Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Akcija “Sasildīsim sirsniņas!”


Foto: no Palidzesim.lv arhīva

 

 

Labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” jau ceturto gadu aicina sagaidīt svētkus, dāvājot prieku citiem - piedaloties akcijā “Sasildīsim sirsniņas!”. Akcija tiek organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem.Akcijas laikā ir plānots savākt ziedojumus un dāvaniņas organizācijas aprūpē esošajiem vairāk kā 500 bērniem un jauniešiem, kuriem ikdienā ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Tie ir bērni un jaunieši ar veselības problēmām, daļa no tiem nāk no audžu vai sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, vai mācās speciālajās skoliņās ( Raiskuma, Zālītes, Carnikavas u.c.). Šie bērni un jaunieši ir dažādi. Citam ir paveicies vairāk un ir rūpīgi un gādīgi vecāki, kuri šobrīd nevar atļauties sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem. Citam sirds siltums un sapratne šajos svētkos jāmeklē citur - ārpus mājas. Vēl kādam tās ir veselības problēmas, kuras nevaram, protams, atrisināt uzreiz, taču varam sagādāt prieku un pārsteigumu svētkos!Tāpat kā iepriekšējos gados, ziedotie līdzekļi tiks izlietoti dāvanām un bērnu kārotākajam sapnim – “Līvu Akvaparka” apmeklējumam!Aicinām uzņēmumus piedalīties svētku radīšanā un izvietot ziedojuma kasti dāvanām savā uzņēmumā, iepriekš sazinoties ar organizācijas pārstāvjiem.Sīkāka informācija par to, kā palīdzēt bērniem un jauniešiem: www.palidzesim.lv .13. decembrī, plkst. 17.00, labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” sadarbībā ar radošo apvienību jauniešiem “TREPES” un “IMKA Latvija”, aicina uz „Ziemassvētku labo darbu darbnīcu” un foto izstādes atklāšanu. T/C Origo un VAS Latvijas Dzelzceļš galvenajā zālē ikviens varēs piedalīties radošajās darbnīcās un piedalīties foto izstādes atklāšanas svētkos, lai fotogrāfijās varētu aplūkot tos bērnus un jauniešus, kam jau ir izdevies palīdzēt un kuriem līdzcilvēku atbalsts nepieciešams joprojām.

 


Līdz 22. decembrim, dažādos radošo darbnīcu laikos, par svētku sajūtām gādās tādi mākslinieki kā Valters Frīdenbergs, Liene Šomase, Mārtiņš Ruskis, Dziedošās Dvīnes, Jogita Pūpola un Kašers, Vita Baļčunaite un citi.Papildus radošajām darbnīcām un foto izstādei, par ziedojumu būs iespēja nofotografēties ar iemīļoto mākslinieku, kā arī par ziedojumiem varēs iegādāties “Palīdzēsim.lv” aprūpē esošo bērnu un jauniešu darinātas skaistumlietiņas. Aicinām arī iepriecināt bērnus, jauniešus vai vecos, vientuļos ļaudis un nogādāt dāvaniņas „Labo darbu darbnīcā”.


Lai mīļu, gaišu domu bagāts Jums un Jūsu mīļajiem šis Ziemsvētku gaidīšanas laiks!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” vadītāja
Ilze Skuja
Tālr : 29115545; epasts : ilze.skuja@palidzesim.lv

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri