Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Neaizmirsti adresi un tālruņa numuru uz mājdzīvnieka siksniņas!


Foto:Flickr.com


Pateicoties žetonam vai uzrakstam uz kakla siksniņas ir iespējams suņus un kaķus atgriezt saimniekam. Diemžēl daudzi saimnieki to neievēro un iet pastaigāties ar suni, vai izlaiž pastaigāties kaķi bez norādēm par dzīvnieka saimnieku adresi vai telefona numuru. Uzraksti adresi un telefona numuru uz sava mīluļa kakla siksnas un pasargā savu mājdzīvnieku no draudiem, kas viņu sagaida, ja viņš būs nomaldījies.

Sunīši un kaķīši ir kļuvuši gandrīz vai par ģimenes locekļiem. Pazudis dzīvnieks  ir liels pārdzīvojums katrā ģimenē, it īpaši, ja viņam pazušanas brīdī nav bijis identifikācijas žetons vai kakla siksna ar  saimnieka kontakt informāciju. Atceries, ka gan tev būs mierīgāks prāts, gan dzīvnieciņu būs vieglāk nogādāt mājās pie saimnieka, ja uz kakla siksniņas būs attiecīgās norādes!

Rīkojies:

  • Pārliecinies, ka visiem taviem mājdzīvniekiem ir kakla siksniņas ar norādēm par saimnieku, vai tas ir reģistrācijas žetons suņiem, vai kakla siksniņa ar adresi un tālruni kaķiem.
  • Atgādini saviem ģimenes locekļiem un draugiem par šādas identifikācijas nepieciešamību viņu dzīvniekiem.  
  • Uzdāvini speciālos žetonus dzīvnieku saimniekiem, kuri tādus nelieto.


Uzziņai:

  • Reģistrējot suni, tiek izsniegts žetons ar identifikācijas numuru.
  • Kaķiem pie kakla siksnas var piestiprināt “adreses kapsuliņu”, kurā ir papīrs ar saimnieka adresi. Tādas ir iegādājamas zooveikalos, bet daudzi kaķi ir atgriezušies savās mājās, pateicoties tai.
  • Kakla siksniņu kaķim jāizvēlas tā, lai starp siksnu un kaķa kaklu var brīvi iziet pirksts. Pavadiņu nedrīkst piesprādzēt tieši pie kakla siksnas. Kaķiem kakla muskuļi ir diezgan vāji, un tas var prasīt no viņiem pārāk lielu piepūli vai pat kļūt par nopietnas traumas iemeslu. 

 

Komentāri

Guichard, 05.06.2018:
Jusu projektu finansejums lidz 500.000.000 € guichardmarc739@gmail.com sanemt kreditu ar parliecibu.

Jusu kredita pieteikums, 19.12.2015:
Sveiki Jus meklejat naudas aizdevums projektam, atsakt savu darbibu, maksat macibu maksu no saviem berniem, nopirkt Maja. Nav vairak rupes Es ipaši uznemejam kas sniedz aizdevumus sakot no € 5000 lidz € 900,000, lai visam personam nopietni spej izpildit savas saistibas. procentu likme ir 3% gada. jums ir nepieciešama nauda citu iemeslu del, nevilcinieties man Sazinieties lai iegutu vairak informacijas. e-pasts: christelledurand323@gmail.com

zqlsabmqeji, 04.09.2011:
OQNHD5 kdwrupfuzxav, [url=http://qrlssddwuojw.com/]qrlssddwuojw[/url], [link=http://znqaveilzkxm.com/]znqaveilzkxm[/link], http://lcxmykhsajph.com/

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri