Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Iedvesmota uzņēmēja filozofija


Foto: CielChen, Flickr.comJaunais uzņēmēja gars balstās vairāk uz radošu iedvesmu, nekā uz peļņu. Es šādu dzīvesveidu saucu par “iedvesmotu uzņēmēju”. Taču daudziem cilvēkiem jānopūšas, jau iedomājoties vien par iemīļotās nodarbes vai hobija pārvēršanu par biznesu. Lūk, divi galvenie iemesli:


1. Būt par uzņēmēju vai biznesa īpašnieku – tas tautā saistās ar cietsirdību, alkatību, konkurējošu, savtīgu un, iespējams, arī ekspluatējošu cilvēku. Daudziem vienlīdz nepatīkamas emocijas izraisa kā vārds “darbs”, tā arī “bizness”.


Tā tam nav jābūt! Abi šie vārdi var tikt reabilitēti, kad aptveram, ka veiksmīgs bizness var balstīties uz kalpošanu cilvēkiem – kā klientiem, tā darbiniekiem – nezaudējot savu “es”.


“Kļūt komerciālam” nebūt nenozīmē, ka Jūs pārvēršaties par agresīvu tirgoni, kurš uz visiem raugās kā uz staigājošiem naudas avotiem. Taču – kļūt par veiksmīgu uzņēmēju, tas gan nozīmē būt gatavam prasīt (un pieņemt!) samaksu par savu darbu, gan arī jau iepriekš organizēt savus pakalpojumus tā, lai šo samaksu saņemtu. Galu galā, ja Jūsu biznesam jācīnās par peļņu, kā gan tas varēs augt, lai kalpotu cilvēcei plašākā mērogā?


Vēl viens liels mīts ir par to, ka, kļūstot par uzņēmējiem, mēs kaut kā varētu zaudēt savu mīlestību pret darbu, tam pārvēršoties par sterilu biznesa aktivitāti. Daudziem šķiet, ka “mīlestības dēļ” darbojas vienīgi amatieri, kamēr uzņēmēji to dara “peļņas dēļ”.


Vēlos apgriezt šo apgalvojumu pretēji: Ja paliekam amatieri jomā, kas tuva sirdij, tad patiesībā šo nodarbošanos nemīlam pietiekoši! Būdami profesionāļi, mēs ņemam samaksu par savu darbu, taču darām to arī tāpēc, ka mīlam to. Mums jāmīl tas, ko darām – jo kādēļ gan vēl lai mēs tam veltītu tik daudz savas dzīves laika un enerģijas?


2. Mēs skatāmies pasaulē un domājam: “Bet tur ir tik liela konkurence. Vai gan manī ir kaut kas īpašs? Kā gan lai es cīnos pret konkurenci un piesaistu klientus? Man nav tik daudz, ko piedāvāt!”


Ir vairāki punkti, kas šeit jāsaprot. Vispirms, ikviens no mums ir unikāls un viss, ko darām, ir unikāls – tāpēc klienti var izvēlēties Jūs vienkārši tāpēc, ka viņiem patīk Jūsu unikālā pieeja darbam.


Otrkārt, pasaulē nebūt netrūkst iespēju – patiesībā to ir pārpārēm! Cilvēkiem ir tik daudz vajadzību, kas vēl nav apmierinātas; ir tik daudz darbu, kas tiek veikti slikti; tik daudz neiedvesmojošu biznesu. Ja kaut ko darām kompetenti un ar iedvesmu, mums ir visas iespējas gūt panākumus!


Galu galā, ekonomikas pastāvīgi aug un šodien cilvēki tērē vairāk naudas nekā, teiksim, pirms 50 gadiem. Kur teikts, ka mums jākonkurē ar citiem? Mums vienkārši jāpiesaka sevi, jāparāda, ko un kā mēs darām – un, redzot to, viņi sāks to vēlēties!


Galvenā atšķirība starp parastu un iedvesmotu uzņēmēju ir tā, vai mūsu mērķis ir vienīgi nauda, vai kalpošana savai sirdsbalsij. Nauda var padarīt Jūs turīgus. Bet darbošanās saskaņā ar savu sirdsbalsi darīs Jūs arī laimīgus. Starp citu, vairums pasaules izcilāko uzņēmēju pieder pie otrās kategorijas. Gribat pierādījumus? Vienkārši palasiet viņu biogrāfijas.


Šīs divas pieejas nekādā gadījumā neizslēdz viena otru. Jautājums ir par to, kas ir Jūsu galvenā motivācija. Parastam biznesmenim svarīgākie jautājumi ir: “Kas ir pieprasīts?” “Kur es varu nopelnīt?” “Pēc kā tirgus ir izsalcis?” Pretstatā, iedvesmoto uzņēmēju vada šādi jautājumi: “Ko vēlas darīt mana sirds?” “Ko jūtos iedvesmots darīt?” “Ar ko vislabāk varu kalpot saviem līdzcilvēkiem?”


Iedvesmotie uzņēmēji ir paši sava darba motivācijas cēloņi – viņiem nav vajadzīga ārēju spēku žēlastība un tirgus diktāts.


Vēlos palīdzēt Jums atklāt, kas mīt Jūsu sirdī, un kā to ienest tirgū – tā, lai daudzi cilvēki varētu pieredzēt labumu, ko tas dod, un tādējādi Jūs varētu radīt savu pašu veiksmīgu biznesu. Jūs varat tirgū būt spēks, dalībnieks – nepārdodot sevi, neejot uz kompromisiem ar savu iekšējo būtību.


Kad darāt to, ko mīlat, nauda sekos – bet Jums jāiemācās, kā likt naudai sekot Jums, tā vietā, lai uz to cerētu. Un to varu Jums iemācīt.


Jaunā uzņēmējdarbības gara pamats: sešas aizraušanās


Lai gan jaunais uzņēmējdarbības gars necentrējas galvenokārt uz peļņu, daudzi iedvesmotie uzņēmēji gūst lieliskus finansu panākumus, un arī Jūs varat iemācīties, kā izlikt naudai “Laipni aicināti!” zīmi.


Šī jaunā pieeja aplūko biznesu nevis kā pašmērķi, bet kā līdzekli – kā lielisku gleznas audeklu, uz kura izpaust savu dvēseli, rast radošu brīvību, dot savu ieguldījumu visas sabiedrības labklājībā un kur pašiem augt un attīstīties.


Tā ne vienmēr ir saistīta ar vēlmi uzbūvēt liela mēroga biznesu; visbiežāk tā izpaužas kā vēlme būt solo profesionālim, kurš sadarbojas ar citiem – iespējams, ar nelielu darbinieku komandu. Bieži vien tas mājas bizness.


Lūk, sešas galvenās aizraušanās jeb kaislības, uz ko tas balstās:


1. Aizraušanās ar darbu, ko veikt esat dzimuši.

Būt iedvesmotam uzņēmējam nozīmē – ar sava mērķa apziņu darīt to, ko mīlam darīt, un kas ir mūsu aizraušanās. Tas nozīmē pakalpot saviem klientiem un radīt ieņēmumus, kas mums vajadzīgi un ko mēs vēlamies – tai pašā laikā sajūtot, ka darām tieši to, ko darīt esam nākuši šai pasaulē. Iedvesmotie uzņēmēji ir tie, kas pirmie ceļas no gultas un ar vislielāko laimi iet uz darbu. Viņi nevis iet, bet lido kā uz spārniem, jo savā darbā viņi izpauž sevi un rod tajā dziļu iekšēju piepildījumu.


2. Kaislība, kas rada ko tādu, kā agrāk nav bijis.

Uzņēmējs nav amats, bet prāta stāvoklis. Iedvesmots uzņēmējs redz biznesu kā dabiski radošu darbību. Latīņu vārds “creare” nozīmē “padarīt par esošu”. Padarīt biznesu par esošu – tas nozīmē vispirms to iztēloties, izsapņot. Lai arī šī pasaule nešķiet droša vieta mūsu sapņiem, mēs visi sevī varam rast drosmi un iemaņas, lai padarītu savus sapņus par esošiem.


Iedvesmoti uzņēmēji redz idejas radošo potenciālu. Viņi mīl radīt jaunas lietas, un mīl strādāt radoši. Un, līdzko viņi ir kaut ko radījuši, viņi vienmēr uzreiz lūkojas – kas būs tālāk?


3. Kaislība uz brīvību, individualitāte un savstarpēja atkarība.

Tas izpaužas kā vajadzība “darīt savu darbu” un arī kā tendence uzņemties atbildību par sevi un savu biznesu. Iedvesmotam uzņēmējam nav intereses vainot ne savu māti, ne ekonomiku, ne valdību; tā vietā viņš (-a) saprot, ka var mainīt vienīgi sevi pašu.


Iedvesmots uzņēmējs ir pats sava likteņa noteicējs, un tas viņu ļoti pacilā. Šādā noskaņā mēs vēlamies palīdzēt pasaulei izmainīties, nevis gaidīt, kamēr tā mainīsies pati. Un, to darot, mēs jūtamies pa īstam dzīvi – šis dzīvīgums izstaro uz mūsu klientiem, tā pievelkot tos, kuri arī ir pa īstam dzīvi.


4. Kaislība uz personības izaugsmi un sava potenciāla piepildīšanu.

Esot cilvēkiem, mūsu dabā ir augt, attīstīties un tiekties uz savu augstāko labumu – tāpēc nav nekā skumjāka par to, ja mūsu iekšējais potenciāls paliek neizplaucis. Ikvienā no mums ir gara diženums, un mūsu piepildījums var nākt no tā, ka to atrodam un izpaužam savā darbībā. Palikt maziem un neievērotiem – tas nekalpo cilvēcei. Mūsu darbs un bizness var mūs atraisīt, palīdzēt atrast savus radošos talantus un risināt problēmas. Tas var dot mums iespēju pastāvīgi apmierināt savu zinātkāri par visu, kas mēs varam kļūt.


Caur to mēs varam atklāt un aktivizēt jaunus sava “es” aspektus, pastāvīgi attīstīties un mācīties. Mums augot, arī pieejamās iespējas aug augumā. Varam sastapties ar vēl aizraujošākiem projektiem, lielākiem izaicinājumiem un jaunām lietām, ko jāapgūst. Šādā veidā mēs nepaliekam kā zīles, bet izaugam par ozoliem.


Mūsu bizness var attīstīties par pavisam ko citu nekā tas, ar ko sākām;  jo vairāk mēs mācāmies, augam un saprotam, jo vairāk tas attīstīsies un mainīsies.


5. Kaislība būvēt dzīvesveidu, nevis tikai biznesu.

Kad darām darbu, ko veikt esam dzimuši, robežas starp darbu, spēlēšanos un dzīvi kļūst izplūdušas. Kad mūsu darbs ir patiesā “es” izpausme, mums negribas to pārstāt darīt – lai gan laiku pa laikam var būt vajadzība atjaunoties un atvilkt elpu.


Pat tad, ja tā ir iemīļotā nodarbošanās, mums tomēr gribas un mums vajadzīgas ģimene, draugi, zināmas izklaides, līdzsvars, spēku atjaunošana, atpūta un piedzīvojumi, un laiku pa laikam vienkārši “būt”, nevis “darīt”. Lai vai kā, mēs šai visā procesā kļūstam par viengabalainu personību, nevis par parastu dzīvokļa vai mājas iemītnieku.


6. Kaislība uz kalpošanu un ieguldījumu.


Tas ir tas, kas padara dzīvi piepildītu. Un dot ieguldījumu – tā ir Jūsu biznesa augstākā funkcija. Jūsu pašu iedvesmotais bizness var būt lielisks veids, kā dalīties ar cilvēkiem savos konkrētajos talantos un dāvanās, kā sniegt savu unikālo ieguldījumu dzīvē, kā ienest pasaulē izmaiņas.


Tas var būt Jūsu gara dāsnuma kanāls. Kaislība uz palīdzēšanu citiem vedīs Jūs uz finansiāli, emocionāli un garīgi bagātāku dzīvi. Kad pietiekami palīdzat citiem iegūt to, ko viņi vēlas, Jūs arī varat gūt to, ko vēlaties savā dzīvē. Un viens no lieliskākajiem veidiem, kā dot savu ieguldījumu, ir darīt to, ko mīlat un tādējādi darboties, izejot no lielākās enerģijas, kas Jūsos mīt.


Ja apkārtējie ļaudis – vai Jūs paši – šaubās par Jūsu saprātu, pametot savu karjeru vai drošu darbavietu, lai darītu darbu, ko veikt esat dzimuši, tad apdomājiet augšminētos punktus.


Atcerieties iemeslus, kuru dēļ nostājaties uz šī ceļa – un daudzās balvas, kas Jūs tajā gaida!

 

Avots: www.laimesskola.lv

Komentāri

Bernard Herman, 04.05.2020:
UZMANĪBU UZMANĪBU UZMANĪBU !!! Mēs piedāvājam jums labu iespēju ņemt aizdevumu. - Elastīgs atmaksas grafiks - Aizdevuma summa: 5 000,00 euro un vairāk -Procentu likme 1,5% -Apstiprināšana notiek ātri - Nav nodrošinājuma pārbaudes Pieteikties tagad! Nosūtiet zemāk esošo informāciju korespondencei: Vārds: Adrese: Tālr .: Sveicieni Bernards Hermans EMAIL: betdahdgsar@gmail.com

Aijas kundze, 20.03.2020:
Es esmu Aijas kundze, es esmu vientuļā māte šeit, Latvijā, es gribu liecināt par īstu aizdevēju, kurš man palīdzēja ar aizdevumu meitu ārstēšanai un Ziemassvētkiem. Viņš ir Metjū Raiena kungs, viņš ir uzticams, visi tur esošie ja nepieciešams aizdevums, sazinieties ar viņu pa e-pastu matthewryan12122@gmail.com Sveicieni Aijas kundze

Southern Finance, 20.03.2020:
Laba diena, Esmu privāts aizdevējs. Es piešķiru garantijas biznesa aizdevumus, personiskos Kredīti, Mājas pirkšanas kredīti, Auto aizdevumi E.T.C. Es dodu ilgtermiņa aizdevumu no USD 2 000,00 līdz USD 1 000 000,00 no maksimāli viena līdz piecdesmit gadiem Ar procentu likmi 3% ieinteresētajam pretendentam jānosūta e-pasts :( Southernfinance54@aol.com) vai WhatsApp (+12293838364), lai iegūtu vairāk informācijas Vārds valsts Nepieciešamā aizdevuma summa Aizdevuma termiņš Aizdevuma mērķis Telefona numurs Mēneša ienākumi Statuss

Christy Walton, 09.03.2020:
Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. E-pasts uz adresi: christywalton355@gmail.com

Ewa Katazyna, 07.03.2020:
Sveiki, es labprāt vēlētos runāt par Dieva labestību manā dzīvē, esmu Ewa un esmu meklējis aizdevumu, bez rezultātiem izmēģināju dažādus uzņēmumus tiešsaistē. Viņi izlikās, ka palīdz, bet beigās nekad to nedarīja, Es viņiem pazaudēju daudz naudas, un es nestrādāju un nespēju rūpēties par savu ģimeni. Es zaudēju cerības un domāju, ka man ir pienācis gals, līdz es satiku savu draugu, kurš strādā par valsts valdības sektu, es viņam pateicu visu, kas man ir gājis, un ka man ir vajadzīga palīdzība, lai es varētu sūtīt dēlu atpakaļ uz skolu un tur samaksāt dažus rēķinus. Viņš mani atsauca uz lielisku sieviešu aizdevuma aizdevēju Jorge Grace kundzi, kura vada valdības apstiprinātu aizdevumu firmu un kurai ir arī palīdzēja daudziem cilvēkiem, es sazinājos ar viņu pēc palīdzības pēc viņu uzņēmuma adreses, un, lai uzzinātu lielākās ziņas, viņi spēja man palīdzēt ar 20000 eiro aizdevumu. Tagad es zinu, ka tiešsaistē joprojām ir likumīgi aizdevēji, kuri palīdz neatkarīgi no jūsu stāvokļa , Lūdzu, ja atrodaties jebkurā situācijā un laipni meklējat jebkādu aizdevumu Kad viņi uz viņu adresi {jorgegraceloanfirm@gmail.com} viņi nekad nenovērsīs jūs kā citus, pasakiet viņiem, ka Ewa jūs vadīja. Ewa Katazyna

Mr mark , 28.02.2020:
Sveiki, paldies Markam Viljamsam, ka aizdevi man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, lūdzam ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com

Elena, 16.02.2020:
Cienījamie kredīta meklētāji. Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vai vēlaties sākt savu biznesu? Šī aizdevumu kompānija ir izveidota cilvēktiesību organizācijas visā pasaulē, kuras vienīgais mērķis ir palīdzēt nabadzīgajiem un cilvēkiem ar finansiālām dzīves grūtībām. Ja vēlaties pieteikties aizdevumam, sazinieties ar mums, izmantojot sīkāku informāciju pa e-pastu: elenanino0007@gmail.com Vārds: Nepieciešamā aizdevuma summa: Kredīta ilgums: Mobilā telefona numurs: Paldies un Dievs svētī KONFIDENCIJA Jeļena

Hope elinal, 19.11.2019:
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Ziemassvētku aizdevums? Mēs izsniedzam visa veida aizdevumus, piemēram, parāda aizdevumu, biznesa aizdevumu, medicīnas aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot e-pastu, lai saņemtu finansiālu palīdzību: (Kplendes@outlook.com) Whatssapp +12052177288 Ar laba vēlējumiem

Hope elinal, 19.11.2019:
UZMANĪBU LŪDZU ??? Vai jums ir finansiālas grūtības? Vai jums ir nepieciešams aizdevums parādu konsolidācijai, celtniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumiem, personīgās vai biznesa vajadzībām nepieciešamās naudas refinansēšanai? Ja esat biznesmenis vai sievietes, kas plāno paplašināt savu biznesu, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus. Ja interesē, lūdzu, sazinieties ar mums šodien, izmantojot mūsu uzņēmumu E-pasts: kplendes@outlook.com Aizdevuma piedāvājums @ 2% Sazinieties ar mums tagad, Nosaukums: Valsts: Summa: Ilgums: Tālruņa numurs: rakstiet mums uz e-pastu (kplendes@outlook.com) whatsapp: + 12052177288 Cerības kundze.

Anna, 10.10.2019:
Sveiki visiem! Es esmu Anna, šobrīd dzīvoju Valkā, Latvijā. Es šobrīd esmu atraitne kopā ar diviem bērniem, un septembrī biju nonākusi finansiālā situācijā, un man vajadzēja pārfinansēt un samaksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad bez panākumiem, un vairums banku atteicās no mana kredīta. Bet tā, kā Dievam būtu, mani ar kooperatīvu vadīja kāds Dieva cilvēks - privāta aizdevuma aizdevējs, kurš man piešķīra 80 000 eiro aizdevumu un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un maniem bērniem šobrīd veicas labi, ja jums jāsazinās ar jebkuru firmu, lai nodrošinātu aizdevumu bez ķīlas, bez kredīta pārbaudes, bez parakstītāja ar tikai 2% procentu likmi un labākiem atmaksas plāniem un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Dante Paola kungu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com Viņš nezina, ka to daru, bet tagad ir tik laimīgs, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, un es arī vēlos, lai Dievs viņu vairāk svētītu. Jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com, lai iegūtu ātru tērzēšanas zvanu vai WhatsApp / +35677926593 Paldies Anna

Lukasz, 03.10.2019:
Laba diena visiem VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS? PIETEIKTIES TŪLĪT, JA TIEK ieinteresēts! jo, kad runa ir par naudas aizdevumiem, mēs piedāvājam vislabāko pakalpojumu. Vai jums ir nepieciešama nauda rēķinu apmaksai? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir pieejams nepabeigts projekts slikta finansējuma dēļ? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai ieguldītu kādā specializācijas jomā, kas jums nesīs peļņu? un jūs nezināt, ko darīt. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus, tādus kā; Biznesa aizdevumi Personīgie aizdevumi Parādu konsolidācija Starptautiskie aizdevumi Ģimenes aizdevums un vēl daudz vairāk. Likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Cilvēkiem, kuriem ir finanšu problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem augstās procentu likmes dēļ, nepietiekama nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings un daudzi citi iemesli Šeit ir finanšu problēmu vai grūtību risinājums Lai iegūtu sīkāku informāciju par aizdevuma iegādi, lūdzu, nekavējoties atbildiet uz šo e-pastu: (capitalfunding.usa.org@gmail.com) Ņemiet vērā, ka aizdevums tiek izsniegts ar 3% procentu likmi. Ja vēlaties, sazinieties ar mums tagad. Uzņēmuma nosaukums: Elements Capital Funding E-pasta adrese: capitalfunding.usa.org@gmail.com Kontakta numurs (WhatsApp): +1 (772) 774-6806

Lukasz, 03.10.2019:
Laba diena visiem VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS? PIETEIKTIES TŪLĪT, JA TIEK ieinteresēts! jo, kad runa ir par naudas aizdevumiem, mēs piedāvājam vislabāko pakalpojumu. Vai jums ir nepieciešama nauda rēķinu apmaksai? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir pieejams nepabeigts projekts slikta finansējuma dēļ? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai ieguldītu kādā specializācijas jomā, kas jums nesīs peļņu? un jūs nezināt, ko darīt. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus, tādus kā; Biznesa aizdevumi Personīgie aizdevumi Parādu konsolidācija Starptautiskie aizdevumi Ģimenes aizdevums un vēl daudz vairāk. Likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Cilvēkiem, kuriem ir finanšu problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem augstās procentu likmes dēļ, nepietiekama nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings un daudzi citi iemesli Šeit ir finanšu problēmu vai grūtību risinājums Lai iegūtu sīkāku informāciju par aizdevuma iegādi, lūdzu, nekavējoties atbildiet uz šo e-pastu: (capitalfunding.usa.org@gmail.com) Ņemiet vērā, ka aizdevums tiek izsniegts ar 3% procentu likmi. Ja vēlaties, sazinieties ar mums tagad. Uzņēmuma nosaukums: Elements Capital Funding E-pasta adrese: capitalfunding.usa.org@gmail.com Kontakta numurs (WhatsApp): +1 (772) 774-6806

Pastorgodtime, 14.09.2019:
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? E-pasts: pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com. Mēs esam kristiešu organizācija, mēs piedāvājam privātu aizdevumu * biznesa un personiskos aizdevumus * biznesa aizdevumus * algas dienā aizdevumu * studentu aizdevumu * hipotēku aizdevumu * automašīnu aizdevumus * sliktu kredītu aizdevumu * pašu kapitāla aizdevumu * projekta / līguma aizdevumu * parāda konsolidācijas aizdevumu ieinteresētajām personām 3 gadu vecumā % procentu likmes.

MARY MASON, 30.07.2019:
Sky Wealth aizdevumu firma, mēs izsniedzam aizdevumus ar procentu likmi 0f 3%. Labdien, sir / ma, esmu. Mēs esam privāts uzņēmums un mēs piedāvājam aizdevumus ar zemām procentu likmēm, nosakot aizdevuma summu, kas ir no 100 miljoniem aizdevuma uzkrājumu no 1 000 eiro aizdevuma uzņēmējdarbības attīstībai: konkurētspējas uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībā. Mēs piedāvājam dažādus aizdevumus * Personīgie aizdevumi (nodrošināti un nenodrošināti) * Biznesa aizdevumi (nodrošināti un nenodrošināti) * Konsolidācijas aizdevums Nav iepriekšēju maksu    Pateicamies, ka veltījāt laiku šīs reklāmas lasīšanai. Lai iegūtu papildinformāciju un jautājumus, šodien sūtiet mums e-pastu skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com Marija Masona kundze.

mr mark , 26.07.2019:
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

Lapas: 1 2 3 4 5 .. >>

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri