Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Atrod savu talantu!


Foto:  Stephen Poff, Flickr.com

Daudzi cilvēki neizmanto savus dabas dotos talantus. Esi gudrāks, attīsti savu talantu! Visos mūsos mīt radošais gars, dažnedažādas idejas, kuras diemžēl mēs baidāmies realizēt. Atlicini laiku un iedziļinies savās sajūtās! Varbūt jau Tev sen kāda balss sirds dziļumos saka, ka ir laiks kļūt radošākam.


Rīkojies:

  • Nebaidies! Bailes, nedrošība un stress ir lielākie radošuma iznīcinātāji. Elpo dziļi! Nebaidies no citu cilvēku viedokļa. Tu brīnītos, ja zinātu, cik īstenībā maz citi cilvēki par Tevi domā. Padomā, kas ir tas ļaunākais, kas var notikt? Domāju, ka atbilde nebūs tik biedējoša, kā Tu iztēlojies..
  • Izmēģini jaunas lietas! Dari ko tādu, ko nekad neesi darījis. Uzsāc jaunu hobiju, lasi grāmatas, ceļo, uzsāc sarunu ar svešinieku, vienvārdsakot paplašini savu redzes lauku. Atrodi jaunu veidu, kā skatīties uz lietām. Iedvesmojies no mākslas visapkārt. Aplūko arhitektūru, ej uz izstādēm, vēro cilvēku ģērbšanās stilu.
  • Izdomā, ko Tev patīk darīt un kas Tev sniedz gandarījumu. Dažiem to izdarīt ir vieglāk, citiem grūtāk. Tās taču ir lietas, kas Tev patīk, tādēļ sarakstam vajadzētu būt ļoti garam. Esi kreatīvs! Atceries, ka viss ir iespējams.
  • Aizmirsti par attaisnojumiem. Vienmēr var atrast laiku, lai nodarbotos ar to, kas Tev patīk. Esi mazliet egosists un šoreiz padomā par sevi.
  • Sāc rīkoties un radi! Tikai tā Tu vari kļūt par radošu personību. 

 
Ir tik daudzi piemēri, kā radoša aizraušanās var mainīt ikdienas dzīvi. Tā, piemēram, sieviešu biedrības Dzērvenīte  dāmas apceļojušas ar fotoaparātiem un video kamērām rokās pagasta zemnieku saimniecības, veidojot fotoizstādi un filmu par vietējiem ļaudīm. Daudziem vienaudžiem laukos pat sapņos nerādītos tādas aktivitātes. Vajadzīga tikai uzņēmība. Dažas sievietes, kuras atradušas jaunus hobijus kā rotu izgatavošanu vai pat ziepju izgatavošanu, vēlāk kļuvušas par veiksmīgām uzņēmējām, apvienojot savu vēlmi pēc radošuma un arī pārticīga dzīves veida. Pat māmiņas atradušas iespēju izmantot jauno pieredzi un savu potenciālu, izveidojušas bērnu apģērbu un aksesuāru līniju, kura, augot bērniem, arī aug un attīstās. Izmantojot savus talantus un uzdrīkstoties, dzīvi var padarīt daudz aizraujošāku.

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri