Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Uzdrīksties sekot saviem sapņiem!


Foto: kwerfeldein, Flickr.com

 

Lielākā daļa cilvēku nemaz nemēģina izmantot dzīves dotās iespējas. Kādēļ? Mēs baidāmies no neveiksmes,  no citu cilvēku viedokļa, mēs pat baidāmies sapņot, lai nebūtu jāviļas sevī, ja nu mēs sapņus nesasniedzam. Bet atliek tikai noticēt un uzdrīkstēties un mēs redzam, ka iespējams sasniegt ir gandrīz jebko. Pat nesasniedzot pašu mērķi, tikai virzoties uz to, mēs jau esam uzvarētāji. Mēs esam uzdrīkstējušies, mēs esam sekojuši savam sapnim, mēs esam mēs paši.

Laiks atklāt savu aicinājumu! Dažiem tas izdodas viegli, citiem jāpieliek lielas pūles. Nav svarīgi, vai Tu tikai uzsāc dzīves ceļojumu pēc vidusskolas, vai jau esi izmēģinājis dažādus ceļus un profesijas. Neļauj, ka pagātne Tevi ierobežo! Ja esi beidzis, piemēram, studēt grāmatvedību, tas nenozīmē, ka Tev visu mūžu jāpavada sastādot bilances, ja esi sapratis, ka tas nav domāts Tev. Dzīvē mēs dažādu motīvu vadīti izdaram nepareizas izvēles, kuras nesaskan ar mūsu pašu būtību. Bet nekad nav par vēlu to apzināties un labot. Mēģini ieklausīties savā sirds balsī, nevis vecāku vai draugu balsī. Jebkurā brīdī Tu vari mainīt savu dzīvi par visiem 180 grādiem un uzsākt kaut ko pilnīgi jaunu, kas atbilst Tavai patiesai būtībai. Mēģini atcerēties, kādi Tev sapņi ir bijuši bērnībā, pusaudžu gados. Ir īstais laiks, lai tos piepildītu.

Tu esi izlasījis šo rakstu tik tālu, bet jau pie sevis domā: „es nevaru, jo..”, „man nav pietiekami laba izglītība”, „man nav pietiekami daudz naudas”, „man nav laika”... Tie ir tikai attaisnojumi, lai nebūtu jāpieņem patstāvīgi lēmumi un jāriskē. Patiesībā katrā dzīves momentā mēs varam izvēlēties. Mēs un tikai mēs paši esam atbildīgi par to, kādu dzīvi mēs esam izveidojuši. Ja neesi ar to apmierināts, maini to!

Tas gan nav tik vienkārši, jo katram no mums ir pazīstamas dažādas šaubas un bailes. Kā pārvarēt bailes? Katram noteikti ir sava metode, kā tikt galā ar bailēm, bet varbūt noderēs Apple Computer und Pixar Animation Studios dibinātāja Stīva Džoba teiktais:

„Domas par to, ka es drīz nomiršu - vissvarīgākais instruments, kurš palīdz man pieņemt sarežģītus lēmumus manā dzīvē. Tāpēc, ka viss pārējais - citu viedokļi, lepnums, bailes no izgāšanās - visas šīs lietas nobāl nāves priekšā, un paliek tikai tas, kas tik tiešām ir svarīgi. Domas par nāvi - labākais veids kā izvairīties no domām par to, ka Jums ir ko zaudēt. Jūs jau esat kails. Jums vairs nav iemeslu nesekot savai sirds balsij.”

Kad esi ticis galā ar bailēm un esi gatavs pieņemt lēmumu, atliek sākt rīkoties, jo tikai sapņojot vien vēl sapni nav iespējams realizēt. Izvērtē, kādi soļi nepieciešami sava sapņa sasneigšanai, izvēlies termiņus, kādos vēlies iekļauties, un ej pakāpeniski uz mērķi. Galvenais nepadodies!

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri