Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Fotoizstāde : „Fotogrāfi „Palīdzēsim.lv” bērniem”


Foto: Ilmārs Znotiņš

 

No 13.februāra līdz 02.martam T/P "Alfa" būs apskatāma fotoizstāde "Fotogrāfi Palīdzēsim.lv bērniem", kurā izstādīti Latvijas spožāko fotogrāfu darbi. 

Fotogrāfijās redzami bērni, kuriem ar sabiedrības un uzņēmumu atbalstu izdevies palīdzēt dažādos veidos: sniedzot finansiālu atbalstu medicīniskiem pakalpojumiem, iepriecināt ar teātra vai hokeja spēles apmeklējumu, rīkojot radošas, motivējošas un izglītojošas nometnes, dodoties izpētes ekskursijās vai vienkārši esot kopā un sniedzot drauga plecu.

 

Veidojot piekto Palīdzēsim.lv fotoizstādi sapratām, cik svarīgs un nozīmīgs ir bijis fotogrāfu ieguldījums, lai palīdzētu ikvienam no šiem bērniem un mums kā organizācijai. 

 

No sirds pateicamies mūsu 40 brīvprātīgajiem fotogrāfiem, kuri visus piecus organizācijas darbības gadus nesavtīgi ziedojuši savu talantu un laiku! Kā atzina vairums no fotogrāfiem, šī sadarbība ir devusi daudz arī viņiem, iespēju ieraudzīt citādu pasauli, iepazīties ar neparastiem bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem.

 

Mēs nevaram izglābt Pasauli, bet ja varam palīdzēt kaut dažiem bērniem vai jauniešiem, tas ir daudz! 

Paldies par uzticēšanos un atbalstu!

 

T/P “Alfa” vadītāja Liene Apine: “Mēs ļoti priecājamies par sadarbību ar Palīdzēsim.lv, jo šī izstāde jau piecus gadus atspoguļo to, ka Latvijas sabiedrībā ir cilvēki, kuri nav vienaldzīgi un iespēju robežās sniedz atbalstu tiem, kam tas palīdz dzīvi ieraudzīt jaunās krāsās. Redzamās fotogrāfijas liek aizdomāties par dzīves vērtībām, tādeļ ceram, ka ar izstādes palīdzību tiks uzrunāti arī tie cilvēki, kas līdz šim nav aizdomājušies par palīdzības sniegšanu kādam, kam tas nepieciešams. Lai iepriecinātu fotogrāfijās redzamos „stāstu varoņus” t/p “Alfa” viņiem dāvinās iespēju doties noskatīties animācijas filmiņu „Ledus sirds”.”

 

 

Fotoizstādes atklāšana, 13.februārī , plkst. 14:00, plānota  kā sirsnīga atkalsatikšanās  fotogrāfiem un viņu “stāstu varoņiem” . 

 

Ar sirsnīgām dziesmām izstādes atklāšanas pasākuma viesus priecēs mākslinieki Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Ruskis un Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča.

 

Izstādē redzami fotomākslinieku Ilmāra Znotiņa, Oļega Zernova, Jāņa Saliņa, Artūra Romanovska, Rolfa Vendiņa, Andreja Terentjeva, Ivo Blūma, Emīla Desjatņikova, Valtera Poļakova, Laura Nagliņa, Raimonda Volonta un Edgara Poheviča darbi, taču vēlamies lielu paldies teikt arī pārējiem fotogrāfiem: Gvido Kajonam, Ivetai Vaivodei, Annai Novikovai, Ingai Nesterei, Ērikam Meinartam, Kasparam Volontam, Sintijai Zīvartei, Andrejam Strokinam, Jurim Dreimanim, Jānim Mednim, Annei Reinboomai, Mārtiņam Zilgalvim, Kasparam Lielgalvim, Raimo Lielbriedim, Aivaram Liepiņam, Santai Spilbergai, Ievai Andersonei, Valdim Jansonam, Viktoram Ozoliņam, Nilam Vilnim, Fotoziņu aģentūrai F64 un tās fotogrāfiem: Norai Krevņevai, Dmitrijam Suļžicam, Raitim Plaukam, Gintam Ivuškānam, Gatim Giertam, Egonam Ansbergam, Kasparam Kraftam, Rūtai Kalmukai, un Laurim Aizupietim.

 

Foto stāstus varat lasīt un skatīties: www.palidzesim.lv

 

 Fotoizstādi atbalsta SIA „Officeday Latvia” un T/P „Alfa”.

 

 

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri