Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Pamet darbu reklāmā un sāk savu biznesu


Foto: no "Svētku darbnīcas" arhīvaIespējams, viena no dižķibeles laika pozitīvajām tendencēm ir sabiedrības lielā interese par dažādu amatniecības un rokdarbu prasmju apgūšanu. Ja agrāk ar šīm lietām katrs nodarbojās savā lokā un šie vaļasprieki netika īpaši popularizēti, tad tagad gandrīz katrā ģimenē kāds vēlas pašrocīgi vārīt ziepes, liet sveces, kaut ko pagatavot no filca, vērt krelles un darboties vēl citās jomās. Viena lieta ir atrast informāciju medijos un mēģināt darboties pašam, cita – piedalīties pāris stundu ilgos specializētos kursos, kur mājīgā atmosfērā un profesionāla amata meistara uzraudzībā apgūt vaļasprieka pamatus. Tieši šādu iespēju piedāvā uzņēmums „Svētku darbnīca”.


„Svētku darbnīcas” saimniece Iveta Misiņa ir pieredzējusi reklāmas speciāliste, kas pēc astoņiem reklāmas biznesā pavadītiem gadiem nolēma pievērsties gluži citai jomai.


„Viss sākās ar to, ka aptuveni pirms gada pati gribēju iemācīties filcēt. Žurnālos biju redzējusi skaistas safilcētas lietas un gribēju noskaidrot, kā šo prasmi var apgūt,” atceras Iveta. Viņa sākusi meklēt kursus, kur iemācīties filcēšanu. Diemžēl apmācības ilgums visos piedāvātajos kursos bija vismaz viens mēnesis, parasti vēl ilgāk. Turklāt kursi nebija lēti. „Tas nozīmē, ka cilvēks ir it kā „piesiets” šiem kursiem. Bet, ja nu, sākot iet uz kursiem, tu saproti, ka šī lieta tomēr neiet pie sirds? Nauda samaksāta, atpakaļ nedabūsi, jāiet vien būs. Man gribējās tā fiksi – atnāc, pamēģini, apgūsti pamatus un tad jau tālāk skaties, vai šis darbošanās veids patīk vai ne, vai gribi to apgūt padziļināti un vai labāk neizmēģināt ko citu,” stāsta Iveta.


Tā radās ideja – izveidot izglītojošu hobiju apguves vietu, kur ikviens var nākt un jau pirmajā reizē saprast, vai izvēlētais hobijs būs pa prātam vai ne. Varbūt esat sasapņojušies, ka mājā smaržos pēc pašdarinātām svecēm, bet izrādās, ka to pagatavošanas process jums šķiet pārāk „ķēpīgs” un jums daudz labāk padodas un patīk mīlīgu rotaļlietu šūšana vai kreļļu vēršana. „Vienam patīk filcēt, citam iepatīkas taisīt rotas, kāds saprot, ka ziepju gatavošana ir fantastiska, bet vēl kāds izmēģina visu un saprot, ka nepatīk nekas,” atzīst darbnīcas saimniece. Starp citu, esot tādi, kas pēc kursu apmeklējuma jau nopietni pievēršas apgūtajam vaļaspriekam un to pārvērš nelielā biznesā.
Foto: Svētku darbnīca


Par savu biznesa ideju Iveta lēnām domāja visu iepriekšējo gadu un, tuvojoties rudenim, nolēma ideju „palaist dzīvē”. Tika izveidots zīmols „Svētku darbnīca”, interneta mājas lapa www.svetkudarbnica.lv, un aizvadītā gada 14. novembrī savus apmeklētājus sagaidīja pirmās nodarbības – filcēšana, dekupāža un leļļu šūšana.


Lai būtu iespēja izvēlēties, Iveta sastādīja programmu, ko veidoja vairākas hobiju klases: filcēšana, dekupāža (trauku apdarināšana salvešu tehnikā), sveču liešana, ziepju gatavošana, dāvanu saiņošana, leļļu šūšana un stikla apgleznošana. Drīzumā esošo klāstu papildinās arī kaut kas vēl nebijis – rotu veidošana no sudraba māliem.


Nodarbības notiek līdztekus viena otrai, bet vienā reizē var apgūt tikai vienu konkrētu prasmi. Viena nodarbība ilgst līdz 4 stundām, un tajā tiek kombinētas teorētiskās un praktiskās zināšanas.


Tie, kas pēc pirmās nodarbības saprot, ka šī nu ir lieta, par ko gribētos zināt un iemācīties pēc iespējas vairāk, „Svētku darbnīcā” var apmeklēt atsevišķu nodarbību ciklus (2 – 3 nodarbības). Patlaban tiek piedāvāti cikli, kur padziļināti tiek apgūta mājās gatavota kosmētika, sveču formas veidošana, aksesuāru šūšana tērpu papildināšanai, slapjā filcēšana, virsmu dekupāža un vecināšana.


Jautāta par to, kā nokomplektēta pasniedzēju komanda, Iveta atbild, ka lielākais palīgs šai ziņā bijis internets: meklētas vietnes, kur „apgrozās” rokdarbu pasaulei piederīgie, lasīti forumi, iegūtas atsauksmes, apklaušināti citi amatnieki, apmeklēti amatnieku tirdziņi un iztaujātas pārdevējas. Nosacījums nodarbību pasniedzējām bijis prasme strādāt ar cilvēkiem, būt gana komunikabliem un atraktīviem. Tādas vadītājas arī veiksmīgi atrastas.


Viena no Ivetas priekšrocībām, veidojot savu biznesu, ir ievērojamā pieredze reklāmas jomā. Līdz ar to viss, kas saistīts ar „Svētku darbnīcas” mārketinga lietām, problēmas nerada. Plaši izmantotas interneta iespējas, jo īpaši sieviešu apmeklētajās vietnēs, kur, pēc Ivetas domām, apgrozās potenciālā mērķauditorija, teicami „nostrādājušas” arī mutiskās atsauksmes. Uz kursiem nākot gan jaunieši, gan dāmas visos vecumos, gan pa kādam kungam un reizēm arī ģimenes ar bērniem. Esot arī klienti no tālākiem Latvijas rajoniem, piemēram, reiz atbraukušas piecas dāmas no Alūksnes.


Pagaidām „Svētku darbnīca” pie sevis darboties aicina tikai nedēļas nogalēs pa dienu. Kā smejas Iveta, sanākot tāda vakarēšana dienas gaismā. Ņemot vērā lielo interesi un dažādās vēlmes par nodarbību laikiem, plānots, ka, sākot ar februāri, apgūt vaļaspriekus varēs arī darbdienu vakaros.


Līdz šim biznesā ieguldīti savi līdzekļi, un Iveta aicina, ja vien iespējams, vismaz sākuma posmā atturēties no aizdevumu ņemšanas. Par naudu, ko dalībnieki maksā par nodarbību, tiek iegādāti izejmateriāli (lielākoties ārzemju internetveikalos, vietējās bāzēs un, izmantojot paziņu loku), maksāta alga pasniedzējiem un arī telpu noma. Starp citu, „Svētku darbnīca” atrodas Kalnciema ielas vēsturisko koka māju kvartālā un ar savu idejisko izpildījumu perfekti iederas šajā amatnieku un mākslinieku atmosfērā, kas mīt šajā rajonā.


Ivetas Misiņas ieteikumi jaunajiem uzņēmējiem:

  • meklējiet savu nišu un nebaidieties nokopēt kādu ārzemju ideju. Labas prakses piemēru netrūkst – nebūt nav jāizdomā kaut kas unikāls un vienreizējs;
  • ja vēlaties darīt kaut ko lielu, piemēram, sākt ražošanu, uzreiz domājiet par eksportu. Lielām lietām tikai vietējā mēroga tirgū pagaidām grūti attīstīties;
  • nav jābaidās, ka kāds piedāvās jūsējai līdzīgu biznesa ideju. Līdzīgas lietas var padarīt atšķirīgas ar dažādiem paņēmieniem, ar attieksmi, atmosfēru un sīkiem, bet ļoti būtiskiem knifiem. Tas prasa lielu darbu, bet tas ir tā vērts.

 

Avots: http://nekrize.lv

 

Komentāri

ātrais aizdevums (contact@credit-offert.com), 03.03.2020:
Jums vairs nav šaubu par finansējumu mājām, biznesam, automašīnu iegādei, sava biznesa izveidošanai, personīgajām vajadzībām. Mēs piešķiram individuālus aizdevumus no 2000 līdz 8 000 000 € ar nominālo procentu likmi 2% neatkarīgi no summas. Sazinieties ar aizdevuma pieprasījumiem: - Vietne: http://credit-offert.com - WhatsApp numurs: +33756841634 - e-pasta adrese: contact@credit-offert.com

ātrais aizdevums (contact@credit-offert.com), 03.03.2020:
Jums vairs nav šaubu par finansējumu mājām, biznesam, automašīnu iegādei, sava biznesa izveidošanai, personīgajām vajadzībām. Mēs piešķiram individuālus aizdevumus no 2000 līdz 8 000 000 € ar nominālo procentu likmi 2% neatkarīgi no summas. Sazinieties ar aizdevuma pieprasījumiem: - Vietne: http://credit-offert.com - WhatsApp numurs: +33756841634 - e-pasta adrese: contact@credit-offert.com

greitos paskolos (contact@credit-offert.com), 15.12.2019:
Daugiau abejonių reikia savo namams, verslui, automobiliams, motociklams įsigyti, nuosavam verslui kurti, asmeniniams poreikiams. Mes suteikiame asmenines paskolas nuo 2000 iki 8 000 000 €, kurių nominali palūkanų norma yra 2%, nepriklausomai nuo sumos. Prašyme nurodyti paskolą nurodykite tikslią norimą sumą ir grąžinimo terminą. Kreipkitės dėl paskolos užklausų: - Svetainė: http://credit-offert.com - „WhatsApp“ numeris: +33756841634 - el. pašto adresas: contact@credit-offert.com

Mr Mark , 03.06.2019:
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

bullsindia, 04.04.2019:
Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals- *Commercial finance *Personal finance *Business finance *Construction finance *Business finance And many More: and many more at 2% interest rate; Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com

mr mark, 23.03.2019:
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija ķirurģijā, kur bija liela nauda, un man vajadzēja arī naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīnas rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

jubrin, 04.03.2019:
Do you need Quick and urgent FINANCES offer to clear off your bills and start up your own business? Kindly contact us via e-mail below here for more details E-mail:: abubakarloanservice@gmail.com +919582370784 Tel/whatsapp +1 3236282860

PEACE LENDERS, 19.12.2018:
Vai jūs meklējat, kā iegūt jebkāda veida aizdevumu ar zemu procentu likmi? Šeit ir iespēja saņemt aizdevumu, lai tas atbilstu jums un padarītu jūsu sapni. Es atzinīgi vērtēju jūs Miera aizdevējiem. Privāts uzņēmums, kas piedāvā aizdevumu ar 2% likmi. Mēs sniedzam biznesa aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, sliktu kredītu aizdevumu, personīgo aizdevumu, celtniecības aizdevumu, aizdevuma dienas naudas aizdevumu, studentu aizdevumu un tā tālāk. Mūsu pakalpojumi ir ļoti lēti un padarīs jūs smaidu. Ja jūs interesē saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (peacelenders@gmail.com). Whatsapp skaits: +1 (631) 960-9708

Morris Ray, 15.10.2017:
Es esmu kungs Moriss Ray, tiesisks un godprātīgs naudas aizdevējs. Mēs aizdodam līdzekļus personām, kurām vajadzīga finansiāla palīdzība, mēs izsniedzam aizdevumu cilvēkiem, kam ir slikta kredīts vai kuriem vajadzīga nauda, lai nomaksātu rēķinus, ieguldīt līdzekļus uzņēmējdarbībā. Vai meklējat aizdevumu? jums nav jāuztraucas, jo jums ir īstajā vietā piedāvāju aizdevumu ar zemu 2% procentu likmi, tādēļ, ja jums ir nepieciešams aizdevums, es vēlos, lai jūs sazinātos ar mani, izmantojot šo e-pasta adresi: morrisray1106@gmail.com

KECMANZORAN , 20.09.2017:
Laba pēcpusdienā. Mans vārds ir KECMAN ZORAN, un es piedāvā aizdevumus ar 3% likmi. Sazinieties ar mani, lai saņemtu kredīta apstiprinājumu. Piedāvāju aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām. Es esmu reģistrēts starptautiskā kredītorganizācijā. Sazinieties ar mani šodien un apsolu, ka jūs būsiet apmierināts. Reģistrējieties tūlīt

dilain, 06.09.2017:
Pojedinačna ponuda zajma Pozdravljamo vas, možda ste u financijskim problemima i trebate zajam ili ulaganje za projekt koji stalno niste odbijene od strane banaka Kontaktirajte nas kako biste saznali više o uvjetima i odredbama zajma Sekundarna adresa: dilainfrancesco@gmail.com Kontaktirajte whatsapps: +15876008347

hopkinson lance, 14.06.2017:
Laba diena, Piesakies šeit visus aizdevumu šeit veidu bez stresa vai nodrošinājuma un procentu likme ir pieejamas, mēs piedāvājam aizdevumu visiem īsā laika periodā, un tas ir likumīgi un likumīgi. Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hopkinsonloan@outlook.com un aizpildiet zemāk informāciju. Pilnais vārds: Aizdevuma summa: Aizdevuma ilgums: Paldies.

hopkinson lance, 04.04.2017:
Iegūstiet savu ātri un viegli aizdevumu šeit 3% procentu likmi, bez stresa vai nodrošinājumu, tas ir likumīgi un pareizie protokoli tiek ievēroti. Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hopkinsonloan@hotmail.com un aizpildiet zemāk informāciju. Pilnais vārds: Aizdevuma summa: Aizdevuma ilgums: Paldies.

hopkinson lance, 04.04.2017:
Iegūstiet savu ātri un viegli aizdevumu šeit 3% procentu likmi, bez stresa vai nodrošinājumu, tas ir likumīgi un pareizie protokoli tiek ievēroti. Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hopkinsonloan@hotmail.com un aizpildiet zemāk informāciju. Pilnais vārds: Aizdevuma summa: Aizdevuma ilgums: Paldies.

hopkinson lance, 04.04.2017:
Iegūstiet savu ātri un viegli aizdevumu šeit 3% procentu likmi, bez stresa vai nodrošinājumu, tas ir likumīgi un pareizie protokoli tiek ievēroti. Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu caur hopkinsonloan@hotmail.com un aizpildiet zemāk informāciju. Pilnais vārds: Aizdevuma summa: Aizdevuma ilgums: Paldies.

Lapas: 1 2

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri