Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Plakātu konkurss jauniešiem - "Neizmet. Šķiro!"


Foto: publicitātes materiāls

 

 

Lai pievērstu jauniešus saprātīgai dabas resursu izmantošanai un ilgtspējīgai attieksmei pret mūsu planētu, Latvijas Zaļais punkts, vides reklāmas operators JCDecaux Latvija, reklāmas aģentūra MOOZ, kā arī Gētes institūts Rīgā organizē plakātu konkursu Latvijas jauniešiem „Neizmet. Šķiro!”. Konkursa darbi tiks gaidīti līdz februāra beigām, marta vidū iesūtītie plakāti būs apskatāmi un novērtējami www.goethe.de/riga, bet labākos darbus 2012.gada vasarā izstādīs vides reklāmas stendos dažādās Latvijas pilsētās.

 

Lai piedalītos konkursā, 7.-12.klašu skolēnam jāizveido plakāts, kas spētu videi draudzīgam dzīvesveidam pievērst arī citus jauniešus, viņu vecākus un Latvijas sabiedrību kopumā. Konkursa dalībnieku darbus Latvijas Zaļā punkta birojā gaidīsim līdz 29.02.2012 (pasta zīmogs).Konkursam iesūtītie darbi tiks vērtēti divās vecuma kategorijās: 7.-9. un 10.-12. klase. Labākā darba autors katrā vecuma grupā pēc izvēles saņems dāvanu karti piedzīvojumam no Davanuserviss.lv vai stipendiju vācu valodas apguvei Gētes institūtā, savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji saņems veicināšanas balvas. Tiks pasniegtas arī skatītāju simpātiju balvas, kuras ieguvēji tiks noskaidroti interneta balsojumā, kas no 16. līdz 22.martam notiks Gētes institūta mājas lapā.

 


Noderīgi

Uzņēmums „JCDecaux“ Latvija ir sagatavojis izglītojošu materiālu par to, kā veidot profesionālu vides reklāmas plakātu. Savukārt reklāmas aģentūras MOOZ ieteikumi palīdzēs jaunajiem māksliniekiem saprast kā veidot uzrunājošu un iesaistošu sociālo reklāmu.Lai iepazītos ar interesantiem Vācijas sociālās vides reklāmas plakātiem, aicinām apmeklēt plakātu izstādi „Klauss Štēks. Nekas nav atrisināts.“, kas no 01.02. līdz 31.03. būs skatāma Gētes institūtā Rīgā, kā arī filmu vakarus KLIMATS.KULTŪRA.PĀRMAIŅAS. Plašāka informācija Gētes institūta mājaslapā.

 

Plašāka informācija:

Latvijas Zaļais punkts
Rita Bubina
Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja
Tālr. 67 039 813
rita@zalais.lv

www.zalais.lv

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri