Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Palīdzi noklīdušam dzīvnieciņam!


Foto:Flickr.com


Nākošo reizi, kad tu redzēsi dzīvnieku, kurš izskatās nomaldījies vai pat ievainots, nepaej garām, bet gan palīdzi! Tu esi viņa iespēja atkal atrast saimnieku vai pat izdzīvot!

Ko darīt, ja redzi noklīdušu dzīvnieciņu?

  • Ziņo par dzīvnieku vietējai pašvaldībai, tuvākajai dzīvnieku patversmei, vai dzīvnieku aizsardzības organizācijām.
  • Neatstāj dzīvnieku, pirms ieradušies atbildīgo dienestu pārstāvji! Ja iespējams, mēģini ievilināt dzīvnieku iežogotā teritorijā, kur tu to varētu ieslodzīt un novērst aizbēgšanu.
  • Atstāj patversmēm informāciju ar dzīvnieka aprakstu un tavu kontaktinformāciju.
  • Ja tas neizdodas, sagatavo sludinājumu par atrasto dzīvnieku. Sludinājumā ievieto precīzu dzīvnieka aprakstu (ja iespējams – arī fotoattēlu), ziņas par atrašanas vietu un apstākļiem, kā arī savas koordinātes. Izvieto sludinājumus atrašanas vietas tuvumā, kā arī veterinārajās klīnikās, dzīvnieku patversmēs, zooveikalos, iecienītās pastaigu vietās, pie lielveikaliem, skolās un citās publiskās vietās, kur uzturas daudz cilvēku. Ievieto sludinājumus internetā (www.atrasts.lv, www.ss.lv, www.reklama.lv u.c.), tematiskajās lapās (www.dzivniekusos.lv, www.petnet.lvwww.animalcare.lv u.c.), diskusiju forumos un citur, izsūti sludinājuma elektronisko versiju saviem draugiem, radiem un paziņām ar lūgumu izplatīt informāciju tālāk, radio, preses izdevumos.


Ko darīt, ja dzīvnieciņš ir ievainots?

  • Nekavējoties sazinies ar veterinārārstu un telefoniski apspriedieties par to, kā pareizāk rīkoties attiecīgā situācijā.


Bezmaksas ātrās palīdzības pakalpojumi dzīvniekiem Latvijā nav pieejami, taču Rīgas dome bez maksas nodrošina (ja runa ir par bezsaimnieka dzīvniekiem) pirmo palīdzību, sterilizāciju un eitanāziju klīnikās: Dr.Beinerts (Ģertrūdes ielā), Mazo Brāļu Hospitālis (Kalnciema ielā) un Hīrons (Zvaigznāja gatve), Ventspilī – Pārventas veterinārā ambulance (Tārgales 46a, tālr. 63662029; 29479596).

 

Rīgā konsultāciju par bezsaimnieka dzīvnieku jautājumiem var saņemt Vides pārvaldes Dzīvās dabas resursu nodaļā, 814.kabinetā.
Atbildīgie darbinieki:
Lana Puntusa – tālr. 67037365; e-pasts: lana.puntusa@riga.lv
Kristīne Ķirse – tālr. 67037366; e-pasts: kristine.kirse@riga.lv


Vairāk par to, kā palīdzēt noklīdušam vai ievainotam dzīvnieciņam lasi: www.dzivniekusos.lv.Patversmju adreses Latvijā, kur griezties, ja esi atradis noklīdušu dzīvnieciņu:

Pilsēta Iestāde Adrese Tālrunis E-pasts, mājas lapa
Rīga Patversme "Dzīvnieku draugs" Fr. Candera iela 4 67500491 dzd@latnet.lv
www.dzd.lv
  "Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupas" suņu patversme Juglas iela 18 67532630
22344277
info@patversme.lv
www.patversme.lv
  Rīgas Pilsētas dzīvnieku patversme Līči, stopiņu pagasts 27803333 ulubele@ulubele.org
www.ulubele.org
  I/U "Kart" dzīvnieku viesnīca un patversme Krustpils iela 40 a 67703538  
Jūrmala Slokas dzīvnieku patversme Dzirnavu iela 8, Sloka 26134093 www.slokaspatversme.lv
patversme@slokaspatversme.lv
Jelgava LLU VMF Klīniskā institūta mazo dzīvnieku patversme K.Helmaņa iela 8 63024665
63021924
 
Bauska SIA "Bauskas veterinārais centrs" dzīvnieku patversme Mēmeles iela 15a 63927040
29752829
zelmeni2@inbox.lv
Cēsu rajons Cēsu pilsētas domes dzīvnieku patversme "Lācīši" "Muižnieki", Drabežu pag., Cēsu raj. 29475682  
Liepāja Liepājas pašvaldības dzivnieku patversme Ezermalas 11 63407318
29685752
 
Talsi Privātpatversme "Ausma" Kr. Valdemāra iela 75 63224451  
Ogre Ogres novada domes dzīvnieku patversme Indrānu iela 9 26342330  
Alūksne Alūksnes pilsētas domes dzīvnieku patversme Malienas iela 13 64321456  
Saldus SIA "Oposums" dzīvnieku patversme Lielā iela 83 29450277
29391282
63846885

sia-oposums@inbox.lv
Valka Valkas pilsētas domes pakalpojumu daļas dzīvnieku patversme "Nagliņas", Valka 64725082  
Daugavpils Daugavpils pilsētas domes dzīvnieku patversme Pasažieru iela 69 29790219  
Tukums Tukuma pilsētas domes dzīvnieku patversme Klusā iela 5 26393102
26227913
www.tukumapatversme.lv
Salaspils Dzīvnieku pansija "Ulubele" Salaspils novads "Jaunsalenieki", LV-2121 20203333 ulubele@ulubele.org
www.ulubele.org
Rēzekne SIA "Komunāls R" dzīvnieku patversme Zilupes ielā 50, LV-4603 64607310
26321088
 

Komentāri

ryanmillerloanfirm@yahoo.com, 23.06.2015:
hello, Es vēlos sveikt jūs visus Ryan dzirnavnieks aizdevuma firma, mēs piedāvājam mūsu aizdevumu pakalpojumus un ārpus krastos valstī par pieņemamām likmēm 2%, mums ir labākais aģentūra piedāvāt aizdevumu privātpersonām, uzņēmumiem, nozaru uc un visi aizdevumu veidu sākot no personas aizdevums, hipotekāro aizdevumu, biznesa aizdevums, students aizdevums, pašu kapitāla aizdevums utt, ja jums ir nepieciešama aizdevuma jums ir, lai rakstiet mums, izmantojot mūsu e-pastu (RYANMILLERLOANFIRM254@YAHOO.COM vai RYANMILLERLOANFIRM@HOTMAIL.COM), un es vēlos, lai jūs zināt, mēs piedāvājam savus pakalpojumus, lai jūs varētu pilnībā, Moto: klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte. Mēs ceram dzirdēt no jums soon.thank tevi Ryan Miller.

RYAN MILLER, 27.05.2015:
Es RYAN MILLER, Cienījams, Tiesiskā & akreditēta naudas Aizdevējs. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka es sniegt ticamu saņēmēja palīdzību, kā es būšu priecīgs piedāvāt Jums aizdevumu ar 3% procentu likmi, lai uzticami cilvēki. Sniegtajiem pakalpojumiem ietver: * Home Improvement * Izgudrotājs Kredīti * Auto Kredīti * Parāda Consolidation Loan * Line of Credit * Otrais Loan * Business Aizdevumi * Personal Aizdevumi * Starptautiskā Kredīti. Lūdzu rakstīt atpakaļ, ja interesē. aizdevējs E-pasts: Ryanmillerloanfirm@yahoo.com vai Ryanloanfirm254@gmail.com vai Ryanmillerloanfirm@hotmail.com Pēc Response, jums tiks nosūtīts kredīta pieteikumu veidlapu aizpildīt. (No sociālā drošība un nav kredīta pārbaude, 100% garantēta!) Es ceru, kas ļauj man, lai būt jums pakalpojumu. Patiesā cieņā, RYAN MILLER RYAN MILLER (MD).

Mia, 23.05.2015:
ŠIS IR mana liecība PAR CIK es saņēmu savu aizdevuma !!! Es esmu kundze Mia Milavic dzīvot Horvātijā, es pazaudēju savu vīru agri 2005. gada janvārī jo tad lietas ir bijis grūts ar mani un manu ģimeni, man ir 4 bērni, 3 zēni 1 meitene, bet dienu Clark Lindson ir devusi laimi manā dzīvē. Es pieteikties aizdevumam kādu laiku tagad Clark Lindson Aizdevuma Firma, un viņš man teica, ka pirms es saņēmu savu aizdevuma summu, ka man jābūt Dievs baidoties persona, lai mēs varētu veikt uzņēmējdarbību kopā, tad es viņam pateicu, ka es ne neizdoties viņu, jo man ir pieredze par scamers un es nevēlos, lai skenētu vēlreiz, es viņam pateicu, katra lieta, un viņš man teica, ka viņš var darīt visu lieta, ka esmu zaudējis tiem scamers nākt pie manis, tad es tagad viņam ticēt, un es meklēju 300,000.00.USD, kad man ir izpildīt savas prasības es biju tik pārsteigums, ka es saņemšu brīdinājumu no mana banka sakot, ka Clark Lindson ir pārskaitīt naudu uz manu kontu, jums nav ticiet man pēc tam ir zaudējuši katra lieta tiem, viltus aizdevēja Clark Lindson tagad lai mana laime atpakaļ uz mani, un tas ir iemesls, kāpēc es apsolīja manu self, ka es dalīties šo brīnišķīgs ziņu pa visu pasauli, lai tie varētu zināt, ka ir viltus aizdevumu aizdevējs, tā arī to ir reāls un legit aizdevumu aizdevējs, kas ir bailes no Dieva Nav svarīgi, ko, piemēram, Clark Lindson. Ja Jums ir nepieciešama aizdevumu, un jūs vēlaties, Dievs baidoties aizdevumu aizdevējs, kas dos jums aizdevumu ar laimi, Lūdzu, sazinieties ar Clark Lindson par (clarklindsonloanfirm.01@gmail.com) Es apliecinu jums, ka tad, kad jūs mēģināt šo vīru jūs redzēsiet Atšķirība starp šo cilvēku un citiem, jo ​​šis cilvēks ir saglabāti manu dzīvi un tik daudzi citi ,,. Dievs svētīs jums, kā jūs klausīties manu liecību.

Mr Lukas, 23.05.2015:
Fast kredītu piedāvājums, pieteikties tagad !!!! Vai jums ir meklēt aizdevumu vai jums ir pieteikties aizdevumam, lai citur un tie ir neizdoties jums? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, lai saņemtu savu self no parādiem, un jums ir bijis meklējot legit un uzticamu aizdevumu aizdevējs, kas dos jums aizdevumu ar īsākā laikā bez kavēšanās @ zemāko procentu likmi 2% ??? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai padarītu jūsu sirds vēlme nāk caur, sazinieties ar mums šodien (lukasmatovickreditoffer@gmail.com) mēs garantējam jums, lai kalpotu jums labāk vairāk nekā jebkurš cilvēks var darīt, lai jūs ar Dieva žēlastību !!! !

YOURS brīdina, 01.04.2015:
Sveiki YOURS A UZMANĪBU Šeit ir viņa e-pasts: mullerklauspeter46@gmail.com Es sūtu jums šo liecību sniedz pakalpojumu, kas lika man Lady kad es biju meklē aizdevumu naudas. Pateicoties šim pakalpojumam es atklāju smaidus sejā. Tas ir Pateicoties viņam es saņēmu no 25000 eiro aizdevumu, un divi no maniem kolēģiem saņēma arī aizdevumus šī pakalpojuma, bez jebkādām grūtībām ar likmi 2% gadā. Es ieteiktu jums nav kļūdīties persona, ja jūs patiešām vēlaties darīt aizdevumu naudu savam projektam un citiem. Es publicēt šo ziņojumu, jo SERVICE, ka jutos labi ar šo aizdevumu. Tas ir, izmantojot no drauga, ka es satiku šis pakalpojums ir godīgs un dāsna kas ļāva man, lai saņemtu šo aizdevumu. Tāpēc es ieteiktu jums Sazinieties un apmierinātu tevi par visiem pakalpojumiem, jums jautāt. Šeit ir viņa e-pasta adrese: mullerklauspeter46@gmail.com Paldies, lai izplatītu ziņu.

YOURS brīdina, 01.04.2015:
Sveiki YOURS A UZMANĪBU Šeit ir viņa e-pasts: mullerklauspeter46@gmail.com Es sūtu jums šo liecību sniedz pakalpojumu, kas lika man Lady kad es biju meklē aizdevumu naudas. Pateicoties šim pakalpojumam es atklāju smaidus sejā. Tas ir Pateicoties viņam es saņēmu no 25000 eiro aizdevumu, un divi no maniem kolēģiem saņēma arī aizdevumus šī pakalpojuma, bez jebkādām grūtībām ar likmi 2% gadā. Es ieteiktu jums nav kļūdīties persona, ja jūs patiešām vēlaties darīt aizdevumu naudu savam projektam un citiem. Es publicēt šo ziņojumu, jo SERVICE, ka jutos labi ar šo aizdevumu. Tas ir, izmantojot no drauga, ka es satiku šis pakalpojums ir godīgs un dāsna kas ļāva man, lai saņemtu šo aizdevumu. Tāpēc es ieteiktu jums Sazinieties un apmierinātu tevi par visiem pakalpojumiem, jums jautāt. Šeit ir viņa e-pasta adrese: mullerklauspeter46@gmail.com Paldies, lai izplatītu ziņu.

muller, 01.04.2015:
Hello jums kungs / kundze Es esmu Jean GUYADER operatori tirdzniecības importa un eksporta. Ņemot ievērojamu kapitālu, es piešķir zemu procentu aizdevumus interese visiem, kas varētu arī mani rembourser.Mes piešķirt apstākļi ir ļoti vienkāršs un claires.je'm diezgan eksperimentu un sérieux.je neuzņemas nekādu maksu vai izdevumi nopietnas notaire.Pas ir abstenir.Merci sazinieties ar mani uz manu pastu mullerklauspeter46@gmail.com

muller, 01.04.2015:
Hello jums kungs / kundze Es esmu Jean GUYADER operatori tirdzniecības importa un eksporta. Ņemot ievērojamu kapitālu, es piešķir zemu procentu aizdevumus interese visiem, kas varētu arī mani rembourser.Mes piešķirt apstākļi ir ļoti vienkāršs un claires.je'm diezgan eksperimentu un sérieux.je neuzņemas nekādu maksu vai izdevumi nopietnas notaire.Pas ir abstenir.Merci sazinieties ar mani uz manu pastu mullerklauspeter46@gmail.com

walter nikolaevich, 18.10.2014:
Vai jūs lauza, vai jums ir nepieciešama nauda, lai jūsu biznesu, vai jums ir nepieciešama nauda, lai veicinātu savu uzņēmumu jūs mēģināt izveidot jaunu projektu, un jūs nezināt, kur aizņemties naudu, mūsu aģentūra ir šeit, lai iegūtu jums aizdevumu, jums censties 5000-100, 000,000,00 sazinieties ar mums šodien ļauj darīt lietas viegli jums un jūsu biznesam šodien sazināties ar mums pa e-pastu: walternikolaevich@yahoo.com

Mauricette, 04.10.2014:
  Hi   Lai palīdzētu draugiem. Es gribu palīdzēt, (Ukraina, Francijas, Kanādas, Beļģijas, Vācijas un citiem), es piešķirt aizdevumus starp indivīdiem, es esmu baņķieris amatā, es šobrīd turēt pozīciju direktora revīzijas un uzskaites vienība banka. Jūs noraidīja bankas un jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai apmierinātu savas vajadzības nav nekādas problēmas neatkarīgi no jūsu finansiālo situāciju.    Es piedāvāju hipotēkas, komerciālu aizdevumu, starptautisko aizdevumu, individuālie aizņēmumi un aizdevumi ekskluzīvas Izglītības aizdevumiem. Es piedāvāt aizdevumus pieejamu partnerību, citām valsts un privātā sektora, kā arī daudzi citi, un, ja jums ir nepieciešama, nevilcinieties sazināties ar mani, lai aizdevumu starp particulier.Je esmu pieejams tu, sazinieties ar mani pa e-pastu: mauricettesteinmets@outlook.com Ar cieņu

Mauricette, 04.10.2014:
  Hi   Lai palīdzētu draugiem. Es gribu palīdzēt, (Ukraina, Francijas, Kanādas, Beļģijas, Vācijas un citiem), es piešķirt aizdevumus starp indivīdiem, es esmu baņķieris amatā, es šobrīd turēt pozīciju direktora revīzijas un uzskaites vienība banka. Jūs noraidīja bankas un jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai apmierinātu savas vajadzības nav nekādas problēmas neatkarīgi no jūsu finansiālo situāciju.    Es piedāvāju hipotēkas, komerciālu aizdevumu, starptautisko aizdevumu, individuālie aizņēmumi un aizdevumi ekskluzīvas Izglītības aizdevumiem. Es piedāvāt aizdevumus pieejamu partnerību, citām valsts un privātā sektora, kā arī daudzi citi, un, ja jums ir nepieciešama, nevilcinieties sazināties ar mani, lai aizdevumu starp particulier.Je esmu pieejams tu, sazinieties ar mani pa e-pastu: mauricettesteinmets@outlook.com Ar cieņu

Aizdevums piedāvā starp indivīdiem nopietni un godīgi , 26.09.2014:
Man jūsu rīcībā aizdevumu no 2000 bija € 8,900. € 000 par vienkāršiem nosacījumiem. Es arī veikt investīcijas un aizdevumi starp konkrētiem veidiem. Es dodu kredītu īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa sadarbību ar manu advokātu. Mēs nezinām savas paražas un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas drošībai darījuma. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumus likmes un maksājumiem Iestudējums, un Es būšu jūsu palīdzība. Visbeidzot, lūdzu, sazinieties ar mani pa pastu: donne_freisca@yahoo.com

Ilze, 15.04.2012:
Vāru ziedot vecās drebes un segas

Līga, 05.09.2011:
Lūdzu nomainiet informāciju par pirmās palīdzības sniegšanu dzīvniekiem - to var izdarīt vairs tikai Beinerta klīnikā. Pārējās ir pieejama tikai eitanācija un sterilizācija. Turklāt Mazo Brāļu hospitālī sterilizāciju nauda jau esot beigusies.

ina, 16.03.2011:
labdien...musu pagalma ir noklidis sugas kakis sapinkats,un loti slims pec izskata...kakis ar dusmigu sejas izteiksmi bet pastav iespeja ka ir tomar mils...ja nu kadam ir interese var vinju panemt izskatas ka ir pamests...Ziepniekkalns 26703556 Ina

Lapas: << .. 36 37

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri