Jaunākie sludinājumi

Jaunākie labie darbi

Pievienojos ekonomistam, es arī ne tikai mājās kopā ar vīru un draugiem ieviesu atkritumu šķirošanu, bet arī darbā vismaz papīra šķirošanu un pašapzinīgi tagad ik pa laikam nesu pilno papīra somu uz pārstrādei paredzēto papīru konteineru.. Vēl Vispasaules zaļo darbu dienā ierosināju darbā pasākumu ar kolēģiem vismaz noskatīties kopīgi filmu, rādīju to pašu "Zeme - mūsu mājas" un nākamais pasākums droši vien būs ar "Age of stupid" pēc kāda laiciņa.lasit tālāk

Kalendārs

05.12.2016
Brīvprātīgo diena

 


Seko mums:

     

- Viena no skaistākajām dzīves balvām ir tā, ka, palīdzot otram, cilvēks palīdz sev.
Č.D.Vorners

Mūzika iedvesmai


Foto: CubaGallery, Flickr.com

12. februāra dziesma:

Ņujorkas Fang Island paši savu mūziku raksturo kā ''visi sit pieci viens otram'', un tieši tā tā arī izklausās. Viņu mūzika ir piemērota enerģiskām dejām vai arī kārtīgam pēcpusdienas skrējienam.

 

30. janvāra dziesma:

Youth Lagoon ir amerikāņu mūziķa Trevor Powers skatuves vārds. Pats Trevors saka, ka mūzikas rakstīšana viņam ir veids, kā sakārtot domas un novirzīt bailes. Viņa radītie skaņdarbi parasti sākās pavisam lēni un rāmi, bet noslēdzas muzikālā emociju sprādzienā. Lai gan viņa debijas albumu The Year of Hibernation caurvij melanholijas un nostaļģijas dzirksts, tajā ir iespējams rast komfortu un noķert to silto māju sajūtu.

 

16. janvāra dziesma:

Citreiz labai domai galvā vajadzīgs kas muļķīgs, priecīgs un naivs. 2006. gadā brazīliešu bariņš Cansei De Ser Sexy, kas tulkojumā no portugāļu valodas nozīmē ''Esmu noguris būt seksīgs'', kļuva populārs ar savu vieglo attieksmi pret pasauli. Šī attieksme savienojumā ar lipīgajām disko melodijām aizveda viņus līdz nonākšanai IPod reklāmā, kā arī pie skatītākā video Youtube.

CSS - Move from La Cavalerie on Vimeo.

 

11. janvāra dziesma:

 

Avi Buffalo mūzikā skaidri jūtams tas dzīves laiks, kas pilns pirmatnēju kaislību un eksistenciālu raižu. Vienā dienasgrāmatas lapā tu raksti par jaunu apsēstības objektu, kas naktīs tur vaļā acis un straujo sirdi, bet jau nākamā lapa stāsta par to, cik noguris tu esi no šīs monotonās dzīves. Un nav nekāds brīnums, ka tā, jo Avi Buffalo grupas dalībnieku vidējais vecums debijas albuma iznākšanas gadā bija 19. Where's Your Dirty Mind atgādina, ka ne jau tev vienīgajam reizēm uz sirds uzsēžas kāds nepārvarams spēks, kas pat saulainās dienās liek gurdeni skatīties ārā pa logu.

 

3. janvāra dziesma:

 

Two Cousins ievada angļu dueta Slow Club albumu Paradise, kas vēsta par tik ļoti banālo attiecību un šķiršanās tēmu. Ja, uzzinot albumu tematiku, gribas nošķebināties, izslēgt datoru un doties pastaigā, tad iesaku tomēr pamēģināt noklausīties Two Cousins. Duets ir apgājis cukuroto tematiku ar spēcīgu melodiju komponēšanas prasmi un interesantām lirikām. Pēc noklausīšanās gan vari doties ārā un ieelpot spirgto gaisu.

 

28. decembra dziesma:


Labs līdzeklis pēcsvētku pagurumam varētu būt kārtīga roku un kāju izvicināšana tepat netālu no tava datora skaļruņiem. Šons Peknolds(Sean Pecknold) ir režisējis video Bruklinas Here We Go Magic dejiskajam skaņdarbam How Do I Know, kas ļauj atcerēties vasaras vakaru silto vēju, plūstam pāri pleciem.

 

 

22. decembra dziesma:

 

Šajā laikā dzīvojoša cilvēka attiecības ar svētkiem ir kļuvušas itin sarežģītas. Grūti saprast, ko īsti mēs katrs atzīmējam un kāds ir iemesls intensīvajai piparkūku graušanai, piedzerot karstvīnu. Kāds šos svētkus aizvada transam līdzīgā stāvoklī, virzoties gar lielveikalu vitrīnām, bet vēl citi nīst komerciālo salavecīšu propagandu, kas uzbrūk no visām pusēm. Minesotas indie rokgrupa Low 1999. gadā saviem faniem uzdāvināja lielisku Ziemassvētku minialbumu “Christmas EP”, kura skaņdarbs ''Just Like Christmas'' patiks pat lieliem svētku skeptiķiem. ''Just Like Christmas'' asprātīgās lirikas pamudinās baudīt katru vēja pūsmu matos un liks saskatīt Ziemassvētkus pat dubļainākajā oktobra dienā.

 

Klāvs U.

Komentāri

Ar * atzīmēti lauciņi jāaizpilda obligāti

Vārds: *

E-pasts:
(netiks publicēts)

Komentārs:
(maksimums 2000 zīmes)

Drošības kods *
Nospiediet lai pievienotu drošības kodu
Ievadiet drošības kodu:
Pievienot komentāru

Sadarbības partneri