Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Aicinām pieteikties digitālo dzirdes aparātu iegādei!


Foto: logo

 

Arī pagājušajos Ziemassvētkos ABLV Bank klienti un darbinieki kopā ar ABLV Charitable Foundation akcijā „Palīdzēsim bērniem dzirdēt!” tikai aicināti ziedot digitālo dzirdes aparātu iegādei vājdzirdīgiem bērniem no trūcīgām ģimenēm. Labdarības akcija bija sekmīga un 2012. gadā varēsim sniegt palīdzību 15 - 18 vājdzirdīgiem bērniem.ABLV Charitable Foundation aicina bērnu vecākus iesniegt pieteikumus dzirdes aparātu iegādei!Ja bērns, kuram nepieciešami digitālie dzirdes aparāti ir no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes, viņa vecāki vai aizbildņi tiek aicināti aizpildīt pieteikumu latviešu vai krievu valodā. Parakstīts pieteikums, pievienojot prasītos dokumentus, jānosūta uz fonda pasta adresi vai jāienes fondā darba laikā. Iesniegumus izskata to iesniegšanas secībā. Plašāka informācija iegūstama, zvanot 6728 1383 vai rakstot uz e-pastu: info@ablvfoundation.org.Latvijā ik gadus piedzimst ap vairāki desmiti bērnu, kuriem ir dzirdes problēmas. Lai šie bērni varētu augt, attīstīties un sazināties, ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk sākt dzirdes aparātu lietošanu. Tā kā ar valsts nodrošinātajiem dzirdes aparātiem nav iespējams pilnvērtīgi sadzirdēt skaņas un pareizi iemācīties runāt, fonds sniedz atbalstu digitālo dzirdes aparātu iegādei. To tehniskās īpašības ļauj diferencēt ienākošo skaņu un apslāpē fona trokšņus, līdz ar to vājdzirdīgajiem bērniem ir iespējas saprasties ar saviem vecākiem, draugiem un skolotājiem un izaugt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem.Kopš 2008. gada Ziemassvētkiem sadarbībā ar Latvijas Bērnu dzirdes centru, ABLV Charitable Foundation piešķīris dzirdes aparātus 25 bērniem.Tagad dzird arī Kristīne, Artūrs, Nikoleta, Dārius, Evelīna, Raivis, Laura, Ralfs, Daniela, Paula, Mirdza, Ance, Jūlija, Māra, Amanda un citi bērni, sagādājot daudz vairāk prieka brīžu arī saviem vecākiem un draugiem!

 

Mēs šo bērnu un viņu vecāku vārdā sakām lielu paldies visiem ziedotājiem!

 

Paulas (3 gadi) vecāki: „Mēs gribam pateikt jums, ABLV Bank darbinieki un tās klienti, milzīgu paldies par saziedoto naudiņu dzirdes aparātiem! Ieguvums pēc dzirdes aparātu saņemšanas ir liels un par katru vārdu, ko Paula izrunāja, mēs bijām neizsakāmi laimīgi.”

 

Lauras (3 gadi) mamma: „Milzīgs paldies no visas sirds par sagādātajiem dzirdes aparātiem! Tā bija neizmērojama dāvana tieši uz Lauras 3 gadu dzimšanas dienu! Nu ir lielas cerības iemācīties runāt, vieglāk iekļauties citu bērnu vidū. Laurai ļoti patīk darboties savā nodabā – zīmēt, līmēt. Tagad ar prieku viņa klausās mūziku un atdarina dzīvnieku balsis! Lai daudz svētības Juma visiem ik dienas!”.

 

ABLV Charitable Foundation 2006.gadā dibināja Ernests Bernis un Oļegs Fiļs, lai īstenotu dzīvē savas pamatvērtības un sekmētu uzņēmēju atbildību par sabiedrību un vidi. Fonds atbalsta radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visiem svarīgus mērķus – veidotu saliedētu, pārtikušu un drošu sabiedrību. Fonda uzmanības lokā ir laikmetīgā māksla, bērni un jaunieši, izglītības un pilsoniskās sabiedrības attīstība. Aizvadītajos gados fonds ir atbalstījis gandrīz 200 projektus, piešķirot tiem finansējumu 1 000 000 EUR apmērā.

 

Vairāk: www.ablvfoundation.org

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri