Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Ar labdarības pasākumu atklās izstādi


 Jauniešu vides dizaina projektu atbalstītāja TATJANA APANASOVA sadarbībā ar Rimi un aģentūru OTERO 8. janvārī plkst. 15.00. Rimi Tirdzniecības centrā „Kurzeme” Kurzemes prospektā 1a atklāj mākslas studijas 2 x 2 darbu izstādi ar jaunās talantīgās mākslinieces KRISTĪNES LIEPAS darbiem. Izstādes atklāšanā notiks labdarības pasākums Rīgas bērnu nama bērniem, kur mākslinieks JĀNIS ANMANIS mācīs bērniem zīmēt sniegpārsliņas, stiliste JOLANTA REIHMANE apgleznos bērnu sejiņas ar dzīvnieku un laumiņu un kosmisko būtņu tēliem, izstādi ieskandēs mūziķi KASPARS BINDEMANIS un AGITA KAUŽĒNA, bet ziemassvētku rūķi organizēs bērniem rotaļas. Kopumā tiks izstādīti 20 darbi opārta stilā un izstāde būs skatāma līdz 22.janvārim.

 

Alfrēda Lapetrova studijas 2x2 audzēkņi aktīvi darbojas gan Kurzemē, gan Vidzemē. Izstādes ir apceļojušas vairākus Kurzemes tirdzniecības centrus un nu sadarbībā ar RIMI jaungada skolēnu brīvdienās tapis labdarības projekts, kas notiek RIMI Dammes TC.

 

Jauno mākslinieci Kristīni Liepu virza un atbalsta jauniešu vides dizaina projektu patronese un atbalstītāja Tatjana Apanasova: „Kristīne Liepa ir viena no talantīgākajām studijas 2x2 jaunajām māksliniecēm. Esmu priecīga, ka mums izveidojusies produktīva sadarbība ar RIMI tīkla TC. Plānojam sadarbību turpināt un ar šādiem pasākumiem popularizēt mākslas studijas un jauniešu iespējas attīstīt savus talantus. Kultūra un māksla ir tas resurss, kas var dot ekonomikai idejas jaunu virzienu attīstībai”.

 

Alfrēds Lapetrovs, mākslas studijas 2x2 vadītājs: „Kristīnes darbi veidoti ar labu ritma izjūtu un respektējamu drosmi brīvi rīkoties ar melnbalto krāsu laukumiem, dažos darbos izmantojot opārta stilistiku un kolāžu. Tas padara darbu kompozīcijas pēc savas būtības brīvas un rotaļīgas”.Inga Jaunzeme, aģentūras OTERO valdes priekšsēdētāja: „Izstāžu atbalstītājai Tatjanai Apanasovai atsaukušies lielie tirdzniecības centri un mums ir liels prieks, ka sadarbība attīstās un arvien jaunās pilsētās tirdzniecības centru apmeklētājiem ir iespēja baudīt mākslu, jo tā ir lieliska iespēja paralēli iepirkšanās tradīcijai aizsākt tradīciju redzēt kaut ko arī no mākslas pasaules – „iepirkt” gara maizi dvēselei, kas diemžēl arvien lielākai sabiedrības daļai kļūst mazāk pieejama. RIMI atvēris durvis mākslai, tātad arī gara kultūras bagātināšanai un tas ir lieliski!”

 

Aģentūra OTERO regulāri organizē dažādus labdarības un atbalsta pasākumus. 2010.g. labdarības projekts „Kā rast prieku sevī”. Projekta gaitā savāktie līdzekļi tika ziedoti Mārtiņa Fondam. 2011.g. SIA „Natural GREEN„ labdarības projektu – eko ziepju dāvināšanu Bērnu klīniskās slimnīcas kardioloģijas nodaļas pacientiem. 2011.g. organizēti vairāki mākslas labdarības projekti Ventspilī, Liepājā, Grobiņā.

 

Inga Jaunzeme – Grīnvalde
aģentūras OTERO valdes priekšsēdētāja,
+ 371 2861899 , + 371 26661199
Merķeļa iela 13, 427.birojs, Rīga, LV 1050 Latviešu Biedrības nams
Intelligentpr@inbox.lv, inga_jaunzeme@inbox.lv

Komentāri

Raymond Johnson, 12.08.2015:
Vai jums ir nepieciešams kredīts jebkādiem mērķiem. Es esmu pēc nosaukuma, Mr Raymond Johnson. Es esmu valdības sertificēts aizdevējs. Es dodu aizdevumus ar uzņēmuma, uzņēmumu un rūpniecības nozaru pēc lēta likmi. Es arī dot no individuālo aizdevumu un personisku aizdevumu ar lētu likmi 3%. Ja ir interese, sazinieties ar mums: movisterloan02@gmail.com

Keischa, 24.01.2012:
Great post with lots of impotanrt stuff.

Sunshine, 21.01.2012:
Thank God! Someone with bianrs speaks!

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri