Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Citāti iedvesmai

"Es cenšos labas lietas darīt katru dienu. Ja katrs darītu kaut ko labu, iedomājieties, cik skaista būtu šī pasaule!"

 

Džekijs Čans, Forbes, augusts, 2011

 

 

"...katra cilvēka dzīves galvenais uzdevums ir iemācīties dot un pieņemt mīlestību. Vienīgais lineāls, ar ko var mērīt civlēka dzīvi, ir - cik daudz mīlestības ir viņa dzīvē. Un ar mīlestību es nedomāju emocijas vai attiecības, kas sagādā labsajūtu. Mīlestība ir dvēseles darbs. Tā ir gatavība mainīties, attīstīties un paplašināt savu personību otra cilvēka labā. Vislielākais izaicinājums mūsu dzīvē ir citi cilvēki. Ne jau mājas, mašīnas vai ceļojumi. Attiecības ar citiem cilvēkiem un ar Dievu ir dzīves lielākais uzdevums."

 

Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes locekle Elita Kreislere, Santa, 2010. gada jūnijs, Nr. 6/216

 

"Visiem novēlu dzīvot ar sirsnību un mīlestību! Vienam pret otru, pret to, kas apkārt. Un to mīlestību s tā plašāk domāju. Ja vairāk viens otram, no sirds acīs skatoties, teiktu labas lietas un komplimentus, mums arī būtu vieglāka dzīve."

Jana Duļevska, Marta, 2010. gada 17. marts, Nr. 11

 

 „...gribu ar visām iespējām, kas man ir, darīt labu. Nevis ziedot tāpēc, ka tā vajag, bet tāpēc, ka pēc tam redzi, ka ar tādu mazumiņu var izdarīt tik daudz, redzi, cik cilvēkiem tas daudz nozīmē un cik viņi ir pateicīgi.”

Linda Leen, Pastaiga, 2009. gada jūnijs


„Nevar jau tikai mācīties no sliktā. Kādreiz taču jāpamācās arī no labā! Man daudz biežāk tieši citu labvēlība likusi pārvērtēt sevi, kļūt labākai. Sliktais iedzen stresā, tad jāsāk domāt, kā glābt savu ādu, kā glābt ģimeni, sākas izdzīvošana, un nav laika īpašam labumam. Bet labais audzina. Kaut vai tik elementārs piemērs kā tad, ja kāds tevi laipni palaiž pa priekšu, braucot ar mašīnu, vai pasaka paldies pēc tam, kad otru esi palaidis. Sīkums, bet patīkami, ka pēc tam visu dienu var smaidīt un būt izcili pieklājīgs satiksmes dalībnieks. Un tā ir ķēdes reakcija, kas pamazām vien maina ne tikai manu, bet arī pārējo attieksmi.”


Rakstniece, Lilit galvenā redaktore Dace Rukšāne, Marta, 2009. gada jūnijs, Nr. 24

 
„Vai cilvēks piedzimst labs? Cilvēks piedzimst nevainīgs. Vai esmu audzis par labu cilvēku? To nezinu, un neviens par sevi to nezina. Taču, ja atklāti, gribētu būt ne tikai labs. Vēlos būt ļoti labs. Taču lai to teic citi! Tieši tāpat, es gribētu, lai mani mīļie ar mani lepotos. Lai ar maniem darbiem cilvēki un pasaule kļūtu labāki.”


Operkontrtenors Sergejs Jēgers, Marta, 2009. gada 27. maijs, nr. 22


"Lielo jautājumu par dzīves jēgu es uzdevu savam dēlam pediatram. Dr. Vonnegūts savam vecajam, drebelīgajam tēvam atbildēja šādi: “Tēt, mēs šeit esam, lai cits citam palīdzētu tikt cauri šai padarīšanai - lai kas tā būtu.”Cilvēks bez valsts, Kurts Vonnegūts


"Tu esi ieradies uz šīs planētas tādēļ, lai mācītos mīlēt. Un tas ir viss."Šārona Bidaga, Stīvs Bidafs 


"Ja varu atvieglot dzīves ciešanas vai remdēt kāda sāpes, vai palīdzēt kritušam putnam atkal tikt atpakaļ ligzdā, tad mūžs mans nav bijis velts."Emīlija Dikinsone 

 

"Dzīve tomēr nav tik īsa, lai cilvēkiem nepietiktu laika būt laipniem."


Ralfs Voldo Emersons 
 

"Bērniem jāmāca došana, jo ņemšanu viņi paši iemācīsies."E. Peņkovska

 

"Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejieties cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas jums ir! Dāvājiet smaidus un labestību! Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī jūs."


Ogs Mandino

   

"Dzīve dziļā pateicībā dāvā mūžīgu jaunību tikai tiem cilvēkiem, kas nav slēpuši savu sirdi piesardzības bruņās, kas nav vaicājuši: ko es saņemšu, bet neatlaidīgi meklējuši: ko es varu dot?"


Vizma Belševica


"Sirds, kas nenoslēdzas sevī, aug un piepildās ar prieku. Tas ir lielākais sirds dzīves noslēpums. Darot kaut ko citu labā, vislielākais labums tiek mums pašiem."Tomass Manns


"No visas dzīves paliek pāri tas, ko esam devuši otram cilvēkam."


Juris Cālītis

Sadarbības partneri