Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Brīvprātīgo pateicības pasākums


Foto: Edgars Krickis

 

 

Brīvprātīgais – tas esi tu un tas esmu arī es. Tie ir cilvēki, kas, neprasot nekāda veida atalgojumu, strādā citu labā, veidojot pasauli par vietu, kurā dzīvo draudzīgi, izpalīdzīgi un saticības pilni cilvēki, kas spēj palīdzēt arī citiem.

 

Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles (LSK) komiteja īpaši lepojas ar saviem brīvprātīgajiem, tādēļ šī gada 20. janvārī norisinājās brīvprātīgo pateicības pasākums, kurā pulcējās lielākā daļa Dobeles Sarkanā Krusta brīvprātīgo darbinieku, kas regulāri iesaistās organizācijas rīkotajās aktivitātēs.

 

Sarmīte Lucaus, LSK Dobeles komitejas izpilddirektore, atklājot pasākumu, mūs visus iepazīstināja ar pagājušajā – 2011. gadā paveikto, ar padarītajām lietām, noorganizētajiem pasākumiem, cilvēkiem, kurus esam iepriecinājuši, veicot brīvprātīgo darbu. Viņa atklāj, ka šogad būs vēl vairāk darba un būs jāvelta vēl vairāk pūļu, lai viss izdotos kā iecerēts.

 

Brīvprātīgie atzina – šis patiešām bija darbu pilns gads: izdalīts tūkstošiem pārtikas paku un zupas porciju, palīdzēts vairākiem simtiem cilvēku, kā arī noorganizēti vietējā un Latvijas mēroga pasākumi, kā piemēram, velobrauciens „Ieminies par iecietību” un citi.

 

Pasākums tika aizvadīts sirsnīgā un jautrā gaisotnē, spēlējot dažādas komandas saliedētības spēles. Brīvprātīgā darba veicējus sveikt bija ieradies arī Salatētis, kura lomā, kā ierasts, bija iejutusies Sarmīte Lucaus. Čaklākajiem tika pasniegtas īpašas veltes, savukārt tie, kuri bija sadarījuši kādus nedarbus, saņēma pērienu.

 

Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komiteja, kurā darbojas Tērvetes, Auces, Bēnes un Jaunbērzes nodaļas un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļa ir vienota komanda, kas strādā savu mērķu vadīta, tā ir cilvēku kopa, kas palīdz nelaimē nonākušajiem.

 

Kāda sieviete teikusi: „Brīvprātīgie nesaņem naudu, nevis tāpēc, ka tie ir nevērtīgi, bet gan tādēļ, ka viņi ir nenovērtējami.” Ar šādu domu mēs strādāsim tālāk, lai palīdzētu mainīt pasauli. PALDIES, brīvprātīgie, par jūsu laiku, darbu, pūliņiem un zināšanām!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Aivis Majors,
Latvijas Sarkanā Krusta
Jaunatnes Dobeles nodaļas
Preses sekretārs
aivis.dskj@gmail.com

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri