Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Domāšanas ekoloģija


Foto: Diāna Granta

 

 

Mūsdienu modernais un populārais jēdziens „ekoloģija” vai saīsinājumā EKO pārliecinoši iekaro arvien jaunus un jaunus pašrealizācijas kanālus. EKO – tā vairs nav tikai apkārtējā vide, pārtika vai gaiss. EKO ir dzīvesveids, kanoni un noteikts uzvedības modelis.


Būt ekoloģiskam šodien ir moderni. Ekoloģiju cītīgi propagandē masu mediji, reklāmas industrijas kreatīvie prāti, dažādu preču ražotāji, kā arī visi citi, kas sevi vērtē kā progresīvus un attīstītus sabiedrības elementus.


Viss jau būtu labi, taču likumsakarīgi rodas jautājums – cik ilgtspējīgs ir šāds ekoloģiskās uzvedības modelis, kas uzspiests sabiedrībai mākslīgās informācijas iepotēšanas veidā? Kāpēc cilvēki, kas patiesi dzīvo ekoloģiski un neposta planētu ar dažnedažādu destruktīvismu, nedižojas un nekliedz par to visai pasaulei? Viņi vienkārši dzīvo, nereti pat neapzinoties to, cik vērtīgi ir planētai.


Lai nekristu par upuri pasaules naudas mašīnai un prastu atšķetināt ārišķīgo ekoloģismu no ekoloģisma patiesā, vispirms ir jāiemācās ekoloģiski domāt.

 

Kas ir ekoloģiski tīrā domāšana?


Saskaņā ar Agni Jogas jeb Dzīvās Ētikas mācību, cilvēka domas jeb domformas (energoinformatīvie veidojumi, kas rodas cilvēka smadzeņu darbības rezultātā) veido noteiktu programmu planētas informatīvajā laukā.


Domformām, tāpat kā jebkuram citam enerģijas veidam, piemīt pozitīvs, negatīvs vai tukšs raksturs. Pozitīva, mieru un mīlestību saturoša doma apvienojas ar gaismu nesošo domformu egregoru, kas atvieglo mūsu planētai ne tikai pastāvēšanu, bet arī veicina daudzu apziņu apgaismību un atveseļošanos. Tajā pat laikā negatīvā doma pievienojas posta egregoram, un jau sākotnēji  ietver sevī destrukciju un trūdēšanu. Tukša domforma arī nesekmē radošo radīšanu – kopā ar miljardiem citu tukšu domformu tā veido milzīgu pelēko masu planētas smalkajos ķermeņos, kuru var salīdzināt ar biezajiem rudens mākoņiem, kas neļauj pat mazākam saules stariņam izsisties tiem cauri.


Tāpat kā cilvēkam,  arī planētai  visi procesi vispirms iesākas smalkajos ķermeņos jeb garīgajā plānā, un tikai kā sekas šiem procesiem noris cilvēka acij pamanāmi notikumi, dabas katastrofas un citas parādības. Tieši tāpat negatīvās enerģētikas skartais cilvēka smalkais ķermenis veicina slimības fiziskajā ķermenī.


Domāšanas tīrība nav nekas cits kā sirds tīrība. Tīra, gaiša sirds nav spējīga ražot netīras domas. Netīrā pievelk netīrību, pieļauj tās izpausmi cilvēka rīcībā un domās, kā rezultātā aizvien vairāk un vairāk piesārņo smalko un blīvo planētas ķermeni.  Nosodīšana, neiecietība, dusmas, ķengāšana, izsmiešana, iedomība – lūk ir emociju komplekts, kas rada netīras, negatīvas domas.


Domāšanas ekoloģija izpaužas taisnīgā, mierīgā, godīgā attieksmē pret apkārtējiem un pret sevi pašu. Nav vajadzīga asa sajūsma, nav vajadzīgi ideāli un izdomātais iluzoriskums. EKO doma – tā ir cilvēkmīlestības, pasaules un dzīves mīlestības emanācija, kas nav ietekmējama no apkārtējās vides vai apstākļiem.


Līdz ar to ir nepieciešams rūpīgi un apzinīgi izvērtēt savas domas. Kā mans domāšanas veids ietekmēja pasauli, kurā es dzīvoju? Vai manas domas atviegloja jeb, tieši otrādi, padarīja smagāku planētas stāvokli?  Domas spēks – izteikti spēcīga enerģija, ko cilvēce tikai retos gadījumos izmanto planētas labā.
Patiesā ekoloģija - tas nav uzraksts uz zīmolu krekliņiem „I‘m saving the Planet”, veidots ar ķīmiskām krāsām toksiskajās rūpnīcās. Patiesā ekoloģija ir mūsu pašu no netīrumiem un dubļiem attīrīta domāšana.

 

 

Diāna Granta

Komentāri

dvjyed, 08.11.2011:
910TqJ , [url=http://kudshxuuhxzp.com/]kudshxuuhxzp[/url], [link=http://pjrtvjcronhd.com/]pjrtvjcronhd[/link], http://nrerqwjqurox.com/

ikxrzlm, 08.11.2011:
GETKdC clasoppftkaa

Caden, 07.11.2011:
Check that off the list of thgnis I was confused about.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri