Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

16. Starptautiskais Bodrum deju festivāls
Starptautiskais Bodrum deju festivāls ir pirmais festivāls, ko organizē 23 dažādas Eiropas valstis, balstoties uz brīvprātīgo darbu ar mērķi izveidot starptautisku komunikāciju caur dejas valodu. Pateicoties mūsu veikumam uz 5 dienām sapulcēt pasaules kultūras Bodrumā, UNESCO festivālu ir iekļāvis savā starptautisko pasākumu sarakstā.


Bodrum Deju Kluba asociāciju un Jauniešu Centru vada profesionāli pasniedzēji, kaislīgi dejotāji, pieredzējuši jaunatnes darbinieki un ieinteresēti brīvprātīgie, lai piedāvātu dažādu stilu deju nodarbības, sniegtu iespējas jauniešiem piedalīties jauniešu pieredzes apmaiņas pasākumos un organizētu projektus, kas veicina sociālo atbildību. Pie mums ikdienas notiek latīņamerikāņu, zeibek, sirtaki, tango vai austrumu deju stilu nodarbības.


Lielākais mūsu asociācijas projekts ir ik gadu maijā organizēt Starptautisku Bodrum deju festivālu, kura mērķis ir radīt tikšanās vietu dejotājiem no visas pasaules, kur viņi var mācīties viens no otra, parādīt savas zināšanas un dalīties ar savu kultūru un talantu.


Tūkstošiem dejotāju, simtiem horeogrāfiju
Deju kolektīvi no viesu valstīm, vietējie deju kolektīvi, tautas deju kolektīvi, valsts skolu deju grupas un deju dalībnieki pulcēsies Bodrumā, lai rādītu savas unikālās horeogrāfijas.
2 km gara festivāla parāde notiks pirmajā pasākuma dienā ar vispasaules horeogrāfu dalību.
Neaizmirstama vizuālā māksla, tūkstošiem kostīmu
XVI Starptautiskajā Bodrum deju festivālā piedalīsies atzīti fotogrāfi, kuri festivāla laikā sacentīsies dažādās kategorijās. Tradicionālie tautu tērpi, svētku parāde, ielu performances, deju šovi un deju sacensības.Civilizāciju satikšanās…
Šis festivāls ir bezpeļņas pasākums, ko organizē uz pilnīgi brīvprātīgiem principiem. Mūsu organizatoriskā komanda ietver profesionālus dejotājus, horeogrāfus, jaunatnes darbiniekus un mediju speciālistus no visas pasaules, sākot no Krievijas līdz Itālijai. Tie ir vienoti mūsu mērķim: radīt atvērtu diskusiju starp kultūrām, caur deju valstī, kur austrumi un rietumi satiekas.
Mūsu sponsori un vietējie partneri sniedz finansiālu atbalstu un saprātīgas izmitināšanas, ēdināšanas un vietējā transporta cenas, kā arī skatuvi un citu tehnisko atbalstu.
Pateicoties viņiem, ir pienākusi 16. reize izsludināt STARPTAUTISKO BODRUM DEJU FESTIVĀLU.
Sīkāka informācija un vizuālie materiāli:
Epasts: info@bodrumdancefest.org
Mājas lapa: http://www.bodrumdancefest.org/
Facebook lapa: https://www.facebook.com/BodrumDanceFestival
Youtube kanāls: https://www.youtube.com/channel/UCahNnxs5Nx7dHAY-Iju0-gw

Sadarbības partneri