Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Laimes terapija


Foto: greekadman, Flickr.com


 

Tu varbūt teiksi – tās ir muļķības! Bet izrādās ir iespējams trenēties katru dienu būt laimīgai, turklāt tāpēc nav obligāti jāiet pie psihologa, tu vari to darīt pati. Izlasi, kā kultivēt sevī mīlestības enerģiju un pastāvīgu apmierinājuma sajūtu?

 

Iedvesmo sevi!

 

Mums dažkārt kāds iesaka doties un savas problēmas risināt pie psihologa vai psihoterapeita, mums iesaka bērnus vest uz smilšu terapiju, un tas viss ir labi. Bet ja nu kāds tev teiktu – tev nepieciešama laimes terapija? Turklāt, lai kļūtu laimīga, tev nav jātērē milzu nauda un katru nedēļu jāsēž speciālista kabinetā. Laimes terapijas būtība ir vienkārša – izlem būt laimīgs un esi laimīgs; sāc mīlēt un būsi mīlēts, skaties uz bagātību un esi bagāts. Tā ir sava veida sevis iedvesmošana un tai pat laikā tā ir pilnīgi jauna pasaules uztvere caur skaisto un pozitīvo. Vizualizē savus sapņus, mēģini savās domās tos ieraudzīt jau reālus un skaties – tie jau piepildās tavā dzīvē.

 

Laimes terapija – tās ir rūpes par savas dvēseles higiēnu, un tā nepieciešama katrai no mums. Gan ģimenē, gan skolā tev mācīja, kā labā fiziskā formā uzturēt savu ķermeni, kā rūpēties par to, lai esi kopta. Nekoptai iziet sabiedrībā vai pat staigāt pa māju nav pieņemts. Ar domām ir tieši tas pats – tad, kad galvā ienāk kāda slikta doma, to tikpat ātri vajag nomainīt kā netīru apģērbu, jo to, ko tu domā, to arī piesaisti un dabū. Ja tu iemācīsies saskatīt labo, tad arī vairāk redzēsi labās iespējas, labos risinājumus, labos veidus, kā dzīvot. Tad arī atkrīt vēlme otru kritizēt, tad gribas uzslavēt, priecāties par otru.

 

Ko nozīmē būt laimīgai? Tas nozīmē būt visu laiku apmierinātai, turklāt tā nav tāda izrādīšanās citiem vai peldēšana savās labajās domās, kamēr apkārt notiek šausmu lietās. Nē, tajā pašā laikā tu skaidrām acīm redzi visu, kas notiek. Tev nav rozā briļļu. Tu esi apmierināta ar to, ka tas notiek tieši tā, jo zini, ka viss ir uz labu. Pat ja tā ir kāda slimība vai negadījums, tu saproti, ka varēja gadīties vēl trakāk. Ja reiz tev ir jāpiedzīvo šī mācība, jāiziet cauri šim negadījumam, tu tomēr esi dzīva, neesi sakropļota, neviens nav cietis vairāk, nekā tas bija nepieciešams. Un tieši tā var skatīties uz jebkuru situāciju, pat uz kāda tuvinieka nāvi. Var uz to skatīties caur reliģiju, varbūt dvēsele ir atvieglota, varbūt slimības dēļ šim cilvēkam bija grūti, bet tagad viņam ir vieglāk. Jā, palicējiem ir grūtāk, bet jūs varat apvienoties un viens otru stiprināt un bieži gadās, ka tieši negadījums ļoti satuvina ģimenes locekļus, draugus vai radiniekus. Šad tad tā ir laime nelaimē. Risinājumus katram gadījumam jāvar piemeklēt pašai, bet nevajag atrunāties – ir krīze un tāpēc es nevaru būt laimīga! Šodien visiem ir krīze. Tas būtu tikpat muļķīgi kā dusmoties, ka ir rudens un līst lietus vai ir ziema un ir sals. Jebkam centies pieiet ar domu, ka tas neizbojās tavu dienu un neatņems tev laimes sajūtu.

 

Iegūt mieru un gandarījumu


Laimes terapija ir ļoti dziļš, lēns un individuāls process, kas rezultātā tevi aizved pie dzīves harmonijas un līdzsvara. Laimes terapija ir darbs ar savu zemapziņu, kas visu uztver “pa tiešo”. Ja tu katru dienu sev atkārtosi – es esmu ļoti laimīga, es piesaistu ļoti veiksmīgus, mīļus un sev pašus vajadzīgākos cilvēkus – tava zemapziņa to uztver, sāk tādu vibrāciju, kas patiešām piesaista tos cilvēkus, kas tev ir vajadzīgi.

 

Iemantot pastāvīgu laimi, harmoniju vai apmierinātību – sauc kā gribi – nozīmē iegūt mieru un gandarījumu. Jā, sākumā tas ir grūti – katru slikto domu un vārdu pārvērst labajā –, bet grūts ir pirmais periods. Līdzīgi kā sportistiem – treniņos ir grūti, bet, pateicoties treniņiem, sacensībās ir iespēja gūt uzvaru. Sarežģīts ir sākums, kad tu īsti vēl nenotici tam, tev liekas, ka tās pastāvīgās laimes nemaz nebūs. Bet kad notiek pirmās, otrās, trešās izmaiņas un kad tu pamani, ka tas notiek tieši tādēļ, ka tu esi laba un apmierināta, tad tu sāc uzdrošināties arvien vairāk. Un pēc tam tu turpini būt laimīga, jo tā ir tāda bauda, ko neviens labprātīgi atdot nevēlas, neviens negrib no tā stāvokļa izkļūt.

 

Tev varbūt liksies, ka viss minētais nemaz nav tik viegli izdarāms, bet svarīgākais ir pieņemt lēmumu – no šodienas es būšu laimīga! Un tad sāc domāt labo. Beigās tu būsi tik daudz uzņēmusi labo un sapildījusies ar mīlestību, ka negatīvais pazudīs, tas vienkārši vairs nebūs aktuāls. Piemēram, tevi kaitina tavs darba kolektīvs, šie cilvēki tev šķiet vienkārši neciešami. Tu viņus nomainīt nevari, no darba prom iet nevari, jo valstī ir bezdarbs, citu darbu neatradīs vai arī tev ļoti patīk tavs darbs un samaksa arī ir laba. Ko vari darīt? Nomainīt sevi, proti, savu attieksmi. Ir taču sena latviešu paruna – ja es pati laba būšu, tad i citi labi būs. Vai arī – kā mežā sauc, tā atsaucas. Tas tiešām strādā. Un vienīgais, ko tu vari šodien nolemt – mainīt attieksmi un paskatīties, kas notiks, ja tu visus savus kolēģus pieņemsi, uztversi kā līdzvērtīgas, garīgas būtnes fiziskos ietērpos, kuriem ir šādas tāds nepilnības (tāpat kā tev!). Ja tu gribi saglabāt iekšējo laimes stāvokli, tad tu vari pret viņiem izturēties labi un paskatīties, kas mainās. Pilnīgi visa pasaule izmainās no brīža, kad tu nolem būt laimīga. Vienīgais, ko nevajadzētu pieļaut ir atrunas – man nesanāca tāpēc, ka priekšnieks uzkliedza vai tāpēc, ka bērns neaizgāja uz skolu, vīrs piedzērās. Tie ir ārējie faktori, kas laimes sajūtu neizmaina. Nu, priekšnieks uzkliedza. Labi, viņam tajā brīdī bija dusmu izvirdums, paskaties uz to no citas puses – tev ar viņa dusmu izvirdumu nav nekāda sakara. Tu turpini darīt savu darbu un paskaties – pēc brītiņa viņš jau ir nomierinājies. Ar vēsu prātu un mīlestību ir iespējams atrast labākus risinājumus, nekā ja tu būtu atsaukusies priekšnieka dusmām un sākusi kultivēt sevī agresiju, uz dusmu pamata pieņemtu virkni nepareizu lēmumu. Tu ieietu tādā purvā, no kura netiktu ārā. Bet ja tu tam pieietu mierīgi, tad risinājumus var izdomāt pat vairākus un ļoti labvēlīgus.

 

Galu galā – kā būt laimīgai? Pozitīvās domāšanas centra “Pavasara studija” vadītāja Inese Prisjolkova iesaka, kā to darīt soli pa solītim.

 

Priekšnoteikumi, lai kļūtu laimīga viegli un ar prieku:

 

1.      Jānomierinās un sevi jāatslābina tīri fiziski. Sasprindzis cilvēks nespēj skaidri domāt un atbrīvoties, bet laimei un pozitīviem lēmumiem ir vajadzīga brīvība un brīvas enerģijas plūdums.

 

2.      Jācenšas atbrīvoties no agresijas, bailēm, dusmošanās, vainas apziņas un norūpēšanās. Visas šīs lietas tikai kultivē negācijas, jo tās pašas ir negatīvas. Brīdī, kad prātā ienāk negatīva doma, jācenšas to momentā aizvietot ar pozitīvo. Tā ir tāda netīro domu nomaiņa pret tīrajām.

 

3.      Laimes terapija sevī ietver atteikšanos no aprunāšanas un skaudības izskaušanu no tavas dzīves. Ja tu citai sievietei redzi to, kas tev ļoti patīk, neskaud, bet priecājies par viņu un izmanto iespēju viņas laimi un veiksmi “pielaikot” sev. Ieelpo to vai uzlaiko kā apģērbu viņas veiksmi darbā vai mīlestībā un nevelc to nemaz nost.

 

4.      Atļauj sev būt laimīgai, veselai, bagātai, mīli un jūties mīlēta. Tas viss ir atkarīgs no tevis pašas! Laime ir tava iekšējā sajūta, neviens no malas tev nevar likt justies laimīgai, kaut arī nereti sievietes domā – es būšu laimīga, kad satikšu savu īsto vīrieti, jo viņš mani tādu padarīs. Bet padari laimīgu sevi pati, negaidi no citiem, nevajag sevi padarīt atkarīgu no otra cilvēka, par to tu diez vai būsi laimīga. Tu pati esi savas dzīves saimniece! Rīkojies atbilstoši šai domai.

 

 

Kā iemantot laimi?

 • Galvenais laimes terapijā ir lēmums – es būšu laimīga! Kad esi šo lēmumu pieņēmusies, piepildi savu dienu ar domām un rīcībām, kas tavu dzīvi padarīs harmoniskāku. Sāc ar attieksmi: katru mīļu dienu paskaties uz pasauli ar domu – labdien, pasaule, es tevi mīlu! Saki to no rīta, pa dienu un vakarā. Ja ir kāds mīļš cilvēks, saki viņam, ka mīli. Vari teikt bērnam, arī sunītim vai kaķītim, vai savam spoguļa attēlam. Jo tas taču tiešām ir brīnums – dzīve mums ir iedota kā brīnums.
 • Izsaki ikdienā īsus, pozitīvus apgalvojumus. Piemēram, es esmu laimīga un skaista! Es piesaistu veiksmi! Es atbrīvoju savas bēdas un dusmas un tā vietā piesaistu mīlestību! Bet nepārproti – tā nav sevis kodēšana. Šīs frāzes iedarbosies uz tavu zemapziņu, kas visu ar tevi notiekošos uztver tieši, un tu patiešām sāksi just, ka piepildās tas, ko tu saki.
  Seko līdzi tam, ko tu klausies gan pa radio, gan televīzijā, gan darba kolektīvā. Strādājot ar sevi, nebūs rezultātu, ja, aizejot mājās, ieslēgsi ziņas un savai zemapziņai sūtīsi negatīvo informāciju. Seko līdzi, lai tevi neizsit no līdzsvara negatīva informācija, tā var ietekmēt pat tad, ja skan vienkārši fonā. Protams, nav iespējams no visa izbēgt, bet tieši tādēļ ir jāpavairo tā daļa, kas ražo pozitīvo enerģiju.
 • Rūpīgi seko līdzi arī tam, ko tu pati runā par citiem un sevi. Ja tu sevi kādā brīdī, kad esi rīkojusies neveikli vai nepareizi, nosauksi par kazu, muļķi vai veltīsi sev kādu citu tikpat sulīgu epitetu, tad tava zemapziņa to uztvers burtiski un tu sev burtiski piebursi šīs īpašības. Saki sev, ka esi gudra, skaista, veiksmīga! Tas tev drīzāk liks justies labāk.
 • Laimes sajūtu vairo laba veselība, spēks un enerģija. Nodarbojies ar to, kas vairo tavu enerģiju, tie var būt elpošanas vingrinājumi, pilates, joga, kalanētika, lēna vai aktīva vingrošana, pastaigas, skriešana, arī fizisks darbs. Ja tev nesagādā prieku šādas fiziskas aktivitātes, tad kaut vai tīri māju. Kaut kas noteikti ir jādara, jo spēks ražo spēku.
 • Ļoti svarīga ir vide, kas tev apkārt – tīra māja, svaigs gaiss, sakārtotība. Rūpējies par to, tas tev palīdzēs sajusties harmoniskākai.
 • Ārkārtīgi svarīgs ir veselīgs un dziļš miegs. Tas ir laiks, kad tavi spēki tiek atjaunoti. Un tu taču zini teicienu – rīts gudrāks par vakaru. Jautājumi, kuri varbūt šķita neatrisināmi vakarā, no rīta nemaz tik sarežģīti vairs neliksies. Turklāt atpūties cilvēks ir laimīgs cilvēks!
 • Mazsvarīgs nav arī veselīgs uzturs, jo arī tas ir būtisks enerģijas atjaunošanai.
 • Un, protams, rūpējies par sava ķermeņa higiēnu. Katru dienu ej dušā vai vannā, ūdens procedūras lieliski attīra un uzmundrina. Un rūpējies par savu dvēseli – skaties skaistas filmas, lasi aizraujošas grāmatas, nododies meditācijām un lūgšanām.
 • Ārkārtīgi liela nozīme ir simboliem. Izvēlies tos simbolus, kas palīdz atcerēties par laimi un veiksmi. Ja tu gribi iemīlēties, tad saliec priekšmetus pa pārīšiem, lai rodas sajūta, ka tie viens otru ir atraduši, piemēram, noliec blakus divus svečturus, divas puķes. Par mīlestību, iemīlēšanos un otras puses atrašanu ir vesels stāsts. Vai zini, kā vajadzētu izturēties, lai mīlestība ienāk tavā dzīvē? Visu vajag darīt tā, it kā šis cilvēks jau būtu tev blakus. Jau šobrīd blakus savam spilvenam gultā noliec otru spilvenu, vannas istabā otru zobu suku, koridorā puiša čības. Visu laiku vajadzētu būt tādai sajūtai – viņš tikko, tikko izgāja pa durvīm un tūlīt nāks atpakaļ. Tu viņu tik ļoti gaidi, ka tīri enerģētiski ar viņu jau esi kopā. Tad, kad gatavo brokastis, taisi diviem. Kad ej uz darbu, saki – čau, es drīz būšu mājās. Iekšējai sajūtai vajadzētu būt tādai, ka tas, ko tu gribi, ar tevi jau ir noticis. Gribi būt daudzbērnu mamma, iedomājies, ka tavi bērni aizmugures sēdeklī mašīnā jau ir piesprādzēti. Gribi būt ceļojumu aģente un braukāt pa pasauli, skaties tādas pārraides, kurās rāda šīs valstis, domā par to. Ieguļoties solārijā, sapņo par siltām zemēm. Un tā tiešām nav sevis mānīšana, tā ir sevis mainīšana. Jo kurš gan ir teicis, ka brīdī, kad tu visu noliedz, esi dusmīga un neapmierināta, tā esi īstā tu? Nekā nebija! Tad, kad tu piedzimi, tu biji mazs, laimīgs ķipars, kas mācās smaidīt. Tava dvēsele visu laiku ir laimīga, tikai dzīves laikā prāts un smadzenes to ierobežo. Ja tu visu laiku klausītos tikai savā intuīcijā, kas ir dvēseles balss, tad būtu laimīga nemitīgi.
 • Dzīvo pārpilnībā! Tas gan nenozīmē, ka tev vajag iet veikalā un pirkt visu, kas tiek piedāvāts. Patiesībā mums savā dzīvē mantu ir par daudz. Mēs runājam par krīzi, bet cilvēki, kuri ir pārdzīvojuši karus, saka, ka mēs salīdzinām nepareizās lietas, ka tagad nav nekāda krīze. Mums visa ir par daudz – mēs ūdeni tērējam par daudz, produktus pērkam par daudz un pēc tam metam ārā. Tam visam vajadzētu sekot līdzi un varbūt pat dalīties ar citiem. Jo tu vairāk dalies, jo vairāk pateicības un gandarījuma saņem.
 • Iemīli sevi un priecājies par citu veiksmi. Ja tev nav naudas, ieej bagātīgā veikalā, uzvelc kažoku, apskaties uz sevi spogulī, „pielaiko” šo veiksmi un saproti – tas ir domāts man. Un nav tik būtiski, ka tu to šobrīd nevari nopirkt, ir svarīga sajūta. Būtībā jau nevajag, lai tev piederētu lērums mantu, tev nevajag miljonus, lai būtu laimīga. Mēs bieži domājam, ka mums vajag vairāk, nekā patiesībā ir nepieciešams. Tev varbūt liekas, ka tevi mierinātu doma, ja bankā būtu milzums naudas, bet tu jau nemaz nezini, kā tas būtu, ja neesi pie tā pieradusi. Varbūt tas būtu milzu papildu stress.
 • Centies ar it kā nenozīmīgām, bet svarīgām lietām uzturēt sevī laimes sajūtu. Kļūsti par bērnu – dungo pie sevis kādu uzmundrinošu meldiņu, šūpojies līganā ritmā, kamēr stāvi rindā bankā, dziedi skaļi, kad gatavo vakariņas, atļauj sev brīnīties par lietām, kas tevi tiešām pārsteidz un galvenais smaidi arī tad, ja citi padomās, ka tev putni galvā. Lai taču viņi tā domā, galvenais, ka tu esi laimīga!
 • Esi laimīga priekš sevis un tā tu darīsi laimīgus citus.

 

 

TEKSTS: Solvita Velde

KONSULTĒ: pozitīvās domāšanas centra “Pavasara studija” vadītāja Inese Prisjolkova

 

 

Komentāri

abike, 18.05.2020:
šeit, lai dalītos pieredzē ar jums visiem. Par to, kā es atdevu savu vīrs, mēs apprecējāmies vairāk nekā 9 gadus un ieguvām divus bērnus. Mums gāja labi, un mēs vienmēr esam priecīgi. Līdz brīdim, kad kādu dienu mans vīrs sāka izturēties tā, kā viņš nespēja saprast, mani ļoti mulsināja tas, kā viņš izturējās pret mani un bērniem. Vēlāk tajā pašā mēnesī viņš neatnāca mājās un man piezvanīja, ka vēlas šķiršanos, es jautāju, ko es izdarīju nepareizi, lai no viņa būtu pelnījis. Viss, ko viņš teica, ka vēlas šķiršanos, kas mani ienīst un nevēlas mani atkal redzēt Viņa dzīve, es biju traka un arī neapmierināta, ka nezinu, ko darīt, šķiršanās dēļ biju slima ilgāk nekā 2 nedēļas. Es viņu tik ļoti mīlu, ka viņš man bija viss bez viņa, mana dzīve ir nepilnīga. Es izstāstīju māsai par manu pašreizējo stāvokli, un viņa pastāstīja par ārstu Sango, es sazinājos ar ārstu, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, viņš man teica, ka manu vīru ir aizvedusi cita sieviete, ka sieva viņu izsūtījusi, tas ir kāpēc viņš mani ienīst un vēlas, lai mēs šķiros. Tad viņš arī man sniedza pārliecību, ka nākamajās 48 stundās mans vīrs atgriezīsies pie manis un bērniem pēc tam, kad viņš būs pabeidzis pareizrakstības pareizrakstību nākamajās 48 stundās, mans vīrs sauca man atvainošanos man pa tālruni Un teica, ka viņš joprojām mani mīl tik daudz viņš nezina, kas ar viņu notika. Bet šodien mans vīrs un visa mana ģimene atkal ir laimīgi. Paldies Dr.chamberc par jūsu paveikto. Šodien tas nebūtu nekas cits kā jūsu palīdzība. Sazinieties ar viņu pa e-pastu spellspecialistcaster937@gmail.com (1) vēlaties, lai jūsu bijušais būtu atpakaļ. (2) Jums vienmēr ir murgi. (3) Tiks paaugstināts amatā (4) Vai jūs vēlaties bērnu? (5) Jūs vēlaties būt bagāts. (6) jūs vēlaties, lai vīrs / sieva paliek jūs tikai mūžīgi. (7) nepieciešamība pēc finansiālas palīdzības. 8) Vai vēlaties kontrolēt šo laulību? 9) Vai vēlaties, lai jūs piesaistītu cilvēki? 10) Bērnu trūkums 11) vajadzīgs vīrs / sieva 13) KĀ SAŅEMT SAVU

Yara Kenneth, 10.05.2020:
Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 100% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

Yara Kenneth, 08.05.2020:
Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

Yara Kenneth, 07.05.2020:
Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

Yara Kenneth, 07.05.2020:
Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

Yara Kenneth, 07.05.2020:
Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele par to, ka viņa vīrs acs mirklī tika atgriezts pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudz viltus pareizrakstības pierakstītāju tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pieņēmēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies Dr. Ogundele, ka viņa man atnesa manu laimi, jo šodien viņš un mans vīrs ir laimīgi kopā. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar šo lielisko cilvēku šodien, lai uzzinātu jebkāda veida problēmas un panāktu, ka jūsu problēma tiek atrisināta 100% GARANTĒTA. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

Laura Ivano, 07.05.2020:
Palīdziet man svinēt Dr Isikolo par viņa lielo palīdzību. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš teica, ka es nekad nepiezvanīšu psihiskajam, burvim vai kādam citam, kas man palīdzētu ar savām problēmām - vismaz par savām mīlas problēmām, bet es nonācu līdz vietai, kurā es zināju, ka man vajadzīgas kādas norādes, un es esmu tik priecīgs, ka atradu šo vīrieti ar nosaukumu Dr Isikolo. Kad es gandrīz zaudēju Dāvidu vienā no mūsu muļķīgajām cīņām un pastāvīgajiem strīdiem (viņš man šķīra), es domāju, ka esmu zaudējis visu. Es raudu visu dienu un domāju, ka viņš nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Es lasīju tik daudz liecību par Dr Isikolo mīlestības burvestību, kā viņš palīdz atgriezt bijušo mīļāko. Es ātri viņam e-pastu. un arī atgūt manu vīru ar savu mīlestības burvestību. Un, kad es biju visvairāk izmisis, viņš mani neizmantoja. Jūs veicāt ļoti labu servisu personai, kurai patiesi nepieciešama. Es nezinu, kā jūs to izdarījāt vai kā šī maģija darbojas, bet viss, ko es zinu, ir, ka tas darbojas un mans vīrietis atgriezās pie manis 48 stundu laikā, kā viņš man solīja !! Dāvids, mans vīrs un es laimīgi esam kopā, un es vienmēr būšu pateicīgs Dr. Isikolo. e-pasts viņam par jebkāda veida palīdzību ir ļoti spējīgs un uzticams, lai palīdzētu isikolosolutionhome@gmail.com, vai arī varat Whatsapp viņu nosūtīt pa tālruni +2348133261196.

Laura Ivano, 07.05.2020:
Palīdziet man svinēt Dr Isikolo par viņa lielo palīdzību. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš teica, ka es nekad nepiezvanīšu psihiskajam, burvim vai kādam citam, kas man palīdzētu ar savām problēmām - vismaz par savām mīlas problēmām, bet es nonācu līdz vietai, kurā es zināju, ka man vajadzīgas kādas norādes, un es esmu tik priecīgs, ka atradu šo vīrieti ar nosaukumu Dr Isikolo. Kad es gandrīz zaudēju Dāvidu vienā no mūsu muļķīgajām cīņām un pastāvīgajiem strīdiem (viņš man šķīra), es domāju, ka esmu zaudējis visu. Es raudu visu dienu un domāju, ka viņš nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Es lasīju tik daudz liecību par Dr Isikolo mīlestības burvestību, kā viņš palīdz atgriezt bijušo mīļāko. Es ātri viņam e-pastu. un arī atgūt manu vīru ar savu mīlestības burvestību. Un, kad es biju visvairāk izmisis, viņš mani neizmantoja. Jūs veicāt ļoti labu servisu personai, kurai patiesi nepieciešama. Es nezinu, kā jūs to izdarījāt vai kā šī maģija darbojas, bet viss, ko es zinu, ir, ka tas darbojas un mans vīrietis atgriezās pie manis 48 stundu laikā, kā viņš man solīja !! Dāvids, mans vīrs un es laimīgi esam kopā, un es vienmēr būšu pateicīgs Dr. Isikolo. e-pasts viņam par jebkāda veida palīdzību ir ļoti spējīgs un uzticams, lai palīdzētu isikolosolutionhome@gmail.com, vai arī varat Whatsapp viņu nosūtīt pa tālruni +2348133261196.

Josip Marija, 06.05.2020:
Es gribu pateikties chubygreat par to, ko viņš ir izdarījis manis labā. Viņš man atdeva savu laimi. Mani ar chubygreat@gmail.com iepazīstināja kundze, kurai viņš palīdzēja ar dzemdes augļiem. viņa sazinājās ar chubygreat un pastāstīja viņam par savu problēmu un ar chubygreat burvestības palīdzību viņa bija ieņemusies un tagad laimīgi pamet kopā ar vīru un diviem bērniem, kuri viņai tagad ir. viņš man sniedza sīkāku informāciju, lai sazinātos ar viņu, ka viņš noteikti man palīdzēs, ja es ar viņu sazināšos. tāpēc es sazinājos ar viņu ar viņa Whatsapp informāciju 2348165965904, viņš man pastāstīja lietas, kas man bija jādara, un paredzēja, ka viņš izmantos pareizrakstības pareizrakstību man, lai mans vīrs atgrieztos un mani atkal mīlētu. pēc tam, kad es izdarīju visu, ko viņš prasīja, viņš pēc tam izteicās burvestību un teica, ka 48 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies, es domāju, ka tas ir joks, smējos un nolēmu pagaidīt, apbrīnojami, ka viņa vārdi bija patiesi, kā viņš to saka. Jūs varat sazināties ar viņa e-pastu ar šādu informāciju: chubygreat@gmail.com vai Whatsapp 2348165965904. sazinieties ar viņu tagad, un jūsu problēma ir beigusies, jo viņš ir risinājums.

Josip Marija, 06.05.2020:
Es gribu pateikties chubygreat par to, ko viņš ir izdarījis manis labā. Viņš man atdeva savu laimi. Mani ar chubygreat@gmail.com iepazīstināja kundze, kurai viņš palīdzēja ar dzemdes augļiem. viņa sazinājās ar chubygreat un pastāstīja viņam par savu problēmu un ar chubygreat burvestības palīdzību viņa bija ieņemusies un tagad laimīgi pamet kopā ar vīru un diviem bērniem, kuri viņai tagad ir. viņš man sniedza sīkāku informāciju, lai sazinātos ar viņu, ka viņš noteikti man palīdzēs, ja es ar viņu sazināšos. tāpēc es sazinājos ar viņu ar viņa Whatsapp informāciju 2348165965904, viņš man pastāstīja lietas, kas man bija jādara, un paredzēja, ka viņš izmantos pareizrakstības pareizrakstību man, lai mans vīrs atgrieztos un mani atkal mīlētu. pēc tam, kad es izdarīju visu, ko viņš prasīja, viņš pēc tam izteicās burvestību un teica, ka 48 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies, es domāju, ka tas ir joks, smējos un nolēmu pagaidīt, apbrīnojami, ka viņa vārdi bija patiesi, kā viņš to saka. Jūs varat sazināties ar viņa e-pastu ar šādu informāciju: chubygreat@gmail.com vai Whatsapp 2348165965904. sazinieties ar viņu tagad, un jūsu problēma ir beigusies, jo viņš ir risinājums.

Szandor Lavey , 06.05.2020:
Hello, Do you want to join the illuminati and be rich ,famous and powerful? for the rest of your life ? Benefits given to new member who join the illuminati Brotherhood!!! into your bank account $50,000,000USD ...... Weekly salary $600,000USD ......... A car value at $400.000USD....... Award contract worth $200,000,000USD....... A House in any country of your own choice. And a free visa to your dream country.Total lifestyle changes?? if you are interested, WhatsApp Via: +2348147226753 ,OR Email us on: illuminatitemle666@gmail.com , so we can begin the joining process!!!

Lilly Norman, 29.04.2020:
Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

Lilly Norman, 29.04.2020:
Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

Lilly Norman, 29.04.2020:
Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

Petra Saula, 29.04.2020:
MANS STĀSTS ŠEIT IR ĪSTS UN ĪSTS. Es esmu šeit, lai liecinātu par Lielo vīru, kurš atveda pie manis savu vīrieti, kad viņš ar mani šķīrās citas sievietes dēļ, kuru viņš satika viņa darba vietā. Es centos saņemt palīdzību no daudzām vietām un avotiem, lai atgrieztu savu vīrieti, bet nekas nelīdzēja, bet, kad sazinājos ar Dr. Ilekhojie, viņš man atkal lika pasmaidīt, atdodot savu vīrieti pie manis ar viņa īpašajām pilnvarām .. Ja jums rodas problēmas jūsu laulība, attiecības un jums ir kādas līdzīgas problēmas, sazinieties ar šo lielisko vīru tagad. Viņš tevi nepieviļ. Šeit ir viņa e-pasts: info@gethelps.online un gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259 vietne: https://gethelps.online

Lapas: 1 2 3 4 5 .. >>

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri