Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Akcija sievietes ginekoloģiskās veselības atbalstam


Foto: no "Veselības nams 5" arhīva

 

 

Ar 23. janvāri Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības nams 5" (VN5), 6. gadskārtējās Eiropas Pretdzmedes kakla vēža asociācijas profilakses pasākumu nedēļas ietvaros, uzsāk akciju sievietes ginekoloģiskās veselības atbalstam, sniedzot trīs mēnešu garumā iespēju sievietēm izmantot modernāko metodi – videokolposkopiju par akcijas cenu, kas ir 50% jeb Ls 4,50 no pakalpojuma summas. Videokolposkopiskā izmeklēšana ir pasaulē atzīta un populāra metode, kas ļauj diagnosticēt ārējo dzimumorgānu un dzemdes kakla stāvokli, konstatēt iekaisumus, erozijas, displāzijas, polipus, papilomas, Optiskā aparatūra palīdz saskatīt ar neapbruņotu aci neredzamas izmaiņas dzemdes kaklā, veikt biopsijas  nepieciešamajās vietās ļaundabīgu šūnu atklāšanai. 

 

Dzemdes kakla vēzi izraisa tā sauktais cilvēka papilomas vīruss (HPV), kas parasti izplatās dzimumsakaru ceļā. Tas ir tik izplatīts, ka ar to savas dzīves laikā inficējas vairums pieaugušo. Vairumam HPV infekciju nav nekādu simptomu un tās izzūd pašas no sevis. Tomēr daļai sieviešu HPV infekcija saglabājas, un tām ir paaugstināts dzemdes kakla vēža attīstības risks.

 

ECCA – (European Cervical Cancer Assotiation )Eiropas pretdzemdes kakla vēža asociācija informē, ka izmeklēšana jāveic visām sievietēm vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Vecumā no 20 – 34 gadiem, ja onkocitoloģiskā atrade ir normāla, šis izmeklējums jāveic 1 reizi trijos gados. 35 – 70 gadus vecām sievietēm onkocitoloģiskā izmeklēšana jāveic reizi gadā. 

 

Akcijā savu artavu dos "Veselības nams 5" ārstes Maija Broša un Inga Rubule. Maija Broša ginekoloģijā ir pieredzes bagāta speciāliste ar 40 gadu ilgu pieredzi sievietes veselības aprūpē. Ārste Inga Rubule ir ne mazāk pieredzējusi speciāliste ar 20 gadu pieredzi un praksi arī Dzemdību namā.

 

Akcijai var pieteikties, izmantojot Cherry kuponus. Kupons paredz arī 50% atlaidi bakterioloģiskai analīzei jeb maksts mikrofloras izmeklēšanai, kas palīdz atklāt piena sēni, gardnerellas, trihomonas u.c.

 

VN5 no 2011.gada 24.augusta, kā vienota juridiska persona sniedz primārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumus Rīgā, Brīvības ielā 100, Grēcinieku ielā 34 un zobārstniecības pakalpojumus Rīgā, Stabu ielā 9 un Grēcinieku 34. „Veselības Nams 5” pacientus pieņem virkne pieprasītu speciālistu – zobārsts, rehabilitologs, ķirurgs, gastroenterologs, oftalmologs, otolaringologs, alergologs, neirologs, reimatologs, kardiologs, fizioterapeiti un masieri.

 

Grūtniecēm ir iespēja nākt vingrot un jaunajām māmiņām nākt apmācīt savus zīdaiņus peldēt jau no mēneša vecuma. VN5 atrodas pašā centrā, Vecrīgā, Grēcinieku ielā 34.

 

Šobrīd uzņēmums turpina attīstīt speciālistu konsultāciju pakalpojumus un rehabilitācijas programmas.

 

 

Inga Jaunzeme – Grīnvalde
Integrēto mārketinga komunikāciju konsultante
Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības nams 5"
Grēcinieku iela 34, Rīga, LV 1050, Latvija
+ 371 76228886
+ 371 26661199
info@veselibasnam5.lv
www.veselibasnams5.lv

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri