Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Uzdrīksties kļūt par uzņēmēju!


Foto: Thinkpanama, Flickr.com


Tu klusībā apbrīno uzņēmējus, bet pats ikdienu ej uz sen apnikušu un garlaicīgu biroju, kur tu skaiti minūtes līdz pienāk tavas darba dienas beigas? Laiks noriskēt un kļūt par savu dzīves noteicēju, par sevis paša priekšnieku! Uzņēmējam darbs vairs nav tikai darbs, bet tā ir pati dzīve. Kādēļ tad atsacīties patiesi dzīvot visas 24 stundas? Nav teikts, ka tas būt viegli, bet dzīve ir pārāk īsa, lai darītu dienu no dienas to, kas tev nepatīk.

Kādēļ kļūt par uzņēmēju?

 • Tu kontrolēsi notiekošo. tev nevienam nebūs jāatskaitās. Varēsi paņemt brīvu dienu vai atvaļinājumu tad, kad tu to vēlies, un neviens tevi nevarēs atlaist. Tu būsi tas, kas veido savu dzīvi.
 • Iespēja izpausties. Daudzi cilvēki rīkojās tikai, lai izpatiktu citiem, nedzīvojot paši savu dzīvi. Kā uzņēmējam tev būs iespēja darīt tieši to, ko tu vēlies, un neviens tev to nevarēs liegt.
 • Strādāt noteikti būs aizraujoši. Aizmirsti par noteiktu darba dienu, aizmirsti par sajūtu, ka negribi rītdien doties uz darbu un ar ilgām gaidi plkst. 17:00, kad varēsi doties mājās. Uzņēmēju darba stundas gan parasti ir garākas, bet tas neliedz viņiem izbaudīt savu darbu, jo viņi zin, kādēļ viņi to dara, un dara to ar aizrautību.
 • Aizmirsti garlaicību. Iespēja realizēt savas idejas, noteikti tevi aizraus. Pats darba process tagad sagādās daudz lielāku gandarījumu kā līdzšim.
 • Kļūsi pašpārliecinātāks. Kad būsi izveidosjis savu biznesu, celsies arī tava pašapziņa. Uzņēmējam nekas neatliek, kā ticēt saviem spēkiem, kas savukārt būs par pamatu tālākiem panākumiem. 
 • Spēsi dot sabiedrībai. Uzņēmējiem ir tā iespēja piedāvāt tik ļoti nepieciešamās darba vietas. Tas dos tev gandarījumu, ka tiešām esi paveicis kaut ko nozīmīgu un paliekošu.


 Kļūsti par uzņēmēju, rīkojies:

 • Tici saviem spēkiem! Ja tu būsi tiešām pārliecināts, tad tu panāksi iecerēto.
 • Esi pārliecināts par savu ideju;
 • Esi  pašdisciplinēts;
 • Mācies vai apgūsti pašmācības ceļā, kā kļūt par uzņēmēju, kā gūt panākumus biznesā, visu par nodokļiem, finansēm un attiecīgās sfēras likumiem;
 • Lasi par uzņēmēju panākumu stāstiem. Šie stāsti ne tikai tevi iedvesmos, bet arī parādīs jau pārbaudītus veidus ceļā uz panākumiem;
 • Apgrozies uzņēmēju sabiedrībā;
 • Atrodi kādu pieredzējušu uzņēmēju, kurš varēt tev sākumā sniegt padomus;
 • Izveido savu uzņēmumu!

 

Atceries, ka lielāku gandarīju sniegs uzņēmējdarbība, ja tu tiešām darīsi to, kas tev patiks, nevis tikai domāsi, kādā veidā var vairāk nopelnīt. Tikai darot to, kam tu tici un kas tev sagādā prieku, tu patiesi vari gūt panākumus.

Galvenais neapstājies! Gandrīz visi veiksmīgākie uzņēmēji tādi kļuvuši tikai pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem. Panākumi nenāk viegli, bet, ja būsi neatlaidīgs, tie noteikti atnāks!

Komentāri

Cityfinances, 03.03.2017:
Finansējuma piesaiste ar Cityfinances. Piesakies finansējumam vai aizdevumam! https://www.cityfinances.lv

JĀNIS, 05.12.2016:
Finansējums uzņēmumam. Aizdevums uzņēmumam. Investora piesaiste. Aizpildi anketu un sūti mums pieteikumu finansēšanai. Vairāk informācijas: http://bit.ly/2fZtajc

modris, 22.02.2014:
Gribas uzsākt kautko jaunu Latvijas un eiropas tirgu,piedāvāt to kas ir vajadzīgs cilvēkiem.

Māris, 21.09.2012:
Es gribu būt uzņēmējs nelielā veikalā vai kkas interesants

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri