Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Konkursa vidusskolēniem „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde”


Foto: Niccolo Caranti, Flickr.com

 

 

27. janvārī Rīgā, Kuldīgā, Cēsīs un Rēzeknē norisināsies radošā erudīcijas konkursa vidusskolēniem „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” otrās kārtas sacensības.Radošais erudīcijas konkurss „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” notiek visā Latvijā trīs kārtās, tā dalībnieku uzdevums ir pakāpeniski izstrādāt pašiem savu ideju modernā teātra izrādei par Eiropas Savienības vērtībām un iespējām, kā arī parādīt savas zināšanas Eiropas Savienības jautājumos.Otrās kārtas sacensībās par iespēju piedalīties konkursa finālā cīnīsies reģionu labākās komandas, kuras ir izturējušas konkursa pirmās kārtas atlasi. Konkursa dalībniekiem būs uz vietas jāparāda sava erudīcija Eiropas Savienības jautājumos, kā arī klātesošajiem un žūrijai jāprezentē sava izrādes ideja.Sacensībās komandām līdzi just ir aicināti arī skatītāji, kuriem pašiem būs iespēja parādīt, cik viņi ir informēti par Eiropas Savienības tēmām, piedaloties skatītāju konkursā.Visu četru reģionālo sacensību uzvarētāji martā tiksies Rīgā, lai noskaidrotu konkursa uzvarētāju un to komandu, kuras radītā teātra izrādes ideja ar pašu autoru līdzdalību tiks iestudēta un 2012. gada vasarā izrādīta Latvijas pilsētās.

 

Tāpat konkursa uzvarētāju komandas dalībnieki iegūs iespēju kopā ar saviem skolas biedriem Eiropas Parlamenta programmas „Euroscola” ietvaros doties ceļojumā uz Strasbūru un Parlamenta plenārsēžu zālē tikties ar vairāk nekā 500 vienaudžiem no pārējām ES dalībvalstīm.

 

Iepazīties ar reģionālo sacensību norises laikiem, vietām un dalībnieku komandām var konkursa organizatoru - jauniešu organizācijas Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai mājas lapā – www.klubsmaja.lv.

 

Konkursu atbalsta Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Nacionālais teātris un „Fazer”. Otrās kārtas norises vietas nodrošina Kuldīgas BJC, ES Māja, Cēsu BJC Jauniešu māja un Rēzeknes 1.vidusskola.

 

 
Plašāku informāciju par „Euroscola” programmu var atrast interneta vietnē www.europarl.lv.

 

Projekts „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

 

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri