Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Pārsteidz ar ziediem


Foto:

Ziedi visiem patīk, it īpaši patīk tos saņemt. Pārsteidz kādu negaidīt ar ziediem.  Ziedu saņēmējs noteikti būs ļoti priecīgs, varbūt tas būs dienas jaukākais notikums.

Rīkojies:

  • Pasniedz negaidīti puķes kādam tava ofisa darbiniekam, varbūt apkopējai, kuru savādāk neviens īpaši neievēro, vai administratorei, kurai jāierodas visagrāk darbā;
  • Pasniedz puķes ciemiņiem, kuri pie tevis atnākuši, nevis gaidi puķes no viņiem;
  • Atstāj anonīmu puķu buķeti pie kaimiņa durvīm ar jauku zīmīti;
  • Kopā ar bērniem paņemiet klēpi ar puķēm un ejiet pastaigāties, dāvājot puķes  „tāpat vien”, piemēram, vecākiem cilvēkiem ar jauku vēlējumu.

 


Ļauj ziediem runāt tavā vietā. Vasarā tie pat neko nemaksā, toties kādu prieku tie sagādā saņēmējam! Tieši brīžos, kad tos vismazāk gaidām, tie rada vislielāko sajūsmu.

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri