Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Sāc gleznot!


Foto: Anikaviro, Flickr.com


Ļauj vaļu savam snaudošajam talantam! Nav svarīgi, ka sākumā varbūt vēl neizdosies radīt mākslas šedevrus, galvenais Tu būsi radījis iespēju Tavam radošumam izpausties un attīstīties. Nepadodies un turpini!


Rīkojies:

 

  • Izvēlies ar kādām krāsām darbosies ar akvareļiem, eļļas krāsām vai varbūt ar vienkāršu zīmuli. Apmeklē mākslas galerijas. Apskati tur izvietotās gleznas. Izvēlies, kuras Tev patīk visvairāk. Ļoti iespējams, ka tieši tie mākslas darbi, kas Tevi saistīs visvairāk, būs radīti tieši ar tādiem līdzekļiem, kādā arī Tu vēlētos veidot savus mākslas darbus. Kad izlemsi, kāds gleznošanas veids Tev ir vistuvākais, būs jau vieglāk sasniegt mērķi, konkrēti ejot uz to. 
  • Zīmē visu, ko redzi. Aizej uz parku, apskati savu apkārtni. Māksla slēpjas it visur. Neviens koks nav tāds pats kā otrs – dažādas krāsas, nokrāsas, toņi, ēnas. Apskati, kā rietot saulei, mainās ēnas un krāsas, kā, mainoties gaismai, mainās noskaņa.
  • Uzzini vairāk par krāsām, ēnām un to pielietojumu. Iegādājies krāsu riteni un izmēģini jaukt krāsas.
  • Iegādājies grāmatas pašmācībai, vai arī iegūsti papildus informāciju internetā. Uzzini vairāk par māksliniekiem, mākslu, gleznošanas metodēm. Apmeklē gleznošanas kursus!
  • Atceries, ka savu talantu vari attīstīt, aizrautīgi trenējoties. Nav jācenšas pilnībā nokopēt redzēto.  Katrs mākslinieks glezno savādāk, katrs lietas redz un interpretē savādāk. Nav tik svarīgi, kā Tu zīmē, bet cik daudz emocijas Tavi darbi rada skatītājos.
  • Nepadodies, ja sākumā neredzi progresu. Saglabā savus vecos darbus, lai ar laiku novērtētu savu progresu.
  • Neapstājies attīstīties un mācīties brīdī, kad jau Tev sāk izdoties pirmie labie darbi.
  • Galvenais apbruņojies ar lielu interesi un pacietību.


Ja Tev nolaižas rokas, tad varbūt Tu uztver visu pārāk nopietni, neaizmisti, ka tam bija jābūt burvīgam un radošam hobijam. Neaizmisti, ka Tu to dari sevis, nevis citu labā. Māksla ir ļoti personīga izpausme, neļauj citu kritikai Tevi ietekmēt. Labāk pārliecinies, lai Tev apkārt ir draugi, kuri Tevi iedvesmo.

Noderīgas adreses, kur doti padomi topošajiem mākslieniekiem:
 
www.wetcanvas.com
www.watercolorpainting.com
painting.about.com/mlibrary.htm
www.oil-painting-techniques.com
www.art-is-fun.com


Komentāri

ltzmsz, 07.09.2011:
lIvD6y zwxpuudlijii, [url=http://qfbwbqcqzlay.com/]qfbwbqcqzlay[/url], [link=http://agrtfxtghzuv.com/]agrtfxtghzuv[/link], http://pmnpsepdhiwd.com/

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri