Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Kļūsti par mākslinieku!


Foto: Extra Medium, Flickr.com


Šoreiz nav runa par to, kā kļūt par profesionālu mākslinieku, bet gan par radošu personību. Protams, viens neizslēdz otru. Cik daudz interesantāk ir dzīvot, ja esi atradis kādu radošu hobiju!  Jā tas prasa drosmi, jo vienmēr jau ir šie jautājumi: „ Vai es būšu pietiekami labs?”, „Ja nu man nav talanta?”, „Ja nu citi par mani smiesies?”.  Gandrīz vai droši var apgalvot, ka noteikti neviens nesmiesies. Vienīgais, kas Tev draud, ir tas, ka cilvēki sāks  Tevi apbrīnot, ja ne dēļ radītās mākslas, tad dēļ mākslas dzīvot. Cilvēkus saista radoši cilvēki, kuri dzīvi dzīvo pilnasinīgi, veiksmīgi izvairoties no rutīnas, izmantojot dzīves sniegtās iespējas.


Kādēļ kļūt par mākslinieku:

 • Iespēja radoši izpausties;
 • Tu atšķirsies no pūļa, attīstīsi savu individualitāti;
 • Satiksi līdzīgi domājošos;
 • Jaunas intereses pavērs jaunas durvis un iespējas;
 • Tu daudz pilnīgāk pavadīsi savu brīvo laiku;
 • Iespējams, ka jaunā aizraušanās spēs pavērt jaunas karjeras iespējas, vai pat Tavs hobijs kļūs par tavu nodarbošanos (cik daudzi no mums par to sapņo!).


Rīkojies:

 • Sāc gleznot. Ja arī nekļūsi par slavenu mākslinieku, noteikti pats radošais process sagādās lielu baudu.  Un draugi būs sajūsmā par dāvanā saņemtu Tevis paša gleznotu glezniņu.
 • Vienmēr esi nožēlojis, kāpēc jau bērnībā neapguvi spēlēt kādu mūzikas instrumentu? Sāc muzicēt, nekad nav par vēlu sākt mācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu;
 • Sāc  fotografēt! Iemācies vērot pasauli un tvert mirkli! Sāc eksperimentēt, fotogrāfē visu, kas Tev ir tuvs, izdomā oriģinālu foto sesiju, lasi padomus par fotografēšanu internetā vai ej apmācībā pie profesionāļiem! Varbūt kādreiz Tevis radītās bildes būs redzamas kādā izstādē vai arī uz žurnāla vāka;
 • Dziedi! Tu vari pievienoties korim, apmeklēt privāto skolotāju, pašmācības ceļā trenēties mājās un iemācīties perfekti nodziedāt kādu dziesmu, ar kuru varēsi pārsteigt savus draugus un ne tikai.
 • Kļūsti par amatnieku. Tik atliek izvēlēties, ko Tu vēlētos radīt. Tās varētu būt rotas, trauki, jostas, kurpes, sveces... Varbūt ar laiku Tavs hobijs pat kļūs par Tavu profesiju.
 • Kļūsti par modes dizaineru. Apmeklē šūšanas kursus, lai apgūtu šūšanas pamatus. Kad to būsi izdarījis, varēsi sākt eksperimentēt un radīt savu pirmo modes kolekciju.
 • Raksti! Lai attīstītu savu literāro stilu, nav jābeidz labas skolas, vienkārši ir jāraksta. Ļauj vaļu fantāzijai! Tu vari rakstīt dzejoļus, mīlas romānus, detektīvus, pasakas vai spoku stāstus. Šeit Tev nav nekādu robežu. Pats vari izveidot jaunu pasauli vai arī aprakstīt jau esošo.
 • Iestājies teātra pulciņā vai pat kādā no improfizācijas teātriem, piemēram teātra studijā Hamlets, kur dalībniekiem pat tiek piedāvāta iespēja kāpt uz skatuves, lai savu talantu parādītu pārējiem.

Māksla ir visapkārt. Ir vajadzīgs laiks, lai palūkotos apkārt un to saskatītu. Mākslai piemīt tā vienreizējā īpašība likt mums augt un attīstīties. Māksla var iedvesmot radīt pārmaiņas, mesties izaicinājumos, tiekties pēc ideāliem, paust idejas un augt. Nevajag domāt, ka tikai izredzētie var pievērsties mākslai. Tas jau ir tas pats skaistākais, ka māksla ir pieejama mums visiem neatkarīgi no mūsu statusa vai ienākumu līmeņa.

 

Interesanti linki:

http://dotspretdotu.wordpress.com/

 

Komentāri

Jaelyn, 21.12.2011:
Cool! That's a cleevr way of looking at it!

Dahrann, 19.12.2011:
Absolutely first rate and copper-bottomed, genemtlen!

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri