Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

24.marts- Pasaules Tuberkulozes diena


Foto: publicitātes materiāls

 

Radošs pasākums bērniem un jauniešiem kopā ar mūziķi Andri Kiviču

    No 2010.gada Latvijā tiek realizēta Sabiedrības grupu informēšanas kampaņa „Elpo ZAĻI!Domā. Dzīvo!”, kā viena no Pasaules Tuberkulozes dienas aktivitātēm. Katrā no šīm akcijām sabiedrība, vecāki, ģimenes, bērni un jaunieši tiek aicināti padomāt par savas veselības saglabāšanu, imunitātes stiprināšanu, apkārtējās vides saudzēšanu, atkarību kaitīgumu un mazināšanu. Katru gadu šīs kampaņas rīkošanā apvienojas gan valsts pārvaldes institūcijas, gan nevalstiskās organizācijas, piesaistot ziedotājus, atbalstītājus un citus sadarbības partnerus!

    No 2013.gada 6. marta līdz 18. martam aicinājām iesaistīties bērnus un jauniešus Radošo darbu konkursā, veidojot brīvā tehnikā un formātā plakātus, pastkartes par veselīgu dzīvesveidu, fiziskajām aktivitātēm, higiēnu, imunitātes stiprināšanu, smēķēšanas kaitīgumu, vides saudzēšanu un tuberkulozes apkarošanu. Iesniegti gandrīz pussimts radošo darbu, kas 21.martā izstādīti Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

 

   Radošo darbu autorus un citus Rīgas bērnus, jauniešus aicinām uz kopīgu pasākumu 22.martā plkst.15 Rīgas Jauniešu centrā „Kaņieris”(Rīga, Kaņiera iela 15), kur notiks arī labāko darbu apbalvošana. No labākajiem radošajiem darbiem veidosim 2014.gada kalendāru un pastkartes par veselīgu dzīves veidu. Kopā ar bērniem un jauniešiem kā brīvprātīgais darbosies mūziķis Andris Kivičs.


    Sabiedrības grupu informēšanas kampaņu rīko biedrība Radošā apvienība jauniešiem TREPES, Latvijas Tuberkulozes fonds un Latvijas Sarkanais Krusts. Sadarbības partneri un atbalstītāji: SIA TRIALTO Latvia, Rīgas Jauniešu centrs „Kaņieris”, SIA Rīgas Rēvija, SIA AGA, SIA Labās mantas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca, Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācija. 

Informāciju sagatavoja:
Ramona Liepiņa
Radošā apvienība jauniešiem TREPES

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri