Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Mana veiksmes dienasgrāmata


Foto: athena., Flickr.comIkvienu no mums ir piemeklējusi krīze. Lielāka vai mazāka, bet tā mūs atrod un nogāž gar zemi. Un tad mēs guļam lielā, slapjā dubļu peļķē vieni paši- bez draugiem, bez sapņiem un cerībām- jo kam gan vajag tik nožēlojamu radījumu…


Arī es šobrīd esmu šajā peļķē. Viena pati. Un nav neviena, kam tas rūpētu, jo pārējiem pietiek ar savām rūpēm un raizēm, kur nu vēl manējām… Tā nu es guļu un domāju par visu to slikto, kas ar mani ir noticis, par ļaunumu, kas man ir nodarīts. Domāju, vai šajā dzīvē vispār ir jēga??? Man liekas, ka nē, nekam nav jēgas, es neredzu nākotni, es neredzu izeju, jo neviens neko nespēs mainīt…


… izņemot mani pašu! Pēkšņā apziņa, ka es pati esmu sava likteņa noteicēja, ir tik negaidīta, ka man aizraujas elpa. Daudzi sāk dzīvi no sākuma, kāpēc gan es to nevarētu? Lai sāktu jaunu dzīvi es negaidīšu ne jauna gada, ne mēneša, ne nedēļas sākumu. Es visu vērsīšu par labu jau rīt!!!


Trešdiena- diena nr. 1


Es joprojām guļu bezdibeņa vidū, bet kaut kas tomēr ir mainījies- manā dzīvē ir parādījusies cerība. Cerība, ka viss būs labāk, kā šodien. Ko man darīt? Ir jārāpjas ārā. Sakopoju visus spēkus un ceļos. Ieeju karstā vannā, nomierinos un apņemos savu dzīvi veidot pašas spēkiem. Jau šodien viss ir savādāk kā vakar, ir labāk, ir skaistāk, ir laimīgāk.


Ceturtdiena- diena nr. 2


Sēžos pie galda, paņemu papīra lapu un sāku rakstīt. Kreisajā lapas pusē pierakstu visu, ko vēlos sasniegt savā dzīvē, un labajā pusē visu, kas man jāizdara šodien. Dzīvošana pēc plāna, palīdz man saņemties. Tas liek man domāt par savu nākotni.


Piektdiena- diena nr. 3


Rīts sākas ar smaidu! Patiesībā, viss sākas ar smaidu! Es uzsmaidu sev, dienai aiz loga un saviem sapņiem. Lai kas arī notiktu, es smaidīšu! Vienmēr! Tas palīdz saglabāt pilīti optimisma manā pelēkajā dienā un noturēties pretī aukstumam un raizēm.

Sestdiena- diena nr. 4


Mīlestība spēj izkausēt pat aisbergus… Vismaz tā es domāju agrāk. Un kāpēc gan ne? Vai tad esmu tik briesmīga, ka mani neviens nespēj iemīlēt? Muļķības, es vienkārši neesmu ļāvusies. Es ļaušos, apsolu sev un savai sirdij! Es mīlēšu kā vēl nekad!


Svētdiena- diena nr. 5


Nedaudz brīvības, nedaudz mūzikas un kaisles. Ieslēdzu mūziku, atkorķēju pudeli vīna un baudu šo dienu. Šodien ir brīvdiena, mana diena, un es varu atļauties justies brīva! Es varu atļauties neko nedarīt. Es nepacietīgi gaidu rītdienu, jo tā man nesīs aizvien jaunus piedzīvojumus!


Pirmdiena- diena nr. 6


Es saģērbjos un dodos pasaulē, lai meklētu laimi! Es cīnos par savu vietu šajā pasaulē, jo arī man, kā ikvienam, ir vajadzīga nauda, par ko dzīvot. Un es staigāju, kā Sprīdītis, no vietas uz vietu, meklējot savu laimes zemi. Un ar nelielu optimisma devu, es panāku savu.


Otrdiena- diena nr. 7


Melnā svītra manā dzīvē beidzas. Es esmu atpakaļ ierindā, gatava cīnīties, krist un atkal celties augšā. Lai citi domā, ko viņi grib, bet es zinu, kas ir manas laimes kalējs.


No katra paša ir atkarīga viņa dzīves laime. Bez cīņas nenotiek nekas, tāpēc es atsperos un lecu nezināmajā, tālajā, bet tomēr brīnišķīgajā dzīvē. Varbūt saņemies un lec man līdzi???

 

Laila Linuža

 

Raksts no FEJS Latvija rīkotajā rakstu konkursa: “Ātrāk, Augstāk, Stiprāk – atspēriens dzīvei”.

Komentāri

Linda, 21.12.2011:
That's what we've all been waiting for! Great psiontg!

Morey, 19.12.2011:
God, I feel like I shloud be takin notes! Great work

Inese, 17.06.2010:
Uhhhhh...paldies :) IEDVESMOJOSHI!!!!! Katram var pienakt krize!!! Katram!!!! Jasanemas!!! IR JEEGA !!! IR!!!!!!! :) PALDIES!!!! :) :) :)

Barters2 Lalai Linužai, 24.04.2010:
Krīze nebūs ,ja krāsi gudrības un visas citas labas lietas un liksi viņas lietā.

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri