Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Labdarības akcija „Sasildīsim sirsniņas!” turpinās Rīga Plaza


Foto: no Palidzesim.lv arhīva

 


Līdz 1.aprīlim turpināsies Ziemassvētkos aizsāktā labdarības akcija “Sasildīsim sirsniņas”, kas norisināsies modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Akcijas mērķis ir palīdzēt organizācijas aprūpē esošajiem bērniem piepildīt kādu no sapnīšiem.

 

No 18.februāra, labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv veidotā fotoizstāde būs apskatāma Rīga Plaza 1.stāvā, netālu no C ieejas.. Šī jau ir trešā Palīdzēsim.lv fotoizstāde, kurā redzami organizācijas aprūpē esošie bērniņi, to vajadzības, vēlmes, kā arī prieka mirkļi par saņemto palīdzību Latvijas labāko fotogrāfu izpildījumā.

 

Iveta Priedīte, Rīga Plaza vadītāja:
„Akcija „Sasildīsim sirsniņas” ir iedvesmojoša iespēja domāt par tiem bērniem, kuri sen to jau ir pelnījuši, taču dzīve ir bijusi pārāk skarba pret viņiem. Pasākumu programma piedāvā vienreizēju iespēju domāt par labdarību ne tikai svētkos, vienlaikus padarot to par saistošu ģimenes pasākumu.”

 

Labdarības akcijas ietvaros būs apskatāma fotoizstāde, un brīvdienās norisināsies tematiskās meistardarbnīcas, kā arī tiks rīkotas dažādas izklaides iespējas maziem un lieliem, konkursi un nodarbības. Pasākumos piedalīsies arī Latvijā pazīstami mākslinieki. Apmeklētājiem būs iespēja ziedot Palīdzēsim.lv bērnu atbalstam,  saņemot kādu no bērnu darinātajām lietām.

 

Ilze Skuja, Palīdzēsim.lv vadītāja:
„Palīdzēsim.lv pateicas visiem ziedotājiem, brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem, kuri palīdzēja 400 bērniem piepildīt Ziemassvētku sapnīšus. Palīdzība mūsu aprūpē esošajiem bērniņiem nepieciešama ne tikai svētkos, tādēļ turpinām akciju, lai sniegtu atbalstu bērniem un jauniešiem, kuriem šobrīd tā visvairāk vajadzīga.”

 

 

GUNA MIĻUSA, Palīdzēsim.lv sabiedrisko attiecību konsultante

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri