Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Sarīko labdarības projektu bērnu dzimšanas dienas ballītei!


Foto: Flickr.com,  D Sharon Pruit

Padari dzimšanas dienas ballīti par jaunu piedzīvojumu, kurā bērni ne tikai izklaidēsies, bet arī mācīsies, cik svarīgi ir palīdzēt citiem. Bērnu dzimšanas dienas ballītes, kur galvenais ir dāvanas, ir kļuvušas pārāk biežas. Bērni  beiži nenovērtē dāvanas, un kārtējā dāvana tiek uzsviesta jau priekšā esošajai mantu kaudzei. Vecāki, protams, cenšas bērnu labā, bet ekstravagantu ballīšu rezultātā bērnā bieži tiek ieaudzināta nepareiza vērtību sistēma, materiālās vērtības liekot pārāk augstu. Tā vietā, lai bērns priecātos savā dzimšanas dienas ballītē, to bieži pavada vilšanās, jo nekad jau nav pietiekami, vienmēr var vēlēties vairāk. 

Sarīko labdarības projektu bērnu dzimšanas dienas ballītes laikā. Tava bērna dzimšanas dienas ballīte būs oriģināla un veicinās bērnos domāšanu, ka palīdzēt citiem ir ļoti svarīgi. Tieši bērnībā ir svarīgi ieaudzināt vērtības, kas liks vēlāk bērnam būt dāsnākam un palīdzēt citiem vairāk. Tāpat tavs bērns un bērnu draugi sapratīs, ka darīt labu var būt jautri.

Tas nemaz nav grūti ieplānot labdarības projektu sava bērna dzimšanas dienas ballītē. Pirms izlem par kādu projektu, aprunājies ar savu bērnu, ko viņš domā par šādu ideju, kādas ir viņa intereses un kam viņš pats labāk vēlētos palīdzēt.

Šeit ir dažas brīvprātīgo projektu idejas, rīkojies:  

  • Stādiet kokus. Iedodiet katram bērnam sēklas un nelielu lāpstiņu. Ļaujiet bērniem stādīt kokus kādā publiskā vietā, bet, protams, ar nepieciešamo atļauju. Ja iespējams, noorganizējiet ekskursiju pa parku vai kādu citu aktivitāti.
  • Izgatavojiet kartiņas slimiem bērniem. Sarīkojiet galdu ar krāsainiem papīriem, uzlīmēm, krītiņiem u.tml. Ieslēdziet fonam jautru mūziku un ļaujiet bērniem izgatavot personīgas laba vēlējuma kartiņas bērniem slimnīcā.
  • Pagatavojiet saldumus vai dāvanu paciņas bērniem bērnu namos vai vecākiem cilvēkiem pansionātos. Iepriekš nopērc nepieciešamos produktus un tad kopā ar bērniem salieciet tos paciņās, kuras arī paši varat izgatavot.


Esi kreatīvs un tu izdomāsi vēl daudzas jautras idejas brīvprātīgajam dzimšanas dienas projektam. Vienalga kādu projektu izvēlies, atceries, ka tā tomēr ir dzimšanas diena un bērni vēlas jautrību. Neaizmirsti bērnus īpaši paslavēt par izdarīto darbu. Vari pat izgatavot īpašus pateicības rakstus. Viņiem jāzina, ka ir paveikuši kaut ko nozīmīgu. 

Savāciet mantas labdarībai! Ja tava bērna istaba jau tagad ir pilna ar dažādām spēlēm un rotaļām, padomājiet kopā ar savu bērnu vai daļu neatdot labdarībai. Arī ciemiņus varat palūgt ziedot kādu vecu vai jaunu mantiņu vai drēbes, kuras viņi vairāk nevalkā. Tikai neaizmirstiet pirms šāda ierosinājuma to apspriest ar jūsu bērnu. Tāpat kā vienmēr, protams, arī pasniedziet viņam dzimšanas dienas dāvanas. Kopā izdomājiet, kādu labdarības projektu atbalstīt un kopīgi ziedojumu arī aiznesiet organizācijai.

Šādas dzimšanas dienas svinības iepriecinās bērnus, bērniem paliks skaistas atmiņas un pārliecība, kas rodas, palīdzot citiem.

Komentāri

Inga, 04.10.2013:
Paldies par ideju, domāju, ka kopā ar dēliņu to īstenosim

rudolfs, 18.02.2010:
man vajaga par dzimsanas dienu un davanam.....

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri