Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Aicina organizācijas un privātpersonas pieteikties Finansējuma Konkursam


Foto: publicitātes materiāls

 

Jau gadu sekmīgi darbojas labdarības veikalu ”Otrā Elpa” projektu finansēšanas konkurss, kura uzvarētājs katru mēnesi saņem vienreizēju stipendiju savas ieceres īstenošanai.

 

No saņemtajiem pieteikumiem katrā mēnesī vērtēšanai tiek izvirzīti trīs projekti, un Stipendijas ieguvējus nosaka veikalu apmeklētāju balsojums. Atbalstāmās prioritātes – izglītība un garīgā attīstība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija, sociālā uzņēmējdarbība.

 

Šis ir aicinājums arī Jums izmantot šo iespēju un pieteikt Stipendiju konkursam savas ieceres! Stipendijai var pieteikties gan privātpersonas, gan nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumi – kas reģistrēti Latvijā.
Stipendijas Nolikums un pieteikumu formas atrodamas www.otraelpa.lv.
Veikals „Otrā Elpa” Rīgā, katru mēnesi piešķir stipendiju 500 latu apmērā, un līdz šim sekmīgi īstenotas šādas interesantas idejas:
•    Biedrība “Talantu pilsēta” Radošie ideju apļi (apmācības dienas centru sociālajiem darbiniekiem) – 500 Ls
•    Biedrība “Ģimenes šūpulis” Bioloģiskā augļu un sakņu dārza ierīkošanai Izglītības, Dzemdību un Patvēruma mājā „Jaunpalejas” – 500 Ls 
•    Next Youth Organisation, IDEA House Mūzikas Istabas iekārtošanai Aizputē – 500 Ls
•    Šķēdes mazpulks, biedrība „Latvijas Mazpulki” – Radošā vasaras skola bērniem un jauniešiem – 500 Ls
•    “Give & Get” Draudzīgais Brīvdabas Meistarklašu Festivāls – 500 Ls
•    Salaspils sociālā centra 15 radošo nodarbību ciklam – 500 Ls
•    Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrība “Laimiņa” – 500 Ls
Veikals „Otrā Elpa. Pludmale” Liepājā ik mēnesi piešķir stipendiju 300 latu apmērā, to ieguvēji:
•    SF „Esi Vesels”, projekts „Palīdzi nebaidoties – 250Ls
•    Biedrība „NEXT’’ Mūzikas Istabai – 300Ls
•    Biedrība „118A”, velodarbnīcai jauniešiem – 300Ls
•    Liepājas Kinoloģiskā biedrība “Dzīvnieku aizsardzības grupa” – 300 Ls
•    Biedrība “Cerība. Ticība. Mīlestība.” – 300 Ls
•    Biedrība “Radi Vidi  Pats” – Boltik Baik 2012 – 300 Ls

 

Labdarības veikalus „Otrā Elpa” Rīgā un Liepājā dibinājis nodibinājums „Ideju Partneru Fonds” (IPF), kurš darbojas kopš 2006. gada un kuram ar Finanšu Ministrijas lēmumu Nr. 72 kopš 2007.gada ir piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

 

IPF darbība vērsta uz labdarību, vides aizsardzību un sociālās atbildības veicināšanu Latvijā.  Fonda prioritātes ir sociālu projektu realizēšana, kā arī personas izglītību, attīstību un veselību veicinošas aktivitātes.Labdarības veikalos „Otrā elpa” ikviens var ziedot sev vairs nevajadzīgas, bet citiem vēl noderīgas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, rotaslietas, rotaļlietas, grāmatas, sadzīves priekšmetus u.c.), kā arī tās iegādāties tās par ļoti zemām cenām. Savukārt iegūtie ienākumi tiek ziedoti dažādiem labdarības mērķiem.

Veikali veic saimniecisko darbību, lai sasniegtu fonda Statūtos noteiktos mērķus un ģenerētu nepieciešamos finanšu līdzekļus sociālu un labdarības projektu atbalstam. IPF gadījumā sociālā uzņēmējdarbība ir praktiska, novatoriska un ilgtspējīga saimnieciskās darbības pieeja, kas nes labumu sabiedrībai kopumā, bet īpašu uzmanību vērš uz sabiedrības „izstumtajām” grupām.

Šādi darbojoties, fonds spēj uzturēt ne tikai sevi, bet arī sniegt finansiālu un dažāda veida ne-finansiālu atbalstu organizācijām, kuras risina sabiedrībā aktuālas sociālās problēmas un veicina trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu labklājības līmeņa uzlabošanos.


Par labām idejām un darbiem!

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri