Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Dzīvot ar garšu


Foto: kannanokannan, Flickr.com

 

Ja Tu tagad apsēstos un padomātu – ko gan es tā pa īstam šobrīd gribu? Ko jūtu? Par ko sapņoju? Kas man patiktu? Kā gribētu pavadīt savu dienu, ja šī diena būtu man īpaša.

 

Un tad nu der atcerēties, ka šī diena Tev ir īpaša. Šī diena ir vissvarīgākā Tavā dzīvē! Kāpēc? Tādēļ, ka tā ir tieši šobrīd. Tā nav ne pagātne, ne nākotne. Tā ir Tava tieši šobrīd. Šis laiks ir vienīgais, kas Tev pa īstam pieder. Laiks, kurā vari ko mainīt. Laiks, kurā vari sākt jaunu dzīvi, jaunu posmu dzīvē un pats svarīgākais, beidzot sākt dzīvot ar garšu atbilstoši savai patiesajai būtībai.

 

Ko nozīmē dzīvot ar garšu? Ko nozīmē izbaudīt mirkli? Ko nozīmē ielikt saturu savā dzīvē?

Atbilde ir tikai viena – neko vairs nedari pavirši pa roku galam. Ja kaut ko dari, tad apzinies kāpēc. Ja kaut ko ēd, tad apzinies, ka tiešām tas ir tas, ko šobrīd gribi un ka caur šo konkrēto produktu Tavs ķermenis saņem vislabāko, ko tieši Tev vajag. Ja padzerties, tad nevis automātiski pasniegties pēc ūdens glāzes, bet skaistā glāzē ielej ūdeni, pieliec citrona šķēlīti un izbaudi katru malku savam veldzējumam. Ja darāms kāds konkrēts ikdienas darbiņš, tad izbaudi to un tikai to. Ar maigumu un mīlestību var gan slaucīt putekļus, gan ravēt puķu dobi. Un var tieši pretēji -darīt ātri, steigā, lai tiktu fiksāk pie rezultāta, piekustu un steigšus meklētu iespēju atpūsties. Bet tajā otrā gadījumā mēs dzenam laiku, steidzamies pabeigt darbu, iedzenam savu prātu un ķermeni stresā, pēc tam „metamies” atpūsties, kad tas uzreiz nesanāk, tad vajag kaut ko, kas palīdz atslābināties un lieki teikt, ka tas viss traucē baudīt dzīvi un dzīvot saskaņā ar savu dziļāko īsteno būtību.

 

Savukārt, ja sevī ieklausāmies, tad tiešām dzirdam un sajūtam, ko patiesi vēlas mūsu sirds un kas ir nepieciešams mūsu ķermenim.

 

Tad ķermenis un prāts ir atbrīvots un ļaujas katram mirklim. Mēs pievēršam uzmanību siltumam vai vēsumam, mēs izjūtam smaržas, mēs jūtam pieskārienus savam ķermenim vienalga vai tā ir vēja pūsma, ūdens šalts vai priekšmetu faktūra.

 

Ja iemācāmies sajust priekšmetu virsmas, ja pievēršam tam uzmanību, tad ar laiku saprotam cik tas ir meditatīvi un nomierinoši. Kā tas palīdz pārnest uzmanību no it kā ārējiem globāliem notikumiem uz konkrētu „šeit un tagad” mirkli. Un kad iemācās šo metodi izmantot, tad tas ārkārtīgi palīdz stresa situācijās. Tu vienkārši iemanies stresa brīžos pārnest savu uzmanību uz konkrēto mirkli un atrast atbalsta punktu sevī.

 

Dzīves un mirkļa baudīšanas mākslā viens no palīgiem ir jautājums un izpratne kādēļ es daru to, ko daru. Tas palīdz saskatīt jēgu it visā. Nu, piemēram, – mēs no rīta ceļamies, lai ietu uz darbu un tajā brīdī varam sev uzdot jautājumu „kādēļ?”. Piedevām atbilde, ka vienkārši ir jāiet diez vai Tevi apmierinās. Svarīgi ir nonākt līdz atziņai kas Tev šajā darbā patīk, ka tiešām tieši ar to Tu gribi pelnīt iztiku, vai ka tas ir kā posms Tavā karjerā bez kura šobrīd nevar, vai....

 

Ja Tu audzē kaut ko dārzā, tad kāpēc to dari? Tādēļ, ka Tev patīk kopt konkrētu zemes gabaliņu, tādēļ, ka Tev patīk skatīties kā no Tava darba, kas izaug, tādēļ, ka Tev patīk, ka vari dārza ražu izmantot savas ģimenes pārtikā utt.

 

Man šķiet, ka dzīves jēga, ikdienas jēga, mirkļa jēga rodas no tā, ka apzinies savu izvēli. Ka tas kā dzīvo ir tiešām tieši tā, kā Tu vēlies dzīvot. Savukārt, ja nav, tad atkal ir vērts sev pajautāt kas tad tieši Tev nepatīk. Un nevis – ai, nekas nav tā kā gribu, bet kas tad tieši ir tas, kas neatbilst tam kā gribi.

 

Un tad var sekot dažādas atbildes – nav pietiekoši daudz naudas, nav nomaksāti rēķini, neesmu satikusi/cis savu cilvēku un jūtos vientuļi, nav laba veselība utt.

 

Bet tad mēģini nu sev atbildēt, kā gan nesamaksāti rēķini var ietekmēt to vai Tu izjūti vai neizjūti vēju sejā. Un atbilde ir tikai viena – Tu domā par rēķiniem nevis par vēju un savām izjūtām. Tu domā par to, ka esi vientuļa un nevis par to, cik skaisti smaržo saulgriežu laiks, Tu domā par to kā būt, ja būtu un nevis izbaudi to, kā ir.

 

Tiecoties pēc kaut kā, mēs pazaudējam to, kas mums ir.

 

Atgriezies!

 

Atgriezies pie šodienas. Atgriezies pie sajūtām. Atgriezies pie savas īstenās būtības un Tu sajutīsi un sapratīsi, ka tikai Tevī ir spēks un tikai no Tevis viss ir atkarīgs.

 

Ka visticamāk neatbrauks neviens bruņinieks vai princis baltā zirgā un neizglābs Tevi no šīs situācijas. Ka tieši Tev pašai pa priekšu ir jākļūst princesei, lai satiktu princi.

 

Kā?

 

Sākot dzīvot savu dzīvi. Sākot baudīt katru mirkli, katru elpas vilcienu, katru kustību, katru tikšanos, katru notikumu.

 

Padari savu dzīvi bagātu. Vai pareizāk sakot – saskati cik bagāta ir Tava dzīve. Tava ikdiena. Tavs katrs dzīves mirklis.

 

Novēlu Tev sajust dzīves garšu un saprast cik laimīga jau esi šodien.

 

 

Inese Prisjolkova
Pavasara Studija

 

Komentāri

marie, 13.12.2019:
Sveika kundze un kungs! EMAIL/caravellamariepierre@gmail.com Es jūs iepazīstinu, es esmu Madame Mariepierre caravella Es piešķiru aizdevumus ikvienam, kurš vēlas finansiālu palīdzību. Šis ir individuāls aizdevums ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Mans piedāvājums ir no 2 000,00 eiro līdz 800 000,00 eiro. Mana procentu likme šī aizdevuma laikā ir 2%, un atmaksa tiek veikta katru mēnesi. Ja jums rodas interese, sazinieties ar mani pa e-pastu: caravellamariepierre@gmail.com

Freanca WOLLER, 20.11.2019:
Labas ziņas Privātpersonas, kas piedāvā kredītus starptautiskā līmenī. Ar kapitālu, kas tiks izmantots privātu aizdevumu izsniegšanai īstermiņā un ilgtermiņā no (5000 euro) un (1 000 000 000 euro) visiem nopietnajiem cilvēkiem, kuriem patiesībā ir vajadzīga palīdzība, procentu likme ir 2% gadā. L'octroie finanšu aizdevumi, investīciju aizdevums, auto aizdevums, personīgais aizdevums. Pieejamus klientus apmierina nevis nopietns atturēšanās cilvēks,   Visa atbilde un atbilde jānosūta uz uzņēmuma e-pastu: [Lendup.credit@gmail.com] VAI [Whatsapp +17068533834]

Ruth Ben, 14.10.2019:
Pēc vārda es esmu Vera Lopesa, es dzīvoju Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, kura laika posmā no pagājušā gada februāra līdz šī gada janvārim ir kļuvusi par krāpniecības upuri tik daudziem viltotiem aizdevējiem tiešsaistē, bet es pateicos savam veidotājam, ka viņš beidzot ir smaidījis es, novirzot mani pie šī jaunā aizdevēja, kurš man 2019. gadā uzsmaidīja man sejā, un viņš mani nav izkrāpis un arī mani nemaldinājis vai melojot, bet tomēr šis aizdevējs, kura vārds ir Valeria Ali kundze, man piešķīra 2% aizdevumu, kas summa ir USD 560 000 dolāru pēc tam, kad esmu piekritusi viņu uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem, un viena nozīmīga lieta, kas man patīk par šo aizdevumu uzņēmumu, ir arī tā, ka tā ir ātra un uzticama, tāpēc mani aizgādņi un māsas jūs varat sazināties ar uzņēmumu tieši caur uzņēmuma e-pastu: valleriaali67@gmail.com

MR PENDELIS, 02.07.2019:
PĀRBAUDE UZ KĀ IEGĀDĀTA PASĀKUMU Gooday Ikviens, es esmu Clency Dexter kundze. Es dzīvoju ASV Floridā, un es šodien esmu laimīga sieviete, es vēlos pateikties MR PENDELIS WEALTH? šim aizdevumam piedāvā Dievu, kurš baidās no cilvēka. (TĀ IR PATIESĪBA). jums visiem jāsazinās ar viņu, izmantojot: pwloancompany484@gmail.com Ar laba vēlējumiem

Charlotte Müller, 24.06.2019:
Labdien! Mans vārds ir Charlotte Müller, es esmu vācu valoda, un es esmu Moon Light Loan Firm galvenais vadītājs. Vai jums ir nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir zemāka par 3%? Vai ekonomikas grūtības, kas ietekmē jūs šogad? Mēs piedāvājam drošus un drošus kredītus (moonlightloanfirm@gmail.com) * Vai jūs meklējat līdzekļus, lai atmaksātu kredītus un parādus? * Vai jūs meklējat finansējumu, lai izveidotu savu biznesu? * Vai jums ir nepieciešami privāti vai biznesa aizdevumi dažādiem mērķiem? * Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai? Ja jūsu atbilde ir „jā”, es varu jums palīdzēt. * Es varu piedāvāt līdz EUR 10 000 000 eiro. * Atmaksāšanai varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem. * Jūs varat izvēlēties starp mēneša un ikgadējo atmaksas plānu. * Elastīgi aizdevuma noteikumi. Lūdzu, ja esat ieinteresēts, pārbaudiet atpakaļ ar mani, izmantojot šo e-pasta adresi: (moonlightloanfirm@gmail.com) Jums ir 100% garantija, ka jūs saņemsiet savu aizdevumu šī aizdevuma darījuma beigās. Silti sveicieni Charlotte Müller kundze

Mr. George Anderson, 31.05.2019:
Meklējat biznesa aizdevumu? Privātie aizdevumi, studentu kredīti, parādu konsolidācijas aizdevumi, nenodrošinātie aizdevumi, riska kapitāls uc Ja tā, lūdzu, rakstiet mums šodien: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) un saņemiet aizdevumu šodien. Steidzams aizdevuma piedāvājums.

Mr. George Anderson, 31.05.2019:
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Mēs piešķiram nopietnus aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un investoriem. Mēs piedāvājam aizdevumus automašīnām, auto aizdevumiem, Ziemassvētku kredītiem, personīgiem aizdevumiem, hipotekārajiem kredītiem, kredītiem no € 2 000 līdz 100 000 000, ar 2% procentu likmi, ļoti izdevīgām procentu likmēm. Sazinieties ar mums, izmantojot: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) Aizdevuma piedāvājums

Mr Mark , 18.05.2019:
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

asia link, 14.04.2019:
Sveiki Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību par to, ka ASIAN LINK FIANCE LOAN ir atvērusi finansiālu iespēju palīdzēt cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiālā palīdzība. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kādas finansiālas problēmas, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai jums ir jāmaksā rēķini, ar ilgu un īstermiņa izvēli ar zemu procentu likmi 2% par katru atcelšanu privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzam sazināties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Bībele saka (Lūkas 11:10). tas, kurš meklē; un tiem, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, lūdzu, nopietni domājat un Dievs baidās no cilvēkiem, sazinieties ar mums šodien, izmantojot šo e-pastu: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Mūsu Whatsapp numurs ir: +971507698043

Susan Benson, 25.02.2019:
Sveiki Dāmas un kungi! Vai jums ir steidzami vajadzīgs uzņēmējdarbības aizdevums, personīgais aizdevums vai hipotekārais kredīts? Ja jā, es ieteikšu sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot šo e-pasta adresi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), lai saņemtu savu aizdevumu Sunshine Financial Group ir visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas ir apņēmies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finanšu panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētu servisu un zināšanas. Ja jums ir bijis tik grūti iegūt akciju aizdevumu no vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem indivīdiem un organizācijām, kuras visā pasaulē saskārušās ar finansiālām grūtībām. Piesakoties ar mums, jūs piesakāties uzticamam uzņēmumam, kas rūpējas par jūsu finansējuma vajadzībām. Jūs rūpēsiet par visu procesu. GALVENIE PABALSTI; - Piesakies jebkurā laikā un vietā. - Saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundas - Aizņemties no € 1000 līdz EUR 30 miljoniem - Nav slēptās maksas. - Zema procentu likme - 3% - Jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksāšanas datumu - reizi nedēļā, mēnesī vai gadā - 1–30 gadus. - Mēs piedāvājam gan drošus, gan nenodrošinātus aizdevumus Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet tālāk uz e-pastu tālākai informācijai E-pasts: (sunshine_fginc@outlook.com) E-pasts: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) WhatsApp: +447903159998 Silti sveicieni

Patricia Martins, 18.02.2019:
Mans vārds ir Patricia Martins, viens no vecākiem, pirms mans vīrs nomira, atstājot mūs ar tik lielu parādu, es biju tik sajaukts un neapmierināts par to, kā maksāt milzīgo parādu. Kādu dienu es gāju cauri internetam, es nonācu liecībā (Pedro Gonçalo) par to, kā GINA MORGAN viņam palīdzēja ar aizdevumu. Tāpēc es pieprasīju aizdevumu 85 000 eiro apmērā ar 5 gadu termiņu no uzņēmuma, izmantojot viņas pastu (ginamorganloancompany@gmail.com). Kad es pieteicos uz aizdevumu, es devu zvērestu Dievam, ka, ja es saņemšu aizdevumu ļaujiet pasaulei zināt, ko viņš man darīja, manā lielākajā pārsteigumā, mazāk nekā 48 stundās mans aizdevums tika piešķirts ar procentu likmi 2%. Tagad esmu nokārtojis sava vīra parādu un sāku jaunu dzīvi un uzņēmējdarbību. Es tikko izpildīju savu solījumu. Tātad, ja vēlaties saņemt jebkāda veida aizdevumu tik zemu kā 2%, lūdzu, sazinieties ar GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD uz viņas e-pasta adresi ginamorganloancompany@gmail.com

James , 02.02.2019:
Patlaban esmu precējies ar diviem bērniem, un es līdz 2017. gada augustam biju finansiālā situācijā un man vajadzēja refinansēt un samaksāt rēķinus par manu dēla medikamentiem. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādiem aizdevumu uzņēmumiem gan privātiem, gan korporatīviem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku noraidīja manu kredītu. Bet, tā kā Dievs to būtu ieguvis, es iepazīstināja sievieti ar privātu aizdevumu aizdevēju ar draugu ar nosaukumu Džeimss, un es saņēmu aizdevuma summu 160 000 ASV dolāru apmērā, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni dara labi ... tāpēc es vēlaties padomu jebkuram, kam nepieciešams aizdevums, lai ātri sazinātos ar viņu pa e-pastu: (jasminnoorloancompany01@gmail.com) viņš nezina, ka es to daru, es lūdzu, lai Dievs viņu svētīs par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

James , 02.02.2019:
Patlaban esmu precējies ar diviem bērniem, un es līdz 2017. gada augustam biju finansiālā situācijā un man vajadzēja refinansēt un samaksāt rēķinus par manu dēla medikamentiem. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādiem aizdevumu uzņēmumiem gan privātiem, gan korporatīviem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku noraidīja manu kredītu. Bet, tā kā Dievs to būtu ieguvis, es iepazīstināja sievieti ar privātu aizdevumu aizdevēju ar draugu ar nosaukumu Džeimss, un es saņēmu aizdevuma summu 160 000 ASV dolāru apmērā, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni dara labi ... tāpēc es vēlaties padomu jebkuram, kam nepieciešams aizdevums, lai ātri sazinātos ar viņu pa e-pastu: (jasminnoorloancompany01@gmail.com) viņš nezina, ka es to daru, es lūdzu, lai Dievs viņu svētīs par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

THOMPSON GARY, 02.02.2019:
Sveiki! Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Es esmu reģistrēts un uzticams aizdevējs, es piešķiru aizdevumu cilvēkiem, kuriem ir finansiālas grūtības, cilvēki, kas cenšas maksāt skolas rēķinus, tos, kas mēģina iegādāties automašīnu vai uzsākt savu uzņēmējdarbību, darbuzņēmējus un valsts aģentūras. Lai iegūtu vairāk informācijas vai aizdevuma pieteikuma veidlapu, sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com Vadība. whatsapp: +254753990568 Sazinieties ar kredītu Speedy now !!!

sandra, 28.01.2019:
Es esmu šeit, lai sniegtu lielu liecību par to, kā es saņemu aizdevumu krievu valodā, Mans vārds ir sandra, es esmu no Ukrainas, kad es atnācu uz Russriju Es tiešām meklēju aizdevumu, un es gāju taisnību vietnei, un es satieku vienu lander viņš man teica, ka jāmaksā pieslēguma maksa, un es samaksāju pēc tam, kad es to samaksāju, bet es vēlreiz nesaucu savu zvanu. viņš tika apcietināts, viņš joprojām ir nospiežams tagad, pēc 2 nedēļām es atkal aizgāju uz kredīta vietni, es pieņemu vēl vienu sauszemes e-pasta adresi jasminnoorloancompany01@gmail.com, un es e-pastu viņai paziņoju, ka arī es maksāšu par pieslēguma maksu un es varu maksāt jūs uzskatāt, ka šis aizdevējs Jasmin kungs mani pārsteidz ar 2 000 000 aizdevumu, un es biju ļoti priecīgs, jasmins kundze ir ļoti maiga sieviete, kad es viņu saucu par mani kā brāli, viņš teica, ka ir daudz izkrāpšanu vietnē pirms es viņam pateicu, kā es varu saņemt vienu no viņiem, pirms viņš man jautā, es tiešām teicu, jā, Jasmin kundze ir ļoti laba sieviete, ja ir vajadzīgs arī aizdevuma e-pasts vai +15712600622

Lapas: 1 2 3

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri