Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Citāti

"Spēks ir atzīt savu esamību šajā pasaulē visā krāšņumā. Proti, skaidri skatīties acīs savai vientulībai, skatīties acīs savai mirstībai, savām ilgām pēc mīlestības. Skatīties acīs savam vājumam, savai nespēcībai. Un, ja cilvēks šīs savas vientulības un nespēcības priekšā spēj nenoslēgt sirdi, bet būt atvērts un mīlošs - tas ir lielākais spēks."

 

Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes locekle Elita Kreislere, Santa, 2010. gada jūnijs, Nr. 6/216

 

"Mēs būvējam šo pasauli paši. Līdzīgi kā mākslinieks uz papīra uzzīmē skici, kuru vēlāk izveido realitātē vai noliek malā un zīmē nākamo, tā arī mēs veidojam savu pasauli. Un mūsu zīmulis ir domas, ar kurām savā prātā iezīmējam topošo realitāti."

 

Aktrise Vita Balčunaite, Marta, 2010. gada 28. aprīlis, Nr. 17

 

"Ir jādzīvo un vairāk jāuzsver un jāizceļ labais, no visa negatīvā pēc iespējas ātrāk jāatvadās. Mēs esam tas, kas ir mums apkārt, un mēs esam tur, kur mēs gribam būt."

 

Jana Duļevska, Marta, 2010. gada 17. marts, Nr.11

 

"Ja gribi būt laimīgs, tev jādefinē, kas ir tava laime attiecībās, kas tev vajadzīgs ikdienā. Ja gribi kādu lietu, sakoncentrējies uz to, un tev būs!"

 

Miks Ozoliņš, Una, 2009. gada oktobris

 

"Svarīgi ir nevis tas, kā dzīvot, bet tas, kā veidot pareizu attieksmi pret dzīvi."

 

Andris Freidenfelds, Lilit, 2009. gada septebris


"...nav tādas dieva pleilistes, pēc kuras jāspēlē - viss var tikt mainīts vietām, un varbūt šobrīt nav jāskan tai lēnajai dejai. Bet pienāks brīdis arī tai. Galvenais - nevajag par daudz stresot."

 

Andris Freidenfelds, Lilit, 2009. gada septebris

 „Beidzot esmu sapratusi, ka ar katru gadu paliek arvien mazāk laika uz šīs zemes, tāpēc nedrīkst to izniekot un pēc iespējas ātrāk jāsāk dzīvot to dzīvi, kuru gribi.”

 

Linda Leen, Pastaiga, 2009. gada jūnijs

 "..raudāšanas vietā ir jāceļas un jāiet tālāk. Tikai lai to spētu, ir jāzin virziens. Bet patiesībā katrs cilvēks to zina. Mēs katrs zinām, kas mums der, un kas ne. Jo to ļoti labi var just. Diemžēl mēs, pat jūtot pareizo ceļu, iedarbinam apziņu un sākam vērtēt. Bet apziņa bieži kļūdās. Sirds un intiīcija ir daudz labākas ceļa zīmes."

 

Režisore Gaļina Poliščuka, Santa, 2009. gada septembris, nr. 9


„Laimīgs cilvēks ir tad, kad ir ar sevi apmierināts un kad viņu kāds mīl. Tu vari būt vislabākajā darbā, un tev var ļoti daudz kas piederēt, bet, ja tevi neviens nemīl, nevari justies komfortabli, kur nu vēl laimīgi. Tas ir cilvēku dabā, tā ir spiesta vajadzība, lai kāds atzītu, ka tu esi labs un mīlams.”

 

Modes mākslinieces Šeila, Marta, 2009. gada 24 nr.

„Tikko uzņemies atbildību par savu dzīvi, tev jāpieņem konkrēti lēmumi un jāsper konkrēti soļi. Lai to darītu, tev jāmāk pateikt: jā vai nē, labi vai slikti. Gan pašam sev, gan pārējiem.”

 

Benita Sadauska SIA „Domenikss”  valdes priekšsēdētāja, Una, 2009. gada jūlijs


"..dzīve jau nav nemaz tik viegla. Vienīgais, kas to padara vieglāku, ir apziņa, ka tas, ko tu šobrīd pārdzīvo pēc laika kļūst tik mazsvarīgs...Piemēram, kāda svešinieka viedoklis par tevi. Šodien viņš par tevi domā vienu, rīt jau pavisam ko citu. Viens par tevi domā, tā, otrs tā, trešais vēl kaut kā...Bet tu taču tāpēc nevari pakārtot savu dzīvi citu domām ar sevi!"

 

Režisore Gaļina Poliščuka, Santa, 2009. gada septembris, nr. 9

 

"Lai rastu dzīvē prieku, galvenā ir attieksme pašiem pret sevi, jo laime vai nu dzīvio, vai nedzīvo tevī. Kā mācīja kāds gudrais - pazīsti pats sevi. Tas nozīmē ik pa laikam sevi izvērtēt un tad mainīt, transformēt. Un nedomā, ka savulaik pieņemta dzīves patiesība ir absolūta un nemainīga."

 

Ekspolitiķis Jānis Jurkāns, Santa, 2009. gada septembris, nr. 9

 

„Jo zeme bez cilvēkiem nav nekas. Tāpat kā māja. Ja man laukos nav mamma vai tēta, man liekas, ka nekā nav. Tad ar saprotu, cik lietām ir maza nozīme. Absolūti nekāda. Jo tikai lietai, kurai pieskaras mīļš cilvēks, ir vērtība.”

 

Kristīne Garklāva, Santa, 2009. gada jūnijs

„Var ļoti daudz ko dzīvē pazaudēt, bet ir būtiski apzināties, ka pati lielāka vērtība esi tu pats un tas, ko tu mācēsi izdarīt, kāds būsi cilvēks. Tas arī noteiks,  kā tu dzīvosi, kā tevi uztvers.”

 

Valsts kontroliere Inguna Sudraba, Santa, 2009.gada maijs, nr 5/ 203

„Bet ir ļoti svarīgi, vai apkārtējie cilvēki mūs iedvesmo un vai mūs spēj iedvesmot pašu domas. Un tāpēc brīdī, kad tā uguntiņa manī deg spilgtāk, tad es pati to vēl pakurinu, aizskrienu uz kalnu vai mežu un ļauju emocijām  dzirksteļot un lidot ārā.”


Kristīne Garklāva, Santa, 2009. gada jūnijs

„Galvenais – mācīties no dzīves. Nav svarīgi, no kuras pozīcijas un no kura mirkļa to sākt. Ka tik uz priekšu! Arī man ir sava atziņa: ”Dzīvošu, kā dzīvošu, bet galvenais – nenomirt galīgi dumai!” Smieklīgi, ne? Patiesībā pat ļoti nopietni, jo tā ir bezgala grūti piepildāma atziņa. Mums jau šķiet, ka priekšā ir mūžība un vēl  jau laika pietiks.  Ka dzīvosim saules mūžu. Taču tad, kad saproti – diez vai būs tik ilga dzīvošana, viss mainās. Turklāt dzīve nemitīgi ko atņem: te tev ir sava vieta, ko tu sauc par mājām, un te, pēkšņi, tās vairs nav pazīstamu, mīļu cilvēku arī kādā brīdī vairs nav. Tad sāc novērtēt mirkli.”


Modes mākslinieces Šeila, Marta, 2009. gada 24 nr.

„Laime nav tāda viena un milzīga lieta. Laime, manuprāt, ir tādi mazi, mirdzoši krikucīši. Mirkļi no tavas lielās dzīves.  Uzmirdz saulīte. Uzsmaržo ceriņi no kaimiņu mājas. Un tu nodomā:” Uh, cik labi!”. Iekod pirmajā kraukšķīgajā vasaras gurķītī – laime! Laimi veido siltas maizītes svētdienas rītā, atziņas, ka tu tomēr esi labs cilvēks.”


Modes mākslinieces Šeila, Marta, 2009. gada 24 nr.

„Matemātiski pierādīts, ka rīcība maina vidi. Savukārt mūsu rīcību maina spējas, bet spējas maina vērtības. Ja zini savas vērtības, meklēsi spējas, kas tām atbilst, attiecīgi rīkosies un mainīsi vidi.”Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja Žanete Jaunzeme – Grende, Marta, 2009. gada 3. Jūnijs, Nr. 23


„Mēs paši veidojam savu likteni, kurš pakāpeniski kļūst liktenīgs. Varbūt ne vienmēr zinām, kas veido konkrēto situāciju, bet tās noteikti ir iepriekšējo darbību sekas.”Benita Sadauska SIA „Domenikss”  valdes priekšsēdētāja, Una, 2009. gada jūlijs

„Veiksmīgi ir cilvēki, kuri skaidrāk redz un spēj novērtēt situāciju. Tas ir sava veida talants. Dzīve kaut ko tev sniedz, taču tu šo žestu nemaz neproti saskatīt vai nobīsties pieņemt, savukārt cits to ierauga...”Benita Sadauska SIA „Domenikss”  valdes priekšsēdētāja, Una, 2009. gada jūlijs


„Gribu dzīvot šodienai, bet ar domu, ka tas piepildīs manu nākotni.”

 

LNT raidījuma Tautas Balss vadītāja Elīna Doļģe, Marta, 2009. gada 17. jūnijs, nr. 25

 
„Cenšos kļūt par labāku cilvēku. Man gribas, lai man apkārt būtu labi cilvēki, un gana labi saprotu – lai tā būtu, ir jāsāk ar sevi. „Labs” – tas nav tādā vidusmēra garlaicīgā izpratnē. Tas nozīmē – patīkams cilvēks, labs draugs, lieliska kompānija, interesants sarunu biedrs, izpalīdzīga dvēsele. Tāds, ar kuru ļoti gribas būt kopā. Cilvēks ar magnētu, pievienoto vērtību.”


Linda Leen, Pastaiga, 2009. gada jūnijs

 

„Uz katru notikumu, katru situāciju, katru reālās dzīves epizodi mēs varam paskatīties no labās un sliktās puses. Varam raudāt, bet varam arī pasmieties. Varam bezcerīgi slēpties, bet varam meklēt izeju.”Scenāriste, producente Elvita Ruka, Pastaiga, 2009. gada  jūnijs

 

 

Sadarbības partneri