Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Kā divi vīri izglāba večiņu


Foto: JarkkoS, Flickr.com

 

Vēlos pastāstīt par kādu notikumu šā gada vasarā. Divi kaimiņi Juris un Renārs sievu mudināti devās izlūkot  zemeņu un aveņu ogu vietas. Izklejojušies pa vairākiem izcirtumiem, viņi nokļuva klajumiņā, kur zālē un bīkšņos varēja saredzēt ēku krāsmatas. Acīmredzoti te kādreiz dzīvojuši cilvēki, bet tagad šo vietu pametuši un aizmirsuši.

 


Pārsprieduši, kā būtu, ja nāktos pašiem dzīvot tik nomaļā un vientuļā vietā, vīri devās tālāk pa meža taku līdz pēkšņi sadzirdēja  vāru balsi. Lielajā zālē un brikšņos nekas nebija saredzams. Saucieni atkārtojās. Juris un Renārs sapratuši, ka tiek sukts pēc palīdzības, devās skaņas virzienā līdz nonāca pie sagruvušas akas, kurā pusotra metra dziļumā pāri ceļiem ūdenī  stāvēja večiņa! 

 

Par abiem izdevās sievieti  no akas izvilkt un noguldīt zālē. Noskaidroja, ka sieviete uz šejieni atnākusi jau vairākas dienas atpakaļ no  septiņus kilometrus attālā pansionāta, lai apmeklētu savu bijušo dzīves vietu. Iegribējies dzert un sniegusies akā pēc ūdens, kurā iekritusi un atradusies jau divas dienas un nakti. Večiņa nav varējusi nostāvēt kājās un paiet. Ko darīt? Līdz ceļam, kur sasniegt transportu, varēja būt vismaz 500 metru. Baidoties nesot nodarīt vecītei sāpes vīri nolemj meklēt kādu transporta līdzekli. Renārs dodas uz mājām un apbruņojies ar tā saucamo "tačku" atgriežas, kurā iecēluši nelaimīgo sievieti, to aizvelk līdz ceļam. Tālāk viņi sazvana pansionāta administrāciju, kura ierodas ar automašīnu un paņem sieviņu savā gādībā.

 

Baidījāmies vai ilgā stāvēšana vēsajā akā nav izsaukusi veselības problēmas, bet pansionāta darbinieki nomierināja - pēc pāris dienām jau atkal esot uz kājām un jūtoties labi. Aiz prieka aizmirsās vīriem pateikt paldies. Bet tas jau sīkums, galvenais cilvēks neaizgāja bojā.  Reizām gadās laime arī nelaimē. 

 

Notikums nav izdomāts. Tas notika Kūku novadā 2010.gada jūnija mēnesī.

 

Biruta Jemeļjanova.

Komentāri

Patch, 19.12.2011:
Artilecs like these put the consumer in the driver seat-very important.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri