Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Sociāls projekts meklē palīgus


Foto:

 

 

Biedrība “Juglas vārti” plāno realizēt Latvijā vēl nebijušu projektu, kas mudina ikkatru izdarīt sirds darbu un palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem palīdzība ir ļoti nepieciešama!

Tiek veidots Latvijā vienīgais un lielākais interneta veikals, kurā savus pašradītos amatniecības un cita veida mākslas darbus piedāvās TIKAI sociālā riska grupu cilvēki, studenti, skolēni, bezdarbnieki, māmiņas, pensionāri, invalīdi, minoritāšu pārstāvji un lauku reģionos dzīvojoši cilvēki.


Inovatīvā projekta misija ir sekmēt sociālā riska grupu cilvēku garīgo, emocionālo un ekonomisko izaugsmi, kā arī veiksmīgu integrāciju sabiedrībā. Mēs vēlamies sniegt palīdzīgu roku ikkatram Latvijas iedzīvotājam viņa sapņa īstenošanā,  savu radošo darbu popularizēšanā un pārdošanā, veicinot šo cilvēku iekļaušanos darba tirgū.
TĀDĒĻ AICINĀM PIEVIENOTIES MŪSU DARBA KOMANDAI ŠĀDUS AMATA SPECIĀLISTUS:
1. Fotogrāfu, kura pienākums būs dažādu amatniecības un citu pašradītu mākslas priekšmetu kvalitatīvu fotogrāfiju veidošana.
2. Preču aprakstu veidotāju, kura pienākums būs preču aprakstu, reklāmas tekstu un informācijas materiālu sagatavošana un rediģēšana latviešu valodā.
3.  Pasākumu organizatoru, kura pienākums būs daudzveidīgu labdarības pasākumu, tirdziņu un dažādu citu sabiedrisku notikumu organizēšana.
4. Mārketinga speciālistu, kura pienākums būs plānot un realizēt mārketinga aktivitātes, veidot uzņēmuma tēlu, veicināt sadarbību ar medijiem, organizēt pasākumus, plānot budžetu mārketinga un ar to saistītām aktivitātēm.

Aicinām pievienoties aktīvus, komunikablus un atvērtus cilvēkus, kas gatavi iesaistīties brīvprātīgā darba veikšanā, kas uzskatāma arī kā lieliska prakses vieta!

Tikai kopā un ar nesavtīgu darbu mēs varam palīdzēt tiem, kam mūsu atbalsts nepieciešams visvairāk!

 

 

Vairāk informācijas: www.juglasvarti.lv

Komentāri

Cassandra, 24.01.2012:
BION I'm ipmressed! Cool post!

Adiana, 21.01.2012:
Just what the dtocor ordered, thankity you!

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri